Güzel ve özel bir Parfümüm var veya ariyorum diyorsan Buraya gel :)

sevgili mooonlight bence sen alienı garanti al; çünkü hypnotic poison kadar yaygın değil ve farklı bir koku. ben ağır koku sevmiyorum ama illa baharatlı oryantal bir şeyler istiyorsan hermesin eau des merveilles elixir'ine bakabilirsin, kelly caleche EDP olabilir, ama edt hafif, edp bak sen. sonra lancome'un parfümleri ağır oluyor genelde yani ben şimdiye kadar öyle rast geldim, en son la vie e belle mi ne öyle bir parfümü var o olabilir. givenchy dahlia noir'yı çok beğendim ben. biraz daha hafif ama kalıcı ve yayılan bir koku. başka da gelmiyor aklıma şimdilik. aaa bir de thierry mugler angel var ona bak mutlaka

Canim tavsiyen icin tsk ederim ama ben ikisinide aldim hata toplamda 7 tane parfüm aldim birtanede kuzenim bana hediye almis. Aldigim parfümlerin arasinda alien ve hypnotic poisen gibi deneme firsati bulupda siparis ettigim parfümler var ama deneme firsati bulamadan siparis ettiklerimde var. Yakinda yeni kullanmaya baslagim parfümler hakkinda iznenimlerimi paylasmayi düsünüyorum.
Bu arada sana katiliyorum alien gercekten farkli bir koku.

Canim tavsiyen icin tsk ederim ama ben ikisinide aldim hata toplamda 7 tane parfüm aldim birtanede kuzenim bana hediye almis. Aldigim parfümlerin arasinda alien ve hypnotic poisen gibi deneme firsati bulupda siparis ettigim parfümler var ama deneme firsati bulamadan siparis ettiklerimde var. Yakinda yeni kullanmaya baslagim parfümler hakkinda iznenimlerimi paylasmayi düsünüyorum.
Bu arada sana katiliyorum alien gercekten farkli bir koku.

OO super hayırlı olsun dört gözle mesajlarını bekliyorum buraya. Ysl belle d'opium da aklında bulunsun bu arada benim de şimdi aklıma geldi

OO super hayırlı olsun dört gözle mesajlarını bekliyorum buraya. Ysl belle d'opium da aklında bulunsun bu arada benim de şimdi aklıma geldi

tsk ederim canim ysl belle d'opium degil ama ysl opium da düsünmüstüm bir ara inan okadar parfüm gelip gectiki listemden sayisini ben bile hatirlamiyorum ama suanda aldigim parfümlerin arasinda 1 tanesini kadin yanlislikla vermis. Hic düsünmedigim bir parfümdü acikcasi hakkinda daha bir karar veremedim.Sanirim biraz zamana ihtiyacim var bu koku hakkinda. Ayrica hepsini tam anlamiyla deneme firsatida bulamadim.

chanel chance çok güzel bi parfüm armani she kullandım ama hiç kalıcı değildi. gucci envy me bahar gibi kokuyo.ıssey meyake de çok hoş,farklı bi koku. burberry weekend kullanıyorum şimdi bu da saçlarımda çok güzel kokuyo. ama favorim chanel chance

chanel chance çok güzel bi parfüm armani she kullandım ama hiç kalıcı değildi. gucci envy me bahar gibi kokuyo.ıssey meyake de çok hoş,farklı bi koku. burberry weekend kullanıyorum şimdi bu da saçlarımda çok güzel kokuyo. ama favorim chanel chance

issey miyake ve burrberys weekendi denemistim. Gucci envy meyi kullaniyorum. chanel chance ve armani she favori parfümlerimin arasinda :)

Eki Görüntüle 469156
Bu "Life Threads" serisi de çok kalıcıdır ve yoğundur. Silver, gold, platinium, ruby, safir çeşitleri var. Hiç bir parfüme de benzemez. Ve taklidi de yoktur bildiğim kadarıyla. Gramajı da gayet fazla. Ben hepsini beğeniyorum. Ama biraz tuzlular işte.
bende bu kokuları merak ediyorum...hangisini kullandınız siz ....?

X