GUZELLIK MERKEZLERINDEKI CATLAK TEDAVISINI EVDE YAPMA

Ya çok merak ettim işe yaradı mı yöntemin ben de vakum cihazı alıp yapmak istiyorum göğsüme hemen cevaplarsan sevinirim

Selam kızlar, ben de dipomed yaptırdım. Tospahanın yazısını görünce ev devam ürünlerim bitmeden, 1.haftanın sonunda evde vakum cihazıyla kendim yaptım. 2 gün oluyor şu an morlar hala. Merak eden olursa cevaplamak isterim. Senelerdir çatlaklarımla uğraşıyorum ve artık bi sonuca ulaşmak istiyorum:KK43:

Striort yaptırdım bugün acı eşiğim çok yüksek can acıtıcı bir olay benden önceki kişi dayanamayıp bıraktı belden aşağı olan çatlakları yaptırdım ilaç sıkıp streçleyip eve gönderdiler dokununca ağrı oluyor bölgesel incelme cilt bakımı ve popo iç bacak bikini yanları baldır tüm beldeb aşağı yaptırdım fiyat 2000 tl bakırköyde gna güzellikte yaptırdım
Merhaba sonuçlarınızı paylaşabilir misiniz

Merhabalar. Biraz gec oldu ama bende tecrübelerimi aktarmakta istedim. Basit sıradan şeyler denedim tabiki geçmedi. Evde plazmapen yaptım. Küçük olanlar geçti büyük yerlerde çok fazla iz kaldı. Geçmesi baya uzun sürdü.
Striort yönteminden sonra benimde aklıma siyah nokta temizleyicisi geldi. Şuan aktif olarak uyguluyorum. Tamamen geçti diyemem ama rengini siliklestiriyor. Maximum 4 güne de kırmızılıklar geçiyor. Bir kaç kez yapmayla geçecek bişey değil kızlar. Her hafta yapıyorum bile diyebilirim. Bazı kısımları tam olarak kızarmıyor çünkü. Üstünden tekrar tekrar geçiyorum. Yani uğraşın bence defalarca %100 sonuç almayacağız tabiki ama göze batmayacak düzeye geleceğini düşünüyorum. Ara sıra bir kaç nokta da plazmapenle atış yapıyorum iyice sonuç almak için. Umarım kurtuluruz rahat rahat etek giymek istiyorum artık. Yazın uzun kıyafetlerden sıkıldım.. :KK43: