Gebeliğe Hazırlık Gynoseed fertility

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
IMG_20230514_174623.jpg

Kullanınca haber verebilir misin merak ettim bu arada uygulaması bu canım cok güzel kullanıyorum faydalı analiz filan yapıyor tavsiyeler veriyor indir canım istersen

Eklentiler

• Screenshot_20230515_140836_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20230515_140836_com.android.gallery3d.jpg
    15,8 KB · Görüntüleme: 221
Benim gibi sabırsız olanlar için çok iyimis canım pik net gösterir gibi geliyor bana 😊 İnsallah güzel sonuçlar alırsın bu arada jeli kullancak misin
Jeli kullanıcam umarım yetişir yumurtlama gününe bugün kargoya verilmiş daha 🥺 sen kullanıcak mısın

Çok kararsız kaldım canim sperm hareket sorunu var eşimde kürler devam ediyorum vitamin filan 3 ay deneyim olmazsa jeli kullanırım 🙁
Sperm sorunu varsa biraz komik gelebilir size ama soğuk suyla eşiniz yumurtalıklarına tutsun çünkü spermler sıcak sevmiyor soğuk seviyor onu hergün yapsın ilişkiden 10 dk önce buz varsa buz koysun

Evet sıcak zararlı olduğunu duymustum 🤣 herşeyi deniyoruz onu da denesin ameliyat diyorlar tek taraflı varikosel pek sıcak bakmıyorum tam çözümde değilmiş

Ben 2 aydır kullanıyorum geçen ay bir faydasını göremedim ama bu ay olmuştur umarım 🙏 bende kuruma yapmadı ama geçen ay ilk kez sıktığımda içerde baya bir yanma yaptı. Bu ay öyle bir şey olmadı belki geçen ay bende bir sorun vardır. Yumurtlamam 14. Gün oluyor genelde ağrılarım oluyor öyle anlıyorum ama 1 günde ağrı geçiyor şimdi 20. Gündeyim kasıklarım belim hala ağrıyor acaba o jel yüzünden mi yoksa başka bir sebebi mi var bilmiyorum.
Merhaba canım. Bende sipariş verdim ama henüz gelmedi. Senim sonucun ne oldu. Memnnun kaldın mı acaba

Bende yanma vs yapmadı bi kaç kere preseed de kullandıma ma ikisindede gebelik oluşmadı bide bir yerde okumuştum sağlıksız spermleride yumurtaya götürüyor onlar döllendiğinde kimyasal gebelik oluyor yada bebekte sorunlar oluyor vs diye korktum açıkcası kalanları kullanmadım

Sperm sorunu varsa biraz komik gelebilir size ama soğuk suyla eşiniz yumurtalıklarına tutsun çünkü spermler sıcak sevmiyor soğuk seviyor onu hergün yapsın ilişkiden 10 dk önce buz varsa buz koysun
Ek olarak ilişkiden yarım saat önce acı kahve de spermleri hareketlendiriyor diyodu ben denemiştim 😂 ilk gebeliğimde

X