Hacamat ve sülük tedavisi

Damakbaton

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
39
30
30
Kızlar bugun hacamat yaptırdım . sağ ve sol kasik lar ima yapıldı ve rahim sola kaydığını söyledi onu yerine oturmak için büyük bir kavanoz ile vakum yaptı. Ardından rahmime 3 tane sülük gönderdi . toplam 6 seans yapılacak dedi. Bunun yanında soguk algınlığı olduğunu onun için düzenli belime karnım a sıcak su torbası koymam gerektiğini ve her sabah bir bardak böğürtlen kökü içilecek dedi bunu 21 gün yapacağım. Ayrıca maydanoz ve süt kaynat bunu beze batir tampon olarak köy dedi 15 gün sonra tekrar gel ikinci seans i yapalım dedi. sizde ne var ne yok
Merhaba. Mesajın uzerinden çok zaman geçmiş. Bende açıklanamayan infertiliteyim. Hacamat ve belime göbeğime sülük yaptırdım. Henüz sonuç alamadım. Bu anlattıklarınızdan sonuç alabildiniz mi acaba ?yoksa tüp bebekle mi oldu bebeğiniz.doğum yapmışsınız. Gözünüz aydın, sağlıkla büyütün bebeğinizi.

Umutlu1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2016
1.444
1.031
Merhaba. Mesajın uzerinden çok zaman geçmiş. Bende açıklanamayan infertiliteyim. Hacamat ve belime göbeğime sülük yaptırdım. Henüz sonuç alamadım. Bu anlattıklarınızdan sonuç alabildiniz mi acaba ?yoksa tüp bebekle mi oldu bebeğiniz.doğum yapmışsınız. Gözünüz aydın, sağlıkla büyütün bebeğinizi.
Sonuç aldım çok şükür doğal yoldan gebe kaldım Rabbim inşallah en kısa zamanda sizde nasip etsin emeğinizi boşa çıkarmasın
Amin çok teşekkür ederim 🥰

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 42 gün geçti.

ysgl26

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
124
149
31
Sülük Çok tehlikeli bi iş özellikle kist miyom tarzı şeyler varsa asla önerilmiyor. Size uapan kişinin işinin ehli olduğundan emin misiniz? Ayrıca ne cesaretle yaptırabiliyorsunuz mikrop kapabilirsiniz kanamanız durmayabilir yanlış bir durum olabilir. Rahminde miyom olan biri sülük yüzünden mikrop kaptı ve rahmi alındı hem de henüz 25 yaşındayken. Yapmayın böyle şeyleri kendinize. Tedavi var binbir türlü yolu var. En önemlisi herşeyin zamanı var. Tedavi olucam diye daha büyük sıkıntılara sebebiyet vermeyin