hadi bakalım kızlar!gelin arabamızın süsü nasıl olsun?ilginç fikirlerinizi bekliyorum

Canım 2 gün önce evlendim.
Gelin arabam şöyle süslenmişti (resimler gelincede eklerim);arabamız griydi,kullanılan tül iki renki mor ve beyaz.Tüller aynalara fiyonk şeklinde bağlanmış,arabamızın arkasında isimlerimiz bir kalbin içinde yazılıydı ve birde şu cümle yazılıydı yan tarafında 'O GÜN BUGÜN :)))))'
Arabanın önünde ise seni seviyorum yazılı kırmızı bir kalp yastık vardı,çiçek konulan üst bölümdede yapay simli çiçeklerden kapı süsü olarakta kullanabileceğimiz birşey vardı.Umarım anlatabilmişimdir.

gelinarabasi.jpg

gelin_araba3%5B1%5D.jpg

araba5375.jpg

çok harika yaaa.hele ben lila rengini ve tonlarına bayılırım.harika gerçektena.s.:lepi::1hug:

Temmuzda evleniyorum. Hele ogün bi gelsin hayırlısı ile bende eklerim fotoyu.Araba, süsleme nasıl olur bilmiyorum ama yazdıracağım yazıyı az önce buldum.

DÜNYA OYDU. O DA BENıM OLDU...:KK70:

artık çiçek ve tüllerle süslemeler yapılıyor gelin bebeklerlede süslemelere yer verin :)

turkbayragi:umursamaz::umursamaz:boshayallersmile:eek:laelaelaelaelae:gitme:eek:lumunekankayizsmilecok güzel mor süüsleme bayıldım..tebrikler..

Farlara kirpik unutulmasinn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba,

Konu baya eski ama buraya yazmak doğru gibi geldi. Bizim 2 tane düğünümüz oldu. Birinde arabasa

Üzülme annesi kızın gönlümün prensesi yazıyordu :KK70:. Diğerinde ise
Bitaneydi onu da ben aldım. :KK70: eşimin özgün fikirleri işte:KK16:

Canim bende geçen gün rastladım buna çok değişik bir fikir çok hoş :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1400361490628.jpg
    $1400361490628.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 199
kızlar Ben bi ara bir araba süslemesi fotosu görmüştüm bulamıyorum şimdi..
arabayı anlatayım araba beyaz spor pembe tüllerle süslenmiş yanlarında pembe balonlardan çıkıyordu pencerelerden Böyle bişey gören bilen yaptıran var mı acabaaa Ben aynısını kırmızı versiyonunu istiyorummmmm

X