Hadi gelin hamile kalırken yaptıklarımı yapmadıklarımı nasıl belirtiler olduğunu anlatayım sizlere🤩

Papatyaguluu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2023
1.287
1.480
24
Öncelikle merhabalar Âdetin br ara korunurken 20 gün geçti. Doktora gittiğinde hormon testi yapmıştı değerlerim normal çıkmıştı Sonra mayıs ayında korunmayı bıraktık o Ay tutmadı Bende üstüne düşmedim ilk ayda hemen tutmaz diye Etrafımda psikolojik baskı yapan çok tu Haziran ayında adetim iki gün geçince idrar testi yaptım çift çizgiyi gördüm İki gün sonra adet oldum kimyasal gebelik olabilirmiş folik Asit kullanmaya başladım Temmuz ayın âdetinden sonra yani 11’inde başlamış da adeti 16 ya da 17 temmuzdu hatırlamıyorum ondan sonra tutmuş gelelim neler yaptığıma Hiç kafama takmamaya çalışıyordum İlkay hiç kafama takmaadım yani normal olmaz diye Testte çift çizgiyi gördükten sonra adet olunca takmaya başladım bir gün Dolu bir gün boş şekilde ilişkiye girmedim Çünkü sperm kalitesinin artması için üç gün bekledim Zaten spermler 72 saat canlı kalabiliyor. İlkbaşlarda hemen duş almıyordum sabah alıyordum ama spnrasında dayanamayıp yarım saat uzandıktan sonra alıyordum ilişkiye hamile kalmak kafasıyla girmiyorduö csnım istediği için 😃 extra hiçbişey yapmadım folik asite başladım onu da düzenli içmiyorfum bu aydan sonra kür yapacaktım incir havuç demişlerdi yumurtlama günlerimi akıntıyla takip etmiştim ayrıca belirtilere gelirsek Bir de adet tarihine bir hafta kala sağa kasıkta ağrılarım başladı ama akşamları başlıyordu erken uyumaya başlamıştım normalde gündğz uyuyamazdım gündüzleri de 1saat uyumaya başlamıştım göğüslerim şişmiişti dokununca ağrıyordu ama gebemiyüm diye düşünmedim hiö adet ağrısıyla aynıydı hatta adett tarihime bir gün kala akşamı da ağrıfı adet olucam sandım birebir aynı ağrıları ayırt edicek net bi belirti yok adlında sonra idrsr testi yaptım anında çift çizgi oldu ertesi gün doktora gittim keseyi görfüm beta 8000lerdeydi tatile gittiğim için gidemedim doktora pazartesi gidicem tekrar inşallah kalp atışlarını duyarım bırdan isteyen herkese de nasip olsun inşallah Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın 🤲🏻🤲🏻

Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin lakin doğurganlığınız yüksekmiş ve Allah nasip etmiş, zira burada insanlara verdiğiniz bir tavsiye yada tıbbi bir bilgi yok.
Katılıyorum yaptıklarımı yapmadıklarımı anlatayım sizlere deyince okudum ama bi bilgi göremedim. Hatta çocuk için uğraşanların canını sıkacak bi konu. Ekstra hiçbişey yapmadım hamile kaldım diye yazınca insanlar üzülebilir

Katılıyorum yaptıklarımı yapmadıklarımı anlatayım sizlere deyince okudum ama bi bilgi göremedim. Hatta çocuk için uğraşanların canını sıkacak bi konu. Ekstra hiçbişey yapmadım hamile kaldım diye yazınca insanlar üzülebilir
Kesinlikle, biraz nispet gibi bir konu olmuş, yardımlık bir durum yok.

Aynısını diyecektim de diyemedim hamile olduğu için. Niyeti öyle olmasa bile okuyanlar tam olarak böyle düşünecek
Allah isteyen herkese nasip etsin, kimsenin hamileligine lafimiz yok, kimsenin evladinda da gözümüz yok, lakin tüp bebek ile gebe kalmiş biri olarak, kendi kendimize denerken burada yazılan yalan yanlış belirtileri kendimize kriter alıyorduk, olmayınca üzülüyorduk.
Hanimefendinin yaptığı birşey yok ki, doğal olarak anlatılacak birsey de yok, özeti şudur "eşimle beraber olduk ve çocuk oldu."
Niyeti kötü demiyorum asla, bir heyecanla yazmış hanimefendi ama galiba bizler biraz hassasız.

Allah isteyen herkese nasip etsin, kimsenin hamileligine lafimiz yok, kimsenin evladinda da gözümüz yok, lakin tüp bebek ile gebe kalmiş biri olarak, kendi kendimize denerken burada yazılan yalan yanlış belirtileri kendimize kriter alıyorduk, olmayınca üzülüyorduk.
Hanimefendinin yaptığı birşey yok ki, doğal olarak anlatılacak birsey de yok, özeti şudur "eşimle beraber olduk ve çocuk oldu."
Niyeti kötü demiyorum asla, bir heyecanla yazmış hanimefendi ama galiba bizler biraz hassasız.
Kesinlikle hassasız benim bi ölü doğumum var sürekli okuyorum, benzer hikayeleri, hamile kalma yöntemlerini, kocakarı yöntemlerinden bile medet umucam nerdeyse öyle düşünün. Allah tüm isteyenlere içinde bana da hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏

Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin lakin doğurganlığınız yüksekmiş ve Allah nasip etmiş, zira burada insanlara verdiğiniz bir tavsiye yada tıbbi bir bilgi yok.

Kesinlikle, biraz nispet gibi bir konu olmuş, yardımlık bir durum yok.

Aynısını diyecektim de diyemedim hamile olduğu için. Niyeti öyle olmasa bile okuyanlar tam olarak böyle düşünecek

Kimseye nispet yapmak için yazmadım konuyu bu sürecin benim açımdan nasıl geliştiğini anlatmak istedim önceki konularıma bakarsanız çok takıyordum kayınvalidem tarafından sürekli sorun varmışım gibi laf ediyordu bende olmadığım ay kafama takıp hastaneye gittim 3 ayda 2 kere gittim okadar takıyordum bu ayda randevu almıştım hatta yumurtalık rezervi yapcaktım eşimide götürcektik oderecr takıyordum halbuki doktorlar ilk 1sene normal diyordı dediğiniz gibi extra yaptığım bişry yok yumurtlama gününü değerlendirdim bide bazı konularda okuyordum 1gün dolu 1gün boş giriyorlar diye sperm kalitesi açısından 3 günde bir daha mantıklı hamile kalmayı istiyordum ama ilişkiye o düşünceyle girmiyordum bu ay biraz takmamaya başladım olursa olur olmazsa nasip diye öyle gelişti

Kesinlikle hassasız benim bi ölü doğumum var sürekli okuyorum, benzer hikayeleri, hamile kalma yöntemlerini, kocakarı yöntemlerinden bile medet umucam nerdeyse öyle düşünün. Allah tüm isteyenlere içinde bana da hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏
Dua ettim sizin için, insallah Rabbim daha fazla arattirmadan, saglikli, huzurlu, güzel ömürlü evlatlar nasip etsin 🙏

Kimseye nispet yapmak için yazmadım konuyu bu sürecin benim açımdan nasıl geliştiğini anlatmak istedim önceki konularıma bakarsanız çok takıyordum kayınvalidem tarafından sürekli sorun varmışım gibi laf ediyordu bende olmadığım ay kafama takıp hastaneye gittim 3 ayda 2 kere gittim okadar takıyordum bu ayda randevu almıştım hatta yumurtalık rezervi yapcaktım eşimide götürcektik oderecr takıyordum halbuki doktorlar ilk 1sene normal diyordı dediğiniz gibi extra yaptığım bişry yok yumurtlama gününü değerlendirdim bide bazı konularda okuyordum 1gün dolu 1gün boş giriyorlar diye sperm kalitesi açısından 3 günde bir daha mantıklı hamile kalmayı istiyordum ama ilişkiye o düşünceyle girmiyordum bu ay biraz takmamaya başladım olursa olur olmazsa nasip diye öyle gelişti
Yazmışsınız zaten hanımefendiciğim, neyse Rabbim sağlıkla kucaginiza almayi nasip etsin.

X