Hadsiz koca

Ustelik fotojenik bir suratim var
Maalesef ki fotolarda ki kadar guzel degilim
Ayni zamanda telefonda konusurken sesim cok cok daha guzel
Bu teknoloji ne kadar farkli gosteriyor beni
Hakli olduğun yerler var ama cevabini iyi verememissin
bazı inanlar fotoğraflarda efsane güzeller ama karşı karşıya gelince yok canım bu o değildir diyecek kadar başkadır.mesela ben de fotoğraflarda olduğumdan 10 kilo fazla ve çirkin çıkarım ama reelde ortalamadan güzel bulurum kendimi öyle de söylerler.fotoshop işine bend e girmeliyim sanırım.şimdiye dek filtreli fotom bile olmadııı

aklıma doktora sabah kalktığım halimle gittiğim ve öğlende test sonuçlarını almaya gittiğimdeyse doktorun bana sabah gelen sen miydin diye şaşkınlıkla bakması geldi. çünkü makyaj yapmıştım ve giyim tarzı tamamen farklıydı 😂
bizim yurt kız erkek karışık bir yurttu.kantimizde erkek bloğunda kalan öğrenci arkadaş geçici çalışmaya başlamıştı.tabi bizler gözler çapaklı pijamalı saçlar temizlik topuzlu ya da yağlı saçlı çay tost alıyorduk kantinden.gitmiş bu erkek bluğuna:eek:ğlumm bu kızlara boşa hayran olmayınn dışardaki gibi değiller görseniz bir çirkinlerrr bir çirkinlerr demiş ha ha ha :KK45:

Ne var ki mevzu da, adam gerçekleri söylemiş. Bunu yaparken de sana çirkinsin dememiş sen tribe girmek istemişsin hepsi bu.

Ben abartilacak bir sey gormedim. Kucucuk seyi buyutmussunuz bence. Instagram'a fotograf atinca esim bana ''bu sen misin?'' diye saka yapar. Hic alinmam bile..Siz de bence bu kadar kafaniza takmayin.

İyi akşamlar bugün eşimle bir film izliyorduk filmde sosyal medyadaki ilişkilerden, insanın kendini farklı göstermesinden bahsediyordu. Film bitmeye yakın eşim bir anda "sende dürüst müsün sanki seninde koyduğun resimler böyle değil miydi? Resimlerde bambaşkaydın, senin resimlerini görünce Inna sanmıştım" falan dedi ben tabi şok oldum "nasıl yani" falan dedim şoku atlatamiyorum anlamaya çalışıyorum tabi bir yandan dediklerini. O da tabi "öyle değil miydi yani makyajlı idin işte şu gömleğin olan resim neydi müthişti, eee fark var" gibi şeyler söylüyor. Ben hala "nasıl yani" diyerek anlayamıyorum. " Şu anki halini mi koydun resimlere" demeye devam etti. (Evde eşofman pijama vb. giyiyorum doğal olarak).🙁 Yani tabi bende o kadar üzüldüm ki böyle düşünmesine o kadar içim parçalandı ki acıdı ki 😥 "nasıl yani ben aynı değil miyim evdeki halimi tabiki koyacak değildim ne yani herkes gibi dışardaki halim"( ki makyajda çok az yapan biriydim) dedim. Kendimi zor tuttum bu arada ağlamamak için. "sen beni bu kadar mı çirkin buluyorsun, bambaşkaydı ne demek yani resimlerdeki gibi güzel değilsin demek bu kadar mı çirkinim niye daha önce demedin" falan dedim. (Biraz ağlamaklı) O da "sen carpitiyorsun şimdi ben sana çirkin mi dedim" bilmem ne demeye başladı. Yani ben anladım çok iyi anladım anlayacagimi. Allah aşkına size birisi böyle dese ne düşünürdunuz. Ve bu benim eşim 😥 bilmiyorum ne yapacağımı. Hayal kırıklığı mutsuzluk şu an hepsini yaşıyorum. Artık ne yaparım onu da bilmiyorum...
Off şu erkekleri densizliği ya, düşünmeden konuşuyorlar, biz üzüldüğümüzle kalıyoruz. Lütfen kendinizi üzmeyin, patavatsızlığı sizi mutsuz etmesin. Ay tutulmasından mı nedir dengesizlikleri

Kendi doğal halini mi koymuş instaya? Her ortamda yakışıklı bir abimiz midir kendisi? Evde hiç şort atlet dolanmaz mı bizim kocalar gibi ya da arada kilo almaz mı, sigaradan yüzü gözü solmaz mı, ayağı kokmaz mı, dişi sararmaz mı, arada saçı sakalı koyvermez mi? 7/24 Brad Pitt mi bu abimiz?

Kendi doğal halini mi koymuş instaya? Her ortamda yakışıklı bir abimiz midir kendisi? Evde hiç şort atlet dolanmaz mı bizim kocalar gibi ya da arada kilo almaz mı, sigaradan yüzü gözü solmaz mı, ayağı kokmaz mı, dişi sararmaz mı, arada saçı sakalı koyvermez mi? 7/24 Brad Pitt mi bu abimiz?
aa öyle kocalar var mıı?benim koca şu an minik bir delik açılmış tişörtüyle ve lastiği hafif eskimiş şortuyla da. :KK45:

Hahaha hale bak kaz kafalı kocan. Sanarsınız keeanu reeves, ıan somerhalder havalara bak bak kendini kartal sanan tavuk kanatlı. Görende ilahi bi’ misyonu var sanacak yanındakinin ya.
“Ben diyo muyum izzet altınmese ile beraber oldugumu sana” diyemedin mi cibilliyetsize.

Tımarhaneye yatcam bu kk’nın sulu gözlü hatunlarının yüzünden ya. Bide ağlayacak gibi olmus bide aglayaydın bütün barajları dolduraydın tövbe silkelen kendine gel.

Adamın fazlaca odunluğu tutmuş, siz de biraz gereksiz dramatize etmişsiniz.

Ben de senin böyle kaba ve incelikten yoksun halini fotolarından anlayamamıştım mesela deyip olay yerine hafiften bir trip bıraksanız yeterdi 😊

çok abartıyorsunuz. Kimse pijamalı ya da ev halini koymaz ki profiline; elbette ki makyajlı ve saçlar fönlü fotograflar konuyor. Sanki eşinizin fotografları evdeki hali gibi mi?

"sen beni bu kadar mı çirkin buluyorsun, bambaşkaydı ne demek yani resimlerdeki gibi güzel değilsin demek bu kadar mı çirkinim niye daha önce demedin" falan dedim. (Biraz ağlamaklı)
Bu tepkiyi vermek yerine sende kibar birine benziyordun ama odun çıktın deseydiniz.

Insta ver bi bakalım. Belki kocan haklıdır. Bilemeyiz. 🤷🏻‍♀️
Merviii her halde evlenene kadar da kadınla sosyal medyada takılmadılar dimi ?
Kadını madem beğenmedi evlenmeseydi.
Böyle diyen adama bende seni böyle efendi filan sandım ama ezik çıktın dyeceksin :KK70:adam tam bi kıro. Güzellik anlayışı da inna :KK70:

Merviii her halde evlenene kadar da kadınla sosyal medyada takılmadılar dimi ?
Kadını madem beğenmedi evlenmeseydi.
Böyle diyen adama bende seni böyle efendi filan sandım ama ezik çıktın dyeceksin :KK70:adam tam bi kıro. Güzellik anlayışı da inna :KK70:
Ama balliko simdiki makyajlar neyin çok fena ki adını bilmediğim milyon tane ürün var benim. 🥲🥲 Belki öyleli makyaj filan yapıyodu. Belki buluşmaya popolu külotla destekli sütyen takıp gidiyodu. Nerden bilcem. 🥲

Ya ben mi hiç alıngan değilim diye düşünmeye başladım. :KK70:
Eşin yanlış bir şey mi söylemiş sanki o da sosyal medyaya eklediği ile evdeki hali bir değildir. Sen de bunu ona söyle biter gider konu.

‘Kafana silah mı dayadılar evet derken görmedin mi, sanal dünyada mı evlendik’ diyemediniz mi?
‘Nasıl yani’ diye konuyu anlamaya çalışmak yerine atağa geçip ne kadar ekmek o kadar köfte, sana bu halim çok bile diyerek karşıya atacaktınız topu, ağlamak neden ya?

X