Hadsiz koca

bilinmeyen40

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2020
54
1
İyi akşamlar bugün eşimle bir film izliyorduk filmde sosyal medyadaki ilişkilerden, insanın kendini farklı göstermesinden bahsediyordu. Film bitmeye yakın eşim bir anda "sende dürüst müsün sanki seninde koyduğun resimler böyle değil miydi? Resimlerde bambaşkaydın, senin resimlerini görünce Inna sanmıştım" falan dedi ben tabi şok oldum "nasıl yani" falan dedim şoku atlatamiyorum anlamaya çalışıyorum tabi bir yandan dediklerini. O da tabi "öyle değil miydi yani makyajlı idin işte şu gömleğin olan resim neydi müthişti, eee fark var" gibi şeyler söylüyor. Ben hala "nasıl yani" diyerek anlayamıyorum. " Şu anki halini mi koydun resimlere" demeye devam etti. (Evde eşofman pijama vb. giyiyorum doğal olarak).🙁 Yani tabi bende o kadar üzüldüm ki böyle düşünmesine o kadar içim parçalandı ki acıdı ki 😥 "nasıl yani ben aynı değil miyim evdeki halimi tabiki koyacak değildim ne yani herkes gibi dışardaki halim"( ki makyajda çok az yapan biriydim) dedim. Kendimi zor tuttum bu arada ağlamamak için. "sen beni bu kadar mı çirkin buluyorsun, bambaşkaydı ne demek yani resimlerdeki gibi güzel değilsin demek bu kadar mı çirkinim niye daha önce demedin" falan dedim. (Biraz ağlamaklı) O da "sen carpitiyorsun şimdi ben sana çirkin mi dedim" bilmem ne demeye başladı. Yani ben anladım çok iyi anladım anlayacagimi. Allah aşkına size birisi böyle dese ne düşünürdunuz. Ve bu benim eşim 😥 bilmiyorum ne yapacağımı. Hayal kırıklığı mutsuzluk şu an hepsini yaşıyorum. Artık ne yaparım onu da bilmiyorum...

Benim de çevremdeki çoğu arkadaşim instagramdaki hallerine benzemiyorlar.
Hatta uzun suredir goremedigim bir akrabam fotoğraflarda 170 var gibi duruyordu. Goruşme şansimiz oldu ve taş catlasin 160 civariydi sasirmistim.😁

Fotoğraf açıları, duruş vs çok fark ediyor hele azicikta renk, efekt oynandiysa...

Gercek halleri cirkin degil ama fotograflardaki gibi degiller.
Sosyal medyada bir çok kişinin algilarinin bozuldugunu dusunuyorum zaten, insanlar kendilerini normal haliyle begenmiyorlar, duzenlenmiş fotodaki hallerini kendileri gibi kabulleniyorlar.

Son düzenleme:
Ne var bu kadar alınacak anlamadım. Siz farkında değilmiydiniz sosyal medyaya aktardığınızla günlük yasadıklarınızın farklı oldugunu. Adam onu vurgulamıs. Gunluk halini paylaşmıyorsun demiş. Bunu da durduk yere değil izlediğiniz bir video üzerine söylemiş.

Sizin kocaniz evlendiğinizden beri böyle patavatsız biriymiş. Nasıl anlastiniz da evlendiniz 🤷🏽‍♀️ adam sizi mütemadiyen bu tür konularda igneliyor. Evlilik öncesinde de görmeniz lazımdı bu halini.
Tosunum güzel kardeşim. Belki bacımız hakikaten abartıyodu dışarda?

Film bitmeye yakın eşim bir anda "sende dürüst müsün sanki seninde koyduğun resimler böyle değil miydi? Resimlerde bambaşkaydın, senin resimlerini görünce Inna sanmıştım" falan dedi ben tabi şok oldum "nasıl yani" falan dedim şoku atlatamiyorum anlamaya çalışıyorum tabi bir yandan dediklerini. O da tabi "öyle değil miydi yani makyajlı idin işte şu gömleğin olan resim neydi müthişti, eee fark var" gibi şeyler söylüyor. Ben hala "nasıl yani" diyerek anlayamıyorum. " Şu anki halini mi koydun resimlere" demeye devam etti.

Ben de seni düşünceli nazik sanmıştım ama içinden hakaretler savurup küfür eden odun çıktı diyemediniz mi?

X