Güneş Kremleri Hafif bir bronzluk istiyorum,bronzlaştırıcı kremler kullansam olur mu?

Güneş kremleri, bronzlaşma

drderin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2011
949
100
kızlar hafta sonu düğünüm var bende solaryuma girecektim ama giremedim

herneyse konuya gireyim çok beyaz tenli olduğum için hafif bronzluk istiyorum

bronzlaştırıcı kremlerden kullanayımmı ne dersiniz...? kullanan oldumu memnun kalan veya kalmayan...

aman sakın kısa süreye kadar avon temsilcisiydim geçen yaz bronzlaştırıcı krem almıştım önce bacaklarımda deneyeyim dedim allahtan yüzüme sürmemişim kremi ıslak olmayan tenine sürüyorsun simdi hatırlayamadım bir süre sonra yıkıyorsun aman allahım.. kahverengiye boyanıyor deri birde parmak aralarıma tam gelmemiş krem alaca bulaca oldu öyle hemende çıkmıyor iki haftada falan ancak çıktı vücudumdan ben tavsiye etmem ...belki ben yapamadım ama sen rizke girme derim...

ALLAH hayırlı etsin ,düğüne az kalmış...ne solaryum neden kremler ile oynama cildin de bence ...Yanlış bişey olur riske atarsan düğün öncesi kötü olur ALLAH korusun...eminim beyaz tene gelinlik daha çok yakışacaktır... Mutluluklar....

aman ha uzak dur, hic tavsiye etmiyorum.. ben yüzüme sürdüm leke leke oldu, bir yilda zor tam eski rengine döndü.. hic riske girme.. dügüne kadar günesi yakalarsan, otur balkonda 20-30 dk.. bronzlastirici kesinlikle sürme.. solaryum imkanin olsa bir iki seferlik sadece hafif olanini tavsiye ederdim, ki ona da pek saglikli denmiyor...
ayrica suna dumankayanin bronzlastiran yag karisimini internetten bulup deneyebilirin.. ama vaktin azsa hic risk yapma artik...
mutluluklar dilerim:KK16:

evet bu pazar düğünüm solaryum bi işe yaramayacak artık çok beyazım ya of saçlarıımda sarı =/

kuaförde hallediyorlar canım üzülme. vücut makyajı yapıyorlar.
ben nişanımda gayet bronz ve parlaktım.
yıkanınca geçti.

X