Hafif rempe kahverengi gibi gelen akıntı

cooly

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2020
88
39
Merhaba kızlar regl günüm normalde 3 4 gün sürer bu 9unda başladı ve 15 16 gibi bitti ama dün yani 25 eylülde lavobaya gittigimdede peceteyle silince pembe gibi kahverengi gibi donuk renkte akıntı geldi bende günlük Pet taktım ama şuan felan hiçbişey yok sadece peceteyle. Silince cok cok hafif geliyo ama bugün gelmedi bu durumu yaşayan varmı ovülasyon testi yapıyorum bu arada yumurtlama akıntı türünden hiç birşey yaşamadım bu zamana kadar bulunduğum yerde kadın dogum olmadığı için bilgi edinemiyorum acaba gebelik belirtisi olabilirmi veya yerleşme kanaması gibi felan birde regl günüme 9 10 gün felan var takvime göre bu durum hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim kızlar

Merhaba kızlar regl günüm normalde 3 4 gün sürer bu 9unda başladı ve 15 16 gibi bitti ama dün yani 25 eylülde lavobaya gittigimdede peceteyle silince pembe gibi kahverengi gibi donuk renkte akıntı geldi bende günlük Pet taktım ama şuan felan hiçbişey yok sadece peceteyle. Silince cok cok hafif geliyo ama bugün gelmedi bu durumu yaşayan varmı ovülasyon testi yapıyorum bu arada yumurtlama akıntı türünden hiç birşey yaşamadım bu zamana kadar bulunduğum yerde kadın dogum olmadığı için bilgi edinemiyorum acaba gebelik belirtisi olabilirmi veya yerleşme kanaması gibi felan birde regl günüme 9 10 gün felan var takvime göre bu durum hakkında bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim kızlar
yumurtlamadan gelen bı leke tarzında akıntı var belkı oyle olmustur.

Şuana kadar yumurtlama zamanında hiç bu sekilde akıntı gelmedi ki zaten ovülasyon testi yapıyorum yumurtlama günüm geçti
Şuana kadar yumurtlama zamanında hiç bu sekilde akıntı gelmedi ki zaten ovülasyon testi yapıyorum yumurtlama günüm geçti
yumurtlama testı yapıyosan ne zaman yumurtlama oldugunu yazarsan ben de ona gore yerlesme olup olmadıgınn olasılıgını dusuneyım:) . yumurtlamadan 14 gun sonra adet olursun. yumurtlamadan 8 10 gun kadar sonra da yerlesme kanaması dedıklerını gorebılırsın o yuzden tekrar yumurtlama olasılıgını dusunerek yazmıstım.25 ınde lekelenmen olmus 8 gun gerı sarsak 17sınde falan yumurtlaman lazım. kac gunde sılıklestı testın?

Merhaba bende bir soru sormak istiyorum. 18 eylül yumurtlama tarihiydi. Bugün pembe akıntı leke gibi bişey gelmeye başladı. Yoğun değil sadece peçeteye silince geliyor. Ayrıca mantar var. Bazıları mantarda olabilir diyor. Acaba mantardan mı yoksa yerleşme kanaması mı?

Fotoğraf bu

Eklentiler

• B662DD38-6582-4F16-A77A-6E5272B96F7F.jpeg
    B662DD38-6582-4F16-A77A-6E5272B96F7F.jpeg
    88,2 KB · Görüntüleme: 1.532
Merhaba bende bir soru sormak istiyorum. 18 eylül yumurtlama tarihiydi. Bugün pembe akıntı leke gibi bişey gelmeye başladı. Yoğun değil sadece peçeteye silince geliyor. Ayrıca mantar var. Bazıları mantarda olabilir diyor. Acaba mantardan mı yoksa yerleşme kanaması mı?
Canım bedende buna benzer gelmişti sadece peteye gelen lekelenmelerdi 3 test yaptım 3üde pozitif cıktı silik şekilde cok az belli oluyor takvime göre 2 3 Ekim gibi regl olmam gerekiyordu ama 6sına kadar beklicem tekrar test yapıcam bence sende Bi test felan yap hakkında hayırlısı olsun 🙏🏻

1 erken gebelik testinde 3 kaset test yaptım 5 gün önce pozitif cıktı dün tekrardan erken gebelik yaptım onda cok cok silik cıktı ve kaset testte yaptım ama negatif cıktı o 2 testim ama regl günüm geçikti bilemiyorum aklım cok karısı 4 test pozıtıf olup 2 test negatif olunca regl günümün biraz daha geçmesini bekliyorum kan vermek için

şuan hala devam ediyor ped takıyorum ama tuvalete gittiğimde öyle kan gelmiyor normalde aktığını hissederdim baya kanamam olur çünkü ama bu sefer sadece pedde ve peçeteye sildiğimde geliyor kahverengi kırmızı ve pembe olarak ama öyle bi yoğunluğu yok çok daha hafif oluyor ve normalde kendimi bildim bileli regl ağrısı çekerim oturur ağlarım ağrıdan her seferinde ama bu sefer hiç ağrım olmadı regl kanaması mı yoksa yerleşmemi henüz anlayamadım o yüzden.

yumurtlama testi yaptım 18. Gün çift çizgi çıktı. Bundan 9 gün sonra pembe akıntı geldi. Şuan 3. Gün hala devam ediyor pembe kırmızı kahverengi olarak ama regl gibi öyle yoğun değil ve ağrımda olmadı ilk defa. Tuvalete gittiğimde kan geldiğini görürdüm bu sefer öyle kan gelmiyor arada kaldım. Reglime 5 gün kala oldu.

Biraz daha sabır et kan testi ver canım.

Cnm ne oldu sonucun hamilelikmi gttinmi doktora

Benimde yumurtlama nin8.gunu lekelenme oldu yumurta akı gibi içerisinde kahverengi leke oldu bir kerelik oldu adet oluom sandım devamında gelmedi adet günüm e 5 gün var

Kan verdin mi canım sonuç ne bende aynı durumdayım da merak ediyorum
Bekliyorum suan 6 gün geçti Bi 5 gün daha geçmesini bekliyorum bulunduğum yerdeki hastanede virüs den dolayı gidemiyorum zaten 10 gün sonra memlekete gidicez memlekette vermeyi düşünüyorum varsada sürpriz olur diye ama şuan akıntı cok var krem gibi birde gögüs hassasiyeti başladı 2 gündür

Merhaba canım aynı anlattığın durumdayım. Kan verdin mi sonucun ne oldu?
Sonuç 0.26 çıktı regl olmadım aslında öyle yoğun değildi nasıl anlatabilirim bilmiyorum kanamayı. Kanama desem kanama değildi. 4 5 gün sürdü. Onun bitiminden bugün 8. Günüm kahverengi akıntı geldi yine bugün. Ama negatif çıktı acaba erken mi yaptı bilmiyorum kafam karıştı.

X