Yerleşme kanaması olabilir mi?

Biz bu ay ilk defa bebek denedik açıkçası, elenetal1 diye bir ilaca baslamistim takviye edici folik asit içeren baska hiçbir şey yapmadim 5-6 ay daha denememize ragmen gebelik olmazsa doktorumla birlikte belki baska yollara basvurma karari alırız.. sizin serüveniniz nasıl?
O folik asidi bebek düşünmeden 3 ay önce kullanmanız gerekiyordu.
Hormon testleri yaptırdınız mı?
Eşiniz de test yaptırdı mı?
Eğer aceleniz yoksa deneyin ama bana kalırsa önce sağlık sorunu var mı diye bakın ondan sonra sağlıklı bir şekilde başlayın

O folik asidi bebek düşünmeden 3 ay önce kullanmanız gerekiyordu.
Hormon testleri yaptırdınız mı?
Eşiniz de test yaptırdı mı?
Eğer aceleniz yoksa deneyin ama bana kalırsa önce sağlık sorunu var mı diye bakın ondan sonra sağlıklı bir şekilde başlayın
Merak etmeyin düzenli muayenehanesine gittigim bir kadin hastalıkları ve doğum doktorum var :)

Merhaba kızlar benimde 13 şubat adet günümdü ama olmadim ts yaptım pozitif çıktı önce 600 çıktı sonra 847 çıktı 22 şubat bu değer 2384 çıktı ama kese yok dedi doktorum ikiz olabilirmi yada diş gebelik

Merhaba kızlar benimde 13 şubat adet günümdü ama olmadim ts yaptım pozitif çıktı önce 600 çıktı sonra 847 çıktı 22 şubat bu değer 2384 çıktı ama kese yok dedi doktorum ikiz olabilirmi yada diş gebelik
yaklaşık 5000 olduğunda kese görünüyor, ikiz gebelik kadar yüksek bir artış yok gibi ama sonraki kontrolünüzde belli olur

Hayırlısı olsun inşallah, sağlıkla kucağınıza alın cok sevindimmm🫶🏻

X