Doğuma Hazırlık Hafif ve kullanışlı bebek arabası?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Pierre cardin yeehoo aldık canm biz hem yenidoğandan itibaren kullanılıyo hem katlandıgında kabin boy olarak geçiyo çekçekli valiz gibi sürülüyo..hemde diğer bastonlara göre taşıma kapasitesi yüksek

Bende almak istiyorum bu kabin tipi bebek arabalarından ancak yenidoğan döneminde kullanabildiniz mi? Pierre cardin yehoo yu bende çok beğendim ama sanki yenidoğan döneminde kullanılmaz gibi geldi.

Yenidoğan dönemi dahil kullanılabilen kabin tipi ya da baston araba modelleri nedir acaba bilen var mı sayın kk anneleri?

Bende almak istiyorum bu kabin tipi bebek arabalarından ancak yenidoğan döneminde kullanabildiniz mi? Pierre cardin yehoo yu bende çok beğendim ama sanki yenidoğan döneminde kullanılmaz gibi geldi.

Yenidoğan dönemi dahil kullanılabilen kabin tipi ya da baston araba modelleri nedir acaba bilen var mı sayın kk anneleri?
Ben cybex melio aldım bütçeniz nedir bilmiyorum ama sadece 6 kilo

Biz çok rahat kullandık canm hiçbir sorun yaşamadık ama bizm bebek yaz bebeğiydi çift yönlü olmuyor yaz oldğu için sorn olmadı

Haziran ayında doğumum olacak. Bütçe ile doğru orantılı tabi ama Doona tercih ettim ben. Minyon biriyim hem rahat kullanımı var hemde hafif. Tek hamle ile herşekle giriyor. Bebek kilosu ile orantılı olarak 1,5 yaşına kadar kullanılıyormuş.

X