hafta hafta gebelik takibi..paylaşım alanı.

gerçekten çok merak ettiğim konular bende 10. hatfaya girdim allah isteyen herkese basip etsin bu güzel duyguyu amiiinnn :)

merhaba arkadaşlar son adet tarihim 24 eylül doktor 2 gün önce 6 hafta 3 günlük dedi ama ben bazı internet sitelerinde bulunan gebelik hesaplayıcılarla hesapladığımda bugün(15.11.2012) 7 hafta 3 günlük çıktı bu hesaplamalar kafamı karıştırıyo tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum...

slm kızlar 6+0 da beebgim görünmüyor kalp atışınıda duyamadım iki ultrasonlada kese var sadece 0,94 cm . bu günlerde duyanlar var kalp atışını normalmi benim durumum siz ne zaman gördünüz bebeginizi

slm kızlar 6+0 da beebgim görünmüyor kalp atışınıda duyamadım iki ultrasonlada kese var sadece 0,94 cm . bu günlerde duyanlar var kalp atışını normalmi benim durumum siz ne zaman gördünüz bebeginizi

ben 8 ci haftada duydum kalp atısını :)) dogum tarıhını verıyordu ama kesede gözükmedi bı sure sonra bıanda 8cı haftamızda ben burdayım dedı bebişim :)))

12+2 günlüğüz bizde :) Rabbim herkese nasip etsin inş karnım büyüdü kızlar tatlı düşkünü olan ben hamileliğimden sonra tatlıyı ağzıma sürmedim inan ki mayhoş hafif ve doğal şeyler hep canım çekiyor özellikle kızarmış ekmek ve peynir hiç yemediğim kadar peynir yedim herhalde bu 12 hafta da bulantılarım yeni yeni geçiyor gibi ama inanılmaz tansiyon düşüklüğü yaşıyorum o yuzden gunde en az 10 bardak su için derim

merhaba arkadaşlar son adet tarihim 24 eylül doktor 2 gün önce 6 hafta 3 günlük dedi ama ben bazı internet sitelerinde bulunan gebelik hesaplayıcılarla hesapladığımda bugün(15.11.2012) 7 hafta 3 günlük çıktı bu hesaplamalar kafamı karıştırıyo tecrübeli arkadaşlardan yardım bekliyorum...

cnm bu benim de kafama çok takılıyordu.bilimsel olarak 5 hafta 1 günlüğüm ben ama nette okuduğuma göre 1 hafta eksk düşünecekmişsin.geç yumurtlamalarda.mesela benim dün ultrasonda bakıldı doktor şüpheli bi oluşum var ama bu kesedir diyemem.çünkü net değil dedi.geç yumurtlama olmuş olabilir dedi.salı tekrar kontrol var bakalım ne çıkıcak.sen de adet tarihine göre gününü hesapladıktan sonra 1 hafta eksiğini düşün.

Kızlar gunaydın gebeliğin 4.haftası içindeyim busabah farkettim sağ kasıtta biraz şişlik var normalmıdır bu _?

ben de hamileyim ama henüz değerlerim düşük ve kese görünmedi dört gözle bekliyorum tüm hamilelere allah yardım etsin

cok hos bebgım 22 haftalık ama kıpırdamalrı hala hıssedemıyorummmmm

bebğiniz 14. haftada boyu ve kilosu nasıldı?ben int.bakıyorum benim fazla çıkıyor...

bende 17 haftalık hamileyim ve şimdiye kadar 4 kilo aldım fakat hiçde fazla yemiyorum.2,5 kilo almıştım ama birden 4 kiloya çıktı aldığım kilo.nasıl oldu anlamadım normalden fazlada yemedim acaba sumu topladı vücudum?

21 haftalık hamileğim bugün dokorum bebeğimin göbek kordonunda tek arter tek ven olduğu söyledi... normalde iki arter damarı 1 ven damarı oluyormuş... 2 li ve 4 lü tarama testleri normal çıkmıştı...bebeğin gelişimi 1 hafta önden görünüyor... ama hamileliğimin başından beri böyleydi... şu an haftasına göre gelişimi normal bebeğimin.. erken doğum olabilirmiş... bu sorunu yaşayan oldu mu aranızda...???

Merhaba arkadaslar,
Hamilelik heyecani ve bebek beklemek harika birsey! Ben de bu heyecanları yasadim ve mutlu sona cok sukur kavustuk, darısı isteyen herkesin basina! Bu konuyla ilgili super bir site tavsiye edecegim, kesinlikle bakmaya deger: Hamilelik hakkında hafta hafta öğren | Hafta-hafta-gebelik.org
sevgiler!:KK54:

Merhabalar kızlar ben adetime 3 gün kala hamile olduğumu öğrendim ve adetime 1 gün kala kahve rengi lekelenmem olmaya başladı şimdi devam ediyor yarın adet günüm ve doktora gitmedim sadece tuvalete gidince peçetede görüyorum 6 ay önce bebeğimi kaybetmiştim o zaman 8 haftada olmuştu kanama ve öldü şimdi aynı şeyleri yaşamaktandan korkuyorum ne yapmam gerek kanamayı gördüğümde. Beri yatıyorum ve progestan içmeye başladım folik asitle ağrım sancım yok

X