Düğün Hafta içi düğün yapanlar;pişman mısınız?en iyisini mi yapmışsınız??

esinnnnn02

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2010
451
1
malum hafta içi düğünleri her zaman,her koşulda daha yardımsever nitelikte oluyorvereliniortak ama ozamnlarda herkes gelebilr mi,millet işten çıkıp,bi de nişan düğün düşünebilr mi diye düşünüyorum...yapanların nasıl geçti acaba kızlar yahueyvahedigeldismile? :teytey:

benm düğünm de haftaiçi olacak
13 temmuz salı
bir de annem tutturdu perşembe olsaydı bari salı hayırlı değildir falan:)
hepsi Allahın günü noolcakki bir de zaten akşam düğün başladı diyene kadar saat 8 oluyor
iş açısından da sorun olmaz ancak uzaktan gelecekler için sorun olabilir.onlar da yıllık iznini ayarlasın benm düğünümee şakkıdı

benimde düğünüm 14 mayıs cuma olacak aynı soru işaretleri bendede var. bakalım nasıl olacak diyorum bi yandanda gelen gelir diyorum hayırlısı bakalım:)))

benmde p.tesi bizde arada baya bi fark oldugu içn hafta sonu aldık..ama bize konustrugumuz yer bikac kişi daha fazla glsn die 3 mılyar daha fazla wermeye gerek yok zaten gelmek isteyen her sekılde gelır dedi ki dogru dedi :) bencede ole gelen gelır gelmeyen gelmez :umursamaz: benm için akrabalarımın yanımda olması onemnli onalrda gelır zaten :)

bizim düğünümüzde 4 haziran cuma akşamııı dolayısıyla kına da perşembe akşamı olacak :s, aynı endişeleri ben de yaşadımmm hala bazen ara ara aklıma geliyo ama napıyımm gelmek isteyen her türlü gelemye çalışır ben herkesinkine gitmeye çalışıyorum gerçektenn :)

neeee 3 milyar fark mııııı????:1shok: gerçekten mi canmm?haftaiçi ile hafta sonu arasındaki fiyat farkı bukadar uçuk mu gerçektende?:1shok:

ole walla cnm dugun 2 milyar 3 mılyar fark war ama 2 mılyarda az deil yani bi gelınlık parası o yuzden o kadar sey yapmaya gerek yok bence kına hafta sonuna denk gelıo nasılsa biizm.hem duugn ole cok kalabalık olmasada olur 200 300 kişi yeter bize :)

OYY ANAMMM:bbo: BU NEDİR BÖYLEE!canm tabiki 2milyarda önemli,1milyarda önemli...heleki düğün zamanı!!dediğinz gibi valla gelmek isteyen insan 1saatliğine bile olsa gelir,hayatta bisefer oluyo bu!ay bak misafirlere kızcam şimdii:mymeka::emir_bebek: çok kafam bozuldu bu farkaa:umursamaz: gerçi hafta içi yapacak olanlar içinde iyi olur mademm!en azndan nişanı hiç düşnmeden hafta içi yapmak lazıma.s

cnm bide aksam saatini secnce zaten iş cıkısı oluo yani bence sorunda olmaz saat 7 de 8 de baslıo dugun

valla bizim de tuttuğumuz salon cuma arasında fark 1,5 milyardı hiç küçümsenmeyecek bi para bence de.. kızlarr umarım hepimizin düğünü çookk kalabalık bol bol eğlencelii, bol bol bol takılı olurrr :)))

inşallah yavrum inşallahhh:dance: normail bi yerde hafta sonu 3-5milyara düğün yapacağıma,lüx bi yerde(gönlmde sultan sarnıç var) hafta içi 3-5milyara davet yaparımsengözlerimebaksanab devir tasarruf devri kızlarrrr!!paraları vermeyelim,kocacıkları üzmeyelimmm:hooray:

benimde düğünüm cuma günü ama biz yer bulamadığımız için.. bu yaz ne çok evlenen var yahuu :uhm:

hafta içi olunca gelen sayısı malesef azalıyorrrrr işten izin alamıyanlar oluyor kimisi şehir dışından gelmek istiyor amaaa hafta sonuna denk gelmeidgi için gelemiyorrr...tabi yer bulunmazsa mecbur ama en güzeli hafta sonuu milet rahat rahat gelir..

aslında gelmek isteyen hangi gun hangi saat olursa gelıyor bizim buralarda öyle oluyo gelemeyenlerde muhakkak hediyesini gönderiyor...

kızlar beim düğün 5 gün sürecek ben kütahyaya glien gidiorum.. 2 gün yani çarş perş kayseride 3 gün yani cuma cumartesi pazarda orada olacak valla gelen gelir bizde bayanlar hep ev hanımı erkekler gelmesede olur benim için fark yapmıo valla erkekler gelsede zaten oturup ikide bir sigara içip duruolaar bide hadi gidelim die oyun oynayan hanımlarını alıp götürüolar gelmesnler biz baynlarla daha eglenirizzz

benımde nikahım haftaiçi 1 temmuz inşallahiyiki haftaiçi seçmişiz
80 tl bayanssulusmile

kizlar benimde dügün degil ama ogluslarimin sünneti hafta ortasi olcak kasabada durdugumuz icin hafta sonu 4-5 tane dügün varmis bizda geriye aldik zaten yaz tatiline denk geliyo insallah iyi bi karardir

inşallah yavrum inşallahhh:dance: normail bi yerde hafta sonu 3-5milyara düğün yapacağıma,lüx bi yerde(gönlmde sultan sarnıç var) hafta içi 3-5milyara davet yaparımsengözlerimebaksanab devir tasarruf devri kızlarrrr!!paraları vermeyelim,kocacıkları üzmeyelimmm:hooray:

Canım benim düğünüm sultan sarnıc da olcak ıkına sıkına 10.000 TL ye tuttuk :) Hafta içi birazdahauygun ama 3-5 milyar da değil bilgin olsun :))

biz haftasonu düşünerek gittik ama adam haftaiçi haftasonu arası 1000 tl fark var bence hafta içi yapın başka ihtiyaçlarınızı halledin o parayla dedi biz de kabul ettik 10 haziran da düğünümüz... bazı çalışan arkadaşlar gelemeyecek gibi ama olsun çoğunluk geliyor :))

X