haftada beş gün ev işlerine yardımcı bayan

as_g

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2012
16
0
merhaba çekmeköyde oturuyorum haftada 6 gün yazın 10- 19 kışın 10-18 arası gelecek ev işlerinde ve yemek de yardımcı bayan arıyorum 2 çocuğum var biri okula gidiyor diğeri 1,5 yaşında ev işlerine yetişemediğim için yardımcıya ihtiyacım var ben evdeyim çocuklarımla ben ilgileneceğim evimizin insanı olack kendi evi gibi görecek evin düzenini sağlayacak sakin temiz titiz ve güvenilir bir yardımcı arıyorum şimdiki yardımcım taşındığı için böyle bir arayıştayım haziran sonu veya temmuz başı gibi işe başalanacak

Son düzenleme:
bayanlar yok mu aranızda işe ihtiyacı olan yada önerebileceği birlieri olan :KK43:(((((

merhaba ben canan alataş ataşehir de ikamet etmekteyim 8 yıla yakın iş tecrübem ve referansım mevcutur.yanında uzun zamandır çalıştığım polis aile tayini çıktığından dolayı ayrılmak zorundayım.her türlü ev işi ütü yemek ve temizlik işleriniz ve çocuk bakımı itina ile yapabilirim.evliyim 3 çocuğum var(26,19,15) 1960 balıkesir doğumluyum.tek vesait olduğundan ulaşım sorunu yaşamam.görüşmek isterseniz tlf 05353722015

En Büyük TÜRKİYEmerhabalar arkadaşım bu işlere gidiyo maltepede oturuyo çok titizdir. isterseniz görüştürebilirim özelime tel yazabilirsin sizi arayabilir

ben aylıklı hafta içi 5 yada 3 gün iş aramaktayım çok tertipli düzenli ve eli çabuk iş yaparım iş tecrübem ve referansım var görüşme esnasında verebilirim 5353722015

Arkadaşlar merhaba,
Ben evime herhafta haftada 1 gün gelecek titiz, temiz ve işini savsaklamayacak, sigara kullanmayan,bir yardımcı arıyorum . Bana geri dönûş yapabilecek birileri var mı?

Arkadaşlar merhaba,
Ben evime herhafta haftada 1 gün gelecek titiz, temiz ve işini savsaklamayacak, sigara kullanmayan,bir yardımcı arıyorum . Bana geri dönûş yapabilecek birileri var mı?
merhabalar
daha once evlenmeden once cocuk bakıyordum bırde gunluk ortalıgı toplama ama aradan 8 sene gectı su zamanlarda cok ıhtıyacım var calısmaya ben umranıyede oturuyorum 37 yasındayım sız nerede oturuyorsunuz acaba

Canım benim ablam da çekmeköy de oturuyor,işe de ihtiyacı var aslında..Bu tür işler de yaptı,çok dürüst,iyi niyetli biridir..Tabi burdan yazmakla olmaz ama tanışırsanız veya çalışırsanız zamanla görürsünüz..ben özelden yazamıyorum ama siz bana özelden yazabilirseniz tel veya mail adresi ona verebilirim..Ben de ankaradayım bu arada..Şartlarını görüşürseniz belki olur..Kolay gelsin size de..

Canım benim ablam da çekmeköy de oturuyor,işe de ihtiyacı var aslında..Bu tür işler de yaptı,çok dürüst,iyi niyetli biridir..Tabi burdan yazmakla olmaz ama tanışırsanız veya çalışırsanız zamanla görürsünüz..ben özelden yazamıyorum ama siz bana özelden yazabilirseniz tel veya mail adresi ona verebilirim..Ben de ankaradayım bu arada..Şartlarını görüşürseniz belki olur..Kolay gelsin size de..

bende özelden mesaj atamıyorum henüz :KK43:(( o yüzden ablanızın mail adresini verebilirmisiniz ordan görüşelim hayırlısı olur inş.

nerede oturuyorsunuz acaba bende calısmak ıstıyorum ben umranıye dudulluda oturuyorum benım cıvarlarımda olursa cok sevınecegım

çekmeköyde oturuyorum

bende özelden mesaj atamıyorum henüz :KK43:(( o yüzden ablanızın mail adresini verebilirmisiniz ordan görüşelim hayırlısı olur inş.
Tamam canım ablamın mailini veriyorum: xxxxxxxxtelefonunu isterseniz ordan verir..Canım sizin için de hayırlısı olsun...

Son düzenleyen: Moderatör:
ok ablanıza tel. no mu mail atıyorum
beni yarın arayabilir teşekkürler
Tamam,haber vereceğim ben de..Bu arada sizden ricam mesajınızdaki mail adresini silip düzenleme yapabilirmisinz?Herkese açık olduğu için ben de sileceğim şimdi..Rica etsem...

yaa üzgünüm mesaj düzenleme sadece ilk yarım saatte yapılabiliyormuş ben de henüz gördüm yazdıklarını ve silemiyorum umarım bi sorun olmaz üzgünüm :KK43:((

yaa üzgünüm mesaj düzenleme sadece ilk yarım saatte yapılabiliyormuş ben de henüz gördüm yazdıklarını ve silemiyorum umarım bi sorun olmaz üzgünüm :KK43:((
Tamam canım ,yok senin suçun değil,ben de silemedim zaten..Ben de bilmiyordum bu arada..:44:Sorun değil,söylerim ben ,ona göre bir çaresi bulunur artık..:KK42:Canını sıkma...:KK55:

X