Haftaya aramba Ameliyat oluyorum:)

ameliyat hic korkulacak bir sey degil, hele genel anestezide bir gözünü kapatıyorsun bir de acıyorsun, morluk sislik fln tabii ki oluyor ama agrılı acılı bir ameliyat degil ama tabii 0 agrı da degil burnun hafif agrıyor ve üst cenen damak kısmın biraz zonkluyor ama onlar da öyylee aman ölüyorum bitiyorum seklinde degil, ameliyattan cıktıktan sonra oluyor biraz, agrı kesici fln veriliyor zaten anlamıyorsun onu da cok fazla, baska da bir agrı olmuyor yaniii

canım inan benim 9 gün oldu bi ağrı duymadım sakın korkma hiç acı yok. daha doğrusu bu son teknolojiyi kullanan doktorlara borçluyuz. gerçekten hiç korkma şişlik morluk oluyo ama görüntüde acı yok yani

Benide öyle cok korkutmuslardi, hatta ameliyata girerken birazcik agladim farkli duygular icersindeydim:kedi:..... ama emin ol canim hic birsey anlattiklari gibi degil, hic agri sizi yok cok farkli birsey o morluklarin bile ayri bi zevki var ben bol bol resim cekiyordumkaydirigubbakcemile3, hicbir sekilde agrimiyor ne ameliyattan sonra ne tamponlari cikarirken nede sonrasi..... hic korkma korkacak hicbirsey yok ALLAHin izniyle atlatirsin güzel bi sekilde eger yaptirirsan tabi.....

Korkulucak birşey yokmuş gerçekten inşallah allahın izniyle hayırlısı ile çok iyi bir operasyon geçirirsin canım güzel haberlerini bekliyor olacağız

ağrı sızı hiçbişey yok hiç korkmana stres yapmana değmez canm..:umursamaz: bende dakikası dakikasına foto çekiyodum kaydirigubbakcemile3 hala her anın fotoları duruyor :)

anladığım kadarıyla sen bu çarşamba ameliyat olmuşsun umarım güzel bir ameliyat olmuştur ve şu anda çok iyisindir......bende haftaya çarşamba günü olacağım sırnaşık şey yani durumlarımız benziyo..ben hala bir konuuda kararsızım ama genel anestezi ile mi olmalıyım yoksa uyutma yöntemi ile mi??? lütfen yardımcı olunn..

anladığım kadarıyla sen bu çarşamba ameliyat olmuşsun umarım güzel bir ameliyat olmuştur ve şu anda çok iyisindir......bende haftaya çarşamba günü olacağım sırnaşık şey yani durumlarımız benziyo..ben hala bir konuuda kararsızım ama genel anestezi ile mi olmalıyım yoksa uyutma yöntemi ile mi??? lütfen yardımcı olunn..

Kesinlikle genel anestezi canım hiçbişey duymuyosun sanki 10 saniye sürüyor zaman hemen geçiveriyor.. lokal de sesleri duyuyosun darbeleri hissediyosun canın yanmasa da şahsen ürkütücü buluyorum bunları..

sezoss sende benim gibisin desene...2728282 tane resim cektim...:p kaydirigubbakcemile3

evettt kaydirigubbakcemile3 bi video cekiyordum bi resim öyle atlattim valla cok sükür....simdi bakiyorumda resimlerime iyi cesaret edip yaptirmisim sasiyorum hala kendimeyerimseniben

X