Hala korona gerçek mi diyenleriniz var mi acaba?

Bloss Bloss tontriko tontriko

Bu videoya bakıp aşıyı falan reddetmiyoruz inşallah?

Mühendis olarak ve üçüncü aşıyı bugün olmuş biri olarak bu videodan hiç etkilenmediğimi belirteyim.

Hepimizin kullandığı kredi kartının küçülmüş halinden bir farkı yok. Kredi kartınızın elektronik bandına bir bakın zaten bu kemik büyüklüğünde çip çıkar.

O kadar ameliyat yaptırdıktan sonra (videodaki Elon Musk, o adam sırf kozmetik için bile çipini desenli taktırır) elde ettiğiniz sonuç kedinin sırtına vetlerde takılan çipten farksız.

Dikkat edin elini okuyucuya yaklaştırıyor... zira uzaktan okutamıyor. Bunun yerine milletin cep telefonlarını takip ettirin, her yere kameralar koyup toplu yüz tanıma sistemlerini yaptırın. Daha pratik.

Ne biçim konuşuyorsun sen millete tiyo verip durma demeyin kafam mühendis olarak devamlı çözüme gidiyor. 😅

Tesaduf mu yani hepsinin kalp rahatsizligi gecirmesi? Kalpte iltihaplanma yapiyor diye biliyorum.. ayrica kan pihtilasmasi oluyor deniyorsa direkt kalple ilgili zaten. Yan etkileride ayri zaten. Iste oluyorsun ve 4-5 ay sonra bi onemi
Kalmiyor tekrar asi olman gerekiyor zaten.. yeni varyantlar ciktigi icin
Normal demedim ki zaten.
Eşimin annesinde kalp rahatsızlığı var. Ama annede olan bu rahatsızlık erkek çocuklarinda olurmuş anneden geçermiş eşimde ve diğer abilerinde kalp rahatsızlığı vardı zaten hatta bir tane abisinin kalbine geçenlerde pil takıldı.

Ama 8 tane görümcemin hiç birinde yoktu. Hepsi gayet sağlıklı iken aşıdan sonra hepsi kalbimiz sıkışıyor diyerek doktora gitti. Hepsinin de aşılardan sonra bir anda gitmesi tesadüf olamaz normal hiç olamaz...

Kendileri de kabul ediyor aşıdan kaynaklı olduğunu ama sadece aşının yan etkisi deyip geçiyorlar. Aşının yan etkisi yüzünden kalpten gidebilirler bunu düşünmüyorlar...

Adamin kendi konusmalari var.. yani lab cikisli bi virus degil
Mi bu? Insanlari bile bile hasta etmediler mi? Yillar oncesinin konusmalari var bu virusu anlatiyor adam..Neyin savunmasini yapiyorsunuz? Ayrica doktorlarin bana soyledigi seyler var. Hastanede doktor asi olmasi gereken gruplari yani riskli gruplari vs anlatti.. yani bir doktor soyledi bunu bana ve genel olarak korona yonetiminden memnun degildi. Burda kimse virus yok demiyor zaten..daha once yazdim, ben kabul
Ediyorum virusten olenler var, ama asininda olume sebep olabilecegi gercegi var.. bunu anlamak neden bu kadar guc🙄

Daha once dedigim
Gibi korona zamanlari iyi yonetilmiyor.. sahillerde orda burda korona yoktu, simdi birden cogaldi korku pompalamaya basladilar. Madem yaza dogru azalmisti herseyi gevsetiyolar ya.. biraz daha dis sıksaydı herkes madem bu illetten kurtulsaydik.
Yıllar öncesinde dünyaca ünlü bir kadın şarkıcının klibinde bile sapkasinda Corona yazıyor hatta bunun filmi bile var ama hala Bill Gates diyorlar 🤣🤣

Hatta ben alternatif tıp doktoru bir kadının kitabını okudum kadın corona çıkmadan çok önce vefat ediyor kitabın da bu salgını bahane ederek kadınlar bileklerinden çiplenecek diyor....

PCR testi bile coronadan önce icat ediyorlar yani testler astım hastası ve normal grip olan herkeste zaten pozitif oluyor...
Yani testleri bile yanlış...

Ben gecirdim hic ilac kullanmadan vitaminle duzgun beslenme vs ile atlattım, acıkcası devletin gönderdiği ne olduğu belli olmayan süresi geçmiş ilaçları kullanmak istemedim. Doktoruma danıştım o da aynı seyı söyledi. Yakalandığımda aşım yoktu, evde kimseye de bulaşmadı aynı yerde yemek yedık oturduk maskesızdik 😀 su milletin öldugu domuz gribi salgınında hasta olduğumda daha ağır geçirmiş hastanede yatmıştım. Hele larenjit, domuzdan daha kötuydu. Corona diye bir sey olmasa oldugum zaman grip oldum ama cok da agır degil neyse ki der hayatıma devam ederdim.
Geçmiş olsun benim görümcemin biride aşılı olduğu halde geçirdi.

Eve gelip bir sürü ilaç vermişler. Hastanede çalışan kayınım o ilaçları içme çoklu organ yetmezliği yapıyor dedi. İçmedi atlattı çok şükür.

Bir gün öncesinde de benim kızımın doğum günü vardı hep beraberdik. Görümcem de yurt dışına gidebilmek için test vermek zorundaydı o şekilde öğrendik hepimiz. Ama hiç korona gibi değildi...

Haber izlemiyor
Musunuz sizler ya😐 baya cip takiyolar iste.. yani gelip burda birde dalga gecmebiz dogru degil.

Sorun o ciple napacaklari degil, istemedigin birseyi sana yaptirmak, vucuduna dokunmak.. hani benim vucudum benim kararim diyoruz ya.. oyle olmuyor yani
Kötü günümde guldurdunuz 😅😂😂

Ben hic bir yerde asiyla cip takiliyor demedim😐😂 bunu iddia eden kadinda ispat edemedi zaten.. konuda laf lafi acti ve cip takilmasindan bahsettik sadece.

Ayrica haberlerde gordum ve cip taktiran insanlarin roportajlarini izledim dedim, var boyle birsey yani. Neden yalan soyleyelim?
Evet dogru Isveç'te cip taktiran binlerce insan var. Hatta Avrupa'da yasayan bir tanidigim İsveç'te zorunlu hale geleceğinden bahsetti. Ne kadar dogru bilmiyorum.

bu konu hala mı devam ediyor.çip takıldığını iddia edenler covid in ve aşının kumpas olduğunu iddia edenler aşıyı savunanlar tartışmalar ve kapanışşşş :KK45:

Bloss Bloss tontriko tontriko

Bu videoya bakıp aşıyı falan reddetmiyoruz inşallah?

Mühendis olarak ve üçüncü aşıyı bugün olmuş biri olarak bu videodan hiç etkilenmediğimi belirteyim.

Hepimizin kullandığı kredi kartının küçülmüş halinden bir farkı yok. Kredi kartınızın elektronik bandına bir bakın zaten bu kemik büyüklüğünde çip çıkar.

O kadar ameliyat yaptırdıktan sonra (videodaki Elon Musk, o adam sırf kozmetik için bile çipini desenli taktırır) elde ettiğiniz sonuç kedinin sırtına vetlerde takılan çipten farksız.

Dikkat edin elini okuyucuya yaklaştırıyor... zira uzaktan okutamıyor. Bunun yerine milletin cep telefonlarını takip ettirin, her yere kameralar koyup toplu yüz tanıma sistemlerini yaptırın. Daha pratik.

Ne biçim konuşuyorsun sen millete tiyo verip durma demeyin kafam mühendis olarak devamlı çözüme gidiyor. 😅
Telefonu da yaklaştırıp okutuyoruz, bu sefer de telefona gerek kalmadan okutuyorlar.

Cep telefonları zaten takip ediliyor. Toplu yüz tanıma sistemleri de Çin'de var zaten ve giderek diğer ülkelere de yayılacak.

Telefonu da yaklaştırıp okutuyoruz, bu sefer de telefona gerek kalmadan okutuyorlar.

Cep telefonları zaten takip ediliyor. Toplu yüz tanıma sistemleri de Çin'de var zaten ve giderek diğer ülkelere de yayılacak.
e yayılsınn zaten biliniyor bunlar.adam olaydık da biz de buluşlar yapaydıkkk.savaşlar kılıçlarla yapılıyordu donanımlı silahlara geçildi sonra ekonomik savaşlara geçildi en son da teknoloji savaşlarındayız.ajanlara da gerek kalmayacak zaten cihazlar o işi fazla fazla yapacaklarr.

e yayılsınn zaten biliniyor bunlar.adam olaydık da biz de buluşlar yapaydıkkk.savaşlar kılıçlarla yapılıyordu donanımlı silahlara geçildi sonra ekonomik savaşlara geçildi en son da teknoloji savaşlarındayız.ajanlara da gerek kalmayacak zaten cihazlar o işi fazla fazla yapacaklarr.
Tamamen kontrol edilmek, her adamının takip edilmesi güzel bir şey mi ?
Bir de Çin'deki gibi takip ve sonrası kredi sistemiyle insanların haklarından mahrum edilmesinden bahsediyorum.

Tamamen kontrol edilmek, her adamının takip edilmesi güzel bir şey mi ?
Bir de Çin'deki gibi takip ve sonrası kredi sistemiyle insanların haklarından mahrum edilmesinden bahsediyorum.
e olacak bunlar hatta zamanla yarı insan yarı robot garip şeyler de yapacaklar aramızda dolanacak.insanlık yüzyıllardır zaman zaman katliamlara uğramadı mı?sıra işte teknolojisi en yüksek olanın başka ülkeleri ve insanları kontrolüne geldi.eskiden sadece abd rusya arasındaydı daha çok.şimdilderde çin bir adım öne geçti

Grip gibi diyenlerin korona gecirdigine inanmiyorum.25 yasinda cok saglikli bireyim ama yikti gecirdi.Gunlerce uyudum oyle bir halsizliktiki elimi kaldiramadim.Oksurukten mahvoldum.Birde cigerlerime inmisti balgamdan tikaniyordum.Cok zordu Allah bir daha yasatmasin.

e olacak bunlar hatta zamanla yarı insan yarı robot garip şeyler de yapacaklar aramızda dolanacak.insanlık yüzyıllardır zaman zaman katliamlara uğramadı mı?sıra işte teknolojisi en yüksek olanın başka ülkeleri ve insanları kontrolüne geldi.eskiden sadece abd rusya arasındaydı daha çok.şimdilderde çin bir adım öne geçti
Olmasına izin vermemeliyiz işte. Çin pilot ülke ve bu ilerde diğer ülkelere de yayılacak.

X