Hâlâ regl olmadım gebe miyim?

Ben ovulasyon takibi yapmadım. Eğer olursa sürpriz olacak bize☺️ Korunmasız ilişkimiz adetimi beklediğim gün olmuştu. Aynı durumu yaşıyoruz sanırım. Bir de kanda çıkıp idrarda çıkmama ihtimali olabiliyormuş. Hayırlısı olsun inşallah istediğiniz güzel haberi alırsınız. Yine de bir muayene olun kan testinizin sonucunu paylaşırsınız inşallah☺️
Amin inşallah isteyen herkese aratmadan versin inşallah bakalım bende öyle durumlar okudum ama insan yinede hevesi kırılıyor kanda çıkar zaten deneyelim sansimizi ☺️

Aşı olmadım o yüzden ondan kaynaklı değildir. Normalde günü gününe olan biriyim. İki gün önce damlattığım gibi iki çizgi çıktı, iki gün sonra böyle olması normal mi sizce?
Tabiki normal değil testten de kaynaklı olabilir bazen yanlış çıkabiliyor maalesef
yinede bir kadın doğum uzmanına gidip bu sorunu konuşmanız gerekiyor ciddi birşey olabilir Allah korusun😟

Tabiki normal değil testten de kaynaklı olabilir bazen yanlış çıkabiliyor maalesef
yinede bir kadın doğum uzmanına gidip bu sorunu konuşmanız gerekiyor ciddi birşey olabilir Allah korusun😟
Geçen hafta pazartesi gitmiştim, bir sorun olmadığını söyledi söktürücü için ilaç verdi bebek varsada zararı olmayacağını söyledi ben de o yüzden evde test yapıp duruyorum😅 dün akşam tekrar test yaptım çok hafif silik çizgi varla yok arası bu sabah baktığımda böyleydi

Eklentiler

• 443940E3-BB21-425A-B24D-94DBD0B271E4.jpeg
    443940E3-BB21-425A-B24D-94DBD0B271E4.jpeg
    99,4 KB · Görüntüleme: 139
Geçen hafta pazartesi gitmiştim, bir sorun olmadığını söyledi söktürücü için ilaç verdi bebek varsada zararı olmayacağını söyledi ben de o yüzden evde test yapıp duruyorum😅 dün akşam tekrar test yaptım çok hafif silik çizgi varla yok arası bu sabah baktığımda böyleydi
Aaa var resmen ay darısı bana ya adına nasıl sevindim 🥰 ama kan ver bir bakalım inşallah vardır ve saglikla kucağına alırsın ❤️

Yok sağlık ocağında kan verme saati sabah oluyor bir de hiç randevu bulamadım, geçen hafta kan verdiğim özel hastahanede vereceğim☺️
Bilmediğim için soruyorum ilk defa vericem bende sağlık ocağından randevu almamıza gerek var mı yoksa sabah gidip durumu söyleyip kan verebiliyor muyuz 🤗

Topigi baştan belli okudum bu kaçıncı saymadım ama idrarda pozitif kanda negatif gören kaçıncı kişi yahu bu piyasaya sürülen idrar testleri hepmi bozuk acaba :KK43: çok can sıkıcı bir durum insana umut veriyor herhangi kullandığınız bir ilaç varmı hormonsal bazen o ilaçlarda idrarda yalancı pozitife yol açabiliyormuş

Topigi baştan belli okudum bu kaçıncı saymadım ama idrarda pozitif kanda negatif gören kaçıncı kişi yahu bu piyasaya sürülen idrar testleri hepmi bozuk acaba :KK43: çok can sıkıcı bir durum insana umut veriyor herhangi kullandığınız bir ilaç varmı hormonsal bazen o ilaçlarda idrarda yalancı pozitife yol açabiliyormuş
Geçen hafta doktora gittiğimde duphaston vermişti adet sökücü olarak sadece onu kullanıyorum onunda bitmesine 2 gün kaldı sanırım

Hay Allah'ım neden ki yani bende anlamıyorum ne çetrefilli birseymis ya cidden idrar testleri ayrı bir alem vücudumuz ayrı insanın hevesini de kursağında bırakıyorlar 😥
İnanın bende hiç anlamadım bu zamana kadar korunuyorduk zaten ilk defa korunmasız ilişki yaşadık reglimde böyle gecikince merak saldı hepten🥲 Reglim iki hafta gecikti nerdeyse geç döllenme vs bir şey olsa çıkardı herhalde şimdiye kadar🤷🏻‍♀️ Bütün belirtiler regl olamamamdan kaynaklı demek ki🥲 İnşallah siz istediğiniz sonucu alırsınız🤲

X