Hâlâ regl olmadım gebe miyim?

İnanın bende hiç anlamadım bu zamana kadar korunuyorduk zaten ilk defa korunmasız ilişki yaşadık reglimde böyle gecikince merak saldı hepten🥲 Reglim iki hafta gecikti nerdeyse geç döllenme vs bir şey olsa çıkardı herhalde şimdiye kadar🤷🏻‍♀️ Bütün belirtiler regl olamamamdan kaynaklı demek ki🥲 İnşallah siz istediğiniz sonucu alırsınız🤲
İnşallah hiç kimseye aratmadan versin rabbim ❤️ vücut alisilagegelen düzenin dışında birşeyle karşılaşınca alışma sürecine giriyor bence 🤦

Geçen hafta pazartesi gitmiştim, bir sorun olmadığını söyledi söktürücü için ilaç verdi bebek varsada zararı olmayacağını söyledi ben de o yüzden evde test yapıp duruyorum😅 dün akşam tekrar test yaptım çok hafif silik çizgi varla yok arası bu sabah baktığımda böyleydi
Güzel haber geliyor o halde inşaallah 😊🤲

Benimde 12 gün oluyor gecikeli bugün test yaptım ama negatif çıktı normalde 4 kasimda adet olmam gerekirdi. Ama 1 Kasım'da yumurtladigimi farkettim ovulasyon testiyle değerlendirdim tutmuş olsaydı bugün çıkardı diye düşünüyorum kendim için yarın birde kan testi vereceğim ama umudum yok 🤷🤦
Merhaba, sizin durumunuzun nasıl geliştiğini merak ettim. Kaçıncı günde tekrar test yaptınız ya da kan verdiniz ve gebeliği öğrendiniz? Gebelik etiketiniz olduğuna göre sağlıklı gidiyor😍

X