🐍 halam

söylemesen içinde kalacak söyle gitsin haketti.alttan alınacak bi durumu yok bunun.sessiz sedasız kalmak durumu kabullenmek olur bence .yani çevre öyle yorumlar.

Kızını ne karıştırıyorsun ki. Ne ettiyse onun yüzüne söyle. Sen rahatla o dertlensin

Annenizin yaşadığı hayat Annenizi halanizin yaşadığı hayat halanizi ilgilendirir akraba ile iş yapılmaz lafı boşuna çıkmamış insanlar yaşayıp görmüş önce can önce herkesin kendi çocuğu kızına falan yazmam nasıl davraniliyorsa öyle davranırım ben halanizin kızı olsam annemi yetecek değilim sizinle anlatabildimmi....geçmiş olsun şifa diliyorum uzak olun ne kadar mesafe o kadar özlem güzellik iyilik demişler hayat öğretiyor

Annemi yerecek olacaktı yani annesine hak verir ya yalandan sizi dinler ve dengesiz der ya da sıkıntı bence gereksiz bir hamle

Hirsiz muhabbetinden sonra rezillik cikarip bir daha yuzune bakmamaniz gerekirken yalaka gibi bayram seyran ziyaretine gitmissiniz ne sacma bisey yaptiginiz farkindamisini? Konusmaya cesaretiniz yok kizina mesaj atsaniz ne olur hicbisey sacmalamayin kesin iletisimi bisey diyeceksenizde hakkimi helal etmiyorum iftiracisin diyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…