Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Halı rengi seçimi

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

kubragnctrk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
68
16
Dekorasyona meraklı zevkli hanımlar yardımınıza ihtiyacım var. Ay sonu evleniyorum. Fakat salon halısının rengine karar veremiyorum. Su yeşili ya da haki nasıl olur sizce? Farklı önerilerinize de açığım tabiki :)

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    63,6 KB · Görüntüleme: 225
Bunlar da daha ayrıntılı resimler.

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 230
  • image.jpeg
    image.jpeg
    60,8 KB · Görüntüleme: 213
  • image.jpeg
    image.jpeg
    60,1 KB · Görüntüleme: 209
yastıgın ustundekı mavımsı renk nasıl olurr ? cok takım takım aynı renk olmuo artık rafklılık katabılır bence . hem o renk moda ve hıc gecmıo modası

yastıgın ustundekı mavımsı renk nasıl olurr ? cok takım takım aynı renk olmuo artık rafklılık katabılır bence . hem o renk moda ve hıc gecmıo modası
İşte dediğim su yeşili yastıkların içindeki renk biraz soğuk renkler tercih etmişim malesef hayalimdeki dekorasyon olmadı

bence su yeşili hos olur cnm fazla da karıstrma artık cok gox yorar zaten sımdıden goze carpan 3 renk var

yeterınce renk var bence halın sade bej olmalı :)
mevcut renklerın hepsı dıkkat cekıcı cunku
hayırlı olsun :)

işte bu halı cnm aynısından ablamda var .onunda yeşil kıremıt rengı ve krem salonu.cok halı geldı gıttı evıne ama en ıyı bu durdu

Bu benim alacağım hali ve gayet hoş bana gore :KK66: belki sanada yardımcı olur.. :)

Eklentiler

• Screenshot_2016-01-11-02-50-01.png
    Screenshot_2016-01-11-02-50-01.png
    128,2 KB · Görüntüleme: 45
Sen bilirsin tabi ama açık renk modern halılar her zaman daha hoş durur. Benim fikrim :KK66: çok karışık pek hoş durmuyor..
İşte ben de ondan korkuyorum fazla fazla mı olur diye ama hem bordoyla hem griyle uyum sağlayacak bir renk olabilir bir de hiç desen kullanmadım o yüzden desenli halı kullanıp odak noktasını halı olarak da seçebilirim bilmiyorum hem zaten birkaç renk ve model getirip en uyumlusunu seçicem inş

İşte ben de ondan korkuyorum fazla fazla mı olur diye ama hem bordoyla hem griyle uyum sağlayacak bir renk olabilir bir de hiç desen kullanmadım o yüzden desenli halı kullanıp odak noktasını halı olarak da seçebilirim bilmiyorum hem zaten birkaç renk ve model getirip en uyumlusunu seçicem inş
bence desenı halıda degıl de tablo vs vs bıseler asarak odaya ole hava ver cnm dah hos oluyor ınan kı . halıda desen kalmadı artık pek ya

X