Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Halı rengi seçimi

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Ben soft bir yağ yeşili ya da hardal sarısı düşünürdüm, patchwork de yakışır.
Çünkü salonunuz hem renk hem model olarak sade ve şık tutulmuş, göze batan hiçbir renk yok.
Bordolar bile renklendirmeye yetmemiş.
Böyle 3. bir renk halıyla görüntüyü patlatırdım.

Ben soft bir yağ yeşili ya da hardal sarısı düşünürdüm, patchwork de yakışır.
Çünkü salonunuz hem renk hem model olarak sade ve şık tutulmuş, göze batan hiçbir renk yok.
Bordolar bile renklendirmeye yetmemiş.
Böyle 3. bir renk halıyla görüntüyü patlatırdım.
Aynı kafadayız seninle eveeettt :) renk var ama renksiz bir algı var salonda soğukluk var değil mi biraz ortamı ısıtmak lazım :)

Aynı kafadayız seninle eveeettt :) renk var ama renksiz bir algı var salonda soğukluk var değil mi biraz ortamı ısıtmak lazım :)
Kesinlikle.
Benim salonum gri ve maviden oluşuyor, ahşap mobilyalar ve perdeler dahil.
Halıda zaman kısıtlamasından renk atamadım ama kırlentlerime hardal, beyaz ve bordo eklediğimde inanılmaz bir görüntü oldu.
Size de aynı şeyi tavsiye ederim.
Özellikle yağ yeşili gibi yeşil ve sarı tonları hem ortamı ısıtacak hem de mobilyanızı daha da şık gösterecektir.
Zaten genelde gençler olarak bu renkleri kullanıyoruz, klasik hanımlar düz bej halıyı dayayıp geçiyor.
Ayrıca halıcıya gittiğinizde beğendiğiniz ne kadar varsa getirtin sersinler, işleri bu.:KK45:

Kesinlikle.
Halıda zaman kısıtlamasından renk atamadım ama kırlentlerime hardal, beyaz ve bordo eklediğimde inanılmaz bir görüntü oldu.
Özellikle yağ yeşili gibi yeşil ve sarı tonları hem ortamı ısıtacak hem de mobilyanızı daha da şık gösterecektir.
Zaten genelde gençler olarak bu renkleri kullanıyoruz, klasik hanımlar düz bej halıyı dayayıp geçiyor.
Ayrıca halıcıya gittiğinizde beğendiğiniz ne kadar varsa getirtin sersinler, işleri bu.:KK45:
ablam tam 2 ay karar veremedı halıya geldiii bıraz durdu gerı gıttı. tabı halıcı damadın dayısıydı o ayrı)

ablam tam 2 ay karar veremedı halıya geldiii bıraz durdu gerı gıttı. tabı halıcı damadın dayısıydı o ayrı)
Benim eşimin mesleği bu ama terzi kendi söküğünü dikemedi:rolleyes:
En gıcık olduğu şey olmasına rağmen, bütün tanıdıklarından halı getirip denettim ama ölçüler tutmadığı için istediğim gibi olmadı, olamadı.
Yapacaksınız tabi, bardak almıyoruz, halı alıyoruz.

Kesinlikle.
Ayrıca halıcıya gittiğinizde beğendiğiniz ne kadar varsa getirtin sersinler, işleri bu.:KK45:[/
Gri öavi uyumunu çok severim. Merak ettim bu renklerin uyumunu resim ekleme şansın var öı acaba

X