halı yıkama

guzyeli42

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mart 2013
526
185
arkadaşlar halılarımı yıkatmaya verecegim ama kararsız kaldım izmirde tavsiye edeceginiz halı yıkama firması varmı yardımcı olursanız sevinirim

by_gardenn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2014
2
0
44
İstanbulda ikamet ediyor olsaydınız halı yıkama için tavsiye edebileceğimi güzel bir firma vardı :KK43:
Sağlık olsun :)

Son düzenleyen: Moderatör:

THBRKKNC

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2014
39
4
31
kocaeli de oturan arkadaşlar 1 günde teslimat yapıyolar halılar çok temiz geldi fiyat çok iidi

tuğra halı yıkama deneyin 0 553 03 03 7 24

Son düzenleme:

ozlem2002

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2016
8
0
38
Kızlar Slm. İzmir Atatürk Organize Sanayide Power Cleaning halı yıkamaya halılarımızı yıkattık. 1 tanede el dokuma sanırım Hereke halısı verdik.Tüm halılarımız renkleri capcanlı, tertemiz şekilde geldi.Özellikle el dokuma halısından çok memnun kaldım, daha önce verdiğim firma halıyı rezalet yapıp getirmişti, renkler birbirine girmişti. Sağolsunlar bu firma solan renkleri de canlandırıp getirdi. Ben buradan herkese Power Cleaning halı yıkamayı tavsiye ediyorum,çok memnun kaldık.Teli 0532 111 24 11. Facebook hesabı da var Power Cleaning Türkiye olarak, çeşitli kampanyalar ve tanıtımlar yapıyorlar, takip etmenizi tavsiye ederim.

Ayrıca, İzmir'in her yerine servisleri varmış, otomatik makinelerle yıkama yapıyorlarmış zaten powertemizlik.com sitesinden de fabrikayı görebilirsiniz bilginiz olsun.