Hamam Bocegi!

Haha cok iyiymis ya :) hain dusman al sana bombe olmus tam :KK70: cok sagol valla aksama mahallede elimde bi koli ilaci goren ahali muhtemelen bomba yapiyorum falan sanabilir :)
Aynen :)) Allah kolaylık versn ben de tiksinengillerdenim ama evimi onlara teslim etmemeyi seçtim hala gördüğümde buz gibi olsam da gücümü toplayıp saldırıyorum :sinirli:

Hangi ilac bu ben kacirdim mi fotografi falan varsa atar misiniz ben de alacam ne bulsam aliyorum psikopata bagladim iyice.
Bakın ben üçünü de kullandım en beğendiğim ortadaki rest-on yazan eczaneden aldık.sağdaki tabletler hiç işe yaramadı henüz soldaki de idare eder :KK53:

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    61,3 KB · Görüntüleme: 45
Hayır sadece sıkıyorsunuz önemli ve riskli bölgelere. Bunun sonucunda mideniz bulanabilir çünkü ölüleriyle karşılaşabiliyorsunuz :/
Kucuklukten beri tiksiniyorum yeni evim diye sevinirken bir de bu cikti karsima bunaldik esimle 2 gundur simdi hemen almaya gidecez insallah kurtuluruz:KK61:

Hay allah ne muradin varsa versin hemen alacaz insallah kurtuluruz cok sagol.
Sağol inşallah sen de kurtulursun 15 dk filan kapatmanız yeterliymiş ilaçladığınız odayı.eczacı bi de toz var yuvasını biliyosanz demişti.ama bizim pencereden girdiği için onu almadık o da kesin çözümmüş eczaneye sorun mutlaka ikisi de 15 tl gibi rakamlardaydı

EstrellaMorente EstrellaMorente ne yaptiniz hallettiniz mi
Kalorifer peteklerinin icine sıktım hic goremedim ortalikta olen falan yok lavabo giderinin ustune tas koydum oradan gelmistir diye
Butun gunumuz bununla gecti
Esim simdi mutfagi siliyor ben de ust kattan baslayip asagi dogru silecem evi alt ust ettik bu gece rahat bir uyku uyusak bari:cry:

EstrellaMorente EstrellaMorente ne yaptiniz hallettiniz mi
Kalorifer peteklerinin icine sıktım hic goremedim ortalikta olen falan yok lavabo giderinin ustune tas koydum oradan gelmistir diye
Butun gunumuz bununla gecti
Esim simdi mutfagi siliyor ben de ust kattan baslayip asagi dogru silecem evi alt ust ettik bu gece rahat bir uyku uyusak bari:cry:
Canim benim yaa kiyamam..
Dun gecede biz oyleydik sabah 5te yattik vallahi.

Ben temizlerken bir seyler gormedim ama ilacladiktan bi kac saat sonra evde saga sola kosusurken bi tanesini yerde ters donmus can cekisirken gordum.
Bir de bana annem giderleri hemen tikama olan varsa gelip yesin zehirlesin digerlerine de tasisin zehri dedi. Sende oyle yap istersen aklinda bulunsun...

Bir de yerden butun halilari kaldirdim daha rahat takip edeyim diye :KK43:

Emin ol benim istedigimde bu gece artik uyuyabilmek, iki gundur uyku sifir :cry:

Canim benim yaa kiyamam..
Dun gecede biz oyleydik sabah 5te yattik vallahi.

Ben temizlerken bir seyler gormedim ama ilacladiktan bi kac saat sonra evde saga sola kosusurken bi tanesini yerde ters donmus can cekisirken gordum.
Bir de bana annem giderleri hemen tikama olan varsa gelip yesin zehirlesin digerlerine de tasisin zehri dedi. Sende oyle yap istersen aklinda bulunsun...

Bir de yerden butun halilari kaldirdim daha rahat takip edeyim diye :KK43:

Emin ol benim istedigimde bu gece artik uyuyabilmek, iki gundur uyku sifir :cry:
Biz de kilimlerin hepsini kaldirdik mutfaktaki esyalari yatak odasina tasidik inanir misin sabah da oglen de bir sey yiyemedik midemiz kotuydu esimin teyzesi aksama yemege cagirdi oraya gidecegiz kac gundur ne ders ne bir sey oylece kalakaldik
Bir tane gorduysen cok iyi demekki azmis olanlari da olurler insallah mutfak lavabosunun oraya iyice dokun yuvalari olabilir.

X