Bebek İkinci El Hamile abiyesi arıyorum

Yeniiigelinnn123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2017
94
63
34
Merhaba arkadaşlar..gorumcemin kinasi düğünü icin hamile abiyesi arıyorum..bir defa giyilecegi icin cok para vermek istemiyorum 38-40 beden, uzun yada kisa farketmez, ankaradan olmasi daha cok isime gelir tabi :KK66: elinizde varsa ve uygun fiyatlarla satmayı dusunuyorsaniz yazarsaniz sevinirim

Bu abiye çok şık duruyor rengi fotodan silik çıkmış gül kurusı rengi eteğide gül kurusundan füneye doğru ton değiştiriyor şifon ve işleme detaylı. Bedeni 42 ydi ama bn yanlardan daralttırdjm üst kımını size rahatlıkla olur. Kütahyadayım ama ankaraa otobüslede gönderebilirim 5306097079 dan dönün beğenirseniz çok uyguna veriririm. Hata sizden fiyat teklifi alabilirim
Merhaba arkadaşlar..gorumcemin kinasi düğünü icin hamile abiyesi arıyorum..bir defa giyilecegi icin cok para vermek istemiyorum 38-40 beden, uzun yada kisa farketmez, ankaradan olmasi daha cok isime gelir tabi :KK66: elinizde varsa ve uygun fiyatlarla satmayı dusunuyorsaniz yazarsaniz sevinirim
IMG_2077.JPG
IMG_2078.JPG
IMG_2079.JPG
IMG_2080.JPG
IMG_2081.JPG

Canım teşekkür ederim paylastigin için beden sıkıntı olmaz olur modelide guzel bu tarz bisey ariyorum ama rengi bana cok hitap etmiyo ;-( fume altin sarisi falan hic giymedim yinede paylastigin icin teşekkür ederim E eymenimmm

Canım elbisen gerçekten çok güzel ama ben tesettürlü değilim yaza geldiği için havalarda artık ısındığı için uzun kollu çok tercih edemeyecek yinede sağol paylastigin icin

X