hamile bayanlar buraya..

selam arkadaşlar bende 12 haftalık 2. bebeğime hamileyim bir oğlum var inş. bu kızdır tabi hayırlısı bu hamileliğimdede çok çok halsizim hiçbir şey yapmak gelmiyor içimden hep uykum var özellikle akşam üzeri herkese sağlıklı gebelikler....

selam kızlar bende dün 2. bebeğime hamile olduğumu öğrendim,allah sağlıakla bebeklerimizi kuçağımıza almayı nasip esin...

bitanem çok normal akıntının olması,hamilelik boyunça değişen şekillerde devam eder...

canım teşekkür ederim bende endişelendim acaba dr a mı sorsam diye çok saol :1hug:
ilk gebelik olunca insan korkuyo neden oluyo diye sizlerin tecrübeleri sayaesinde bizde öğreniyoruz bişeler kaydirigubbakcemile5

ben de 20. haftamdayım oğluşum olcak inş. ilk gebeliğim o nedenle bol bol okuyorum öğrenmenin yaşı yok:)
halsizlik geçiyor zamanla, ama yorulmaya gelmiyor sık sık ayaklarınızı dikip dinlenin varislere ve yorgunluğa karşı bir de doktorum bana halsiz hissettiğinde uzan ve ayran iç demişti bu sıcaklarda da ayran ilaç gibi geliyor valla:)

sunways inş hiç bişey çıkmaz benimde ilk zamanlarda düşük tehlikem vardı şükür artık yok zaman zaman bendede kasık ağrısı oluyo allah yardımcın olsun hamilelik haftamız aynı seninle. Ya benim karnım 6 aylık gibi oldu senin nasıl acaba.

Kızlar bende bugün hamile olduğumu öğrendim ama ultrosonda çıkmadı kanda çıktı.B-hcg 830 çıktı. Doktor dış gebelik ya da çok küçük ondan görünmüyordur dedi. Biraz korktum ama biliyorum benim meleğim çok küçük olduğu için görünmedi. Eğer öyleyse ne zaman kendini gösterir? ALLAHım isteyen herkese nasib etsin inşalllahhh.

canım bende dün öğrendim,ama ara ara kanamam vardı az az ynai,dr ye gittim bugün,ne bebeği ne keseyi göremedik,kan aldı,dış gebelik ,düşük ten şüphelendi,cumartesi yine gidicem,4 hafta 2 günlük benimde...çok korkuyorum bu bebeği gerçekten istiyorum ben...

bakıyorum da herkes başlarda daha.Allah sağlıkla tamamlamayı nasıp etsin.ben 41.haftamdayım kızımın keyfını beklıyoruz doğması için:)

9 haftalık 5 günlük hamileyim benim hiç bi şikayetim yok ya sadece uyuyrum halsizlik var allaha şükür hiç kusmadım rahat geçiririyorum kabızlık var o da oluyomuş zaten inş sizinde şikayetleriniz bi an önce biter kızlar

X