Gebeliğe Hazırlık Hamile kalan arkadaslar yardim biz hamile kalamayanlarada

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende onu

Çok duydum biliyor musun kaç kişi duydum böyle hamile kalan bana çok saçma gelmişti bizim gibi insanların bunlara inanması saçma diyordum ama bı gerçeklik payı var mı acaba
Sana. Gerçeğini söylemek gerekirse bana da çok saçma geliyordu doktorlar her türlü tedaviyi uygulayıp sonuç alamayainca ondan mi sonuç alınacak diye kendi kendime söylüyordum ve ben her ay hüsrana uğruyordum ve birgün annem önce insanın inancı olmalı inancı olursa her şey olur dedi Allah u teala her derdin dermanini vermiştir dedi sende uygula ve rabbine bırak gerisini kimyasal yollarla deneme sadece dedi ve ben de 4 . ayimda denedim ve ilk denememde sonuç aldım ve şok oldum yemin etmiştim eğer sonuç alırsam tüm anne adayları ile paylasacagima ayni kürkleri 15 yıl boyunca çocuğu olmayan yengem kullanmıştı önce ve şu an bir oğlu 4 yasında ve hamile sana yüzde yüz garantisini veririm ama düzenli kullanman şartı ile

Sizin sorununuz neydi de bunları kullanınca hamile kaldınız. Mesela Lh mi yüksekti veya kist mi vardı veya ne vardı sorun
Ben pcoluydum ve doktor klomen ile tedaviye başlayalım dedi ilk altı ay degerlerimin hepsi normaldi zaten ama klomen hiç bir şekilde sonuç vermeyince bende kürleri uyguladm ve ilk ay sonuç aldım elhamdülillah oda Rabbimin taktiri ilahi kimse bilemez neyin onun ilacı olduğunu ama denemekte fayda var dedim ve denedim

Sana. Gerçeğini söylemek gerekirse bana da çok saçma geliyordu doktorlar her türlü tedaviyi uygulayıp sonuç alamayainca ondan mi sonuç alınacak diye kendi kendime söylüyordum ve ben her ay hüsrana uğruyordum ve birgün annem önce insanın inancı olmalı inancı olursa her şey olur dedi Allah u teala her derdin dermanini vermiştir dedi sende uygula ve rabbine bırak gerisini kimyasal yollarla deneme sadece dedi ve ben de 4 . ayimda denedim ve ilk denememde sonuç aldım ve şok oldum yemin etmiştim eğer sonuç alırsam tüm anne adayları ile paylasacagima ayni kürkleri 15 yıl boyunca çocuğu olmayan yengem kullanmıştı önce ve şu an bir oğlu 4 yasında ve hamile sana yüzde yüz garantisini veririm ama düzenli kullanman şartı ile
Yok Kürtlerden bahsetmiyorum canım o belle ilgili olan var ya hatta arkadaşım bana kaç defa sende gel yaptır dedi o ne saçmalık ya yapmam. Ben öyle şeyler dedim

Yok Kürtlerden bahsetmiyorum canım o belle ilgili olan var ya hatta arkadaşım bana kaç defa sende gel yaptır dedi o ne saçmalık ya yapmam. Ben öyle şeyler dedim[/QUOTE
Yok Kürtlerden bahsetmiyorum canım o belle ilgili olan var ya hatta arkadaşım bana kaç defa sende gel yaptır dedi o ne saçmalık ya yapmam. Ben öyle şeyler dedim
Bel çektirmek mi? Ben onu da yaptım o yumurta tembelliği olanlar için geçerli tabiki de ama ben yaptım iki ay önce ben ona da inanıyorum çünkü öyle hamile kalan çok insan gördüm ve benim nenem uzmanı günde 20 kişiden fazla geliyorlar yanina teyzem 27 yasinda ve 90 kiloydu ve doktor ona çocuğun olması imkansiz dedi bu kilolarla belini cektirdikten bir ay sonra hamile kaldı şimdi 4 aylık hamile garantili yani ama kaç yaşındasin sen

Bel çektirmek mi? Ben onu da yaptım o yumurta tembelliği olanlar için geçerli tabiki de ama ben yaptım iki ay önce ben ona da inanıyorum çünkü öyle hamile kalan çok insan gördüm ve benim nenem uzmanı günde 20 kişiden fazla geliyorlar yanina teyzem 27 yasinda ve 90 kiloydu ve doktor ona çocuğun olması imkansiz dedi bu kilolarla belini cektirdikten bir ay sonra hamile kaldı şimdi 4 aylık hamile garantili yani ama kaç yaşındasin sen
26 canım ama saten sıkıntı benim esimde o yüzden böyle bişey in olmayacağını düşünüyorum ama yine de bilemem bende bu yolla hamile kalan çok insan duydum hatta arkadaşım böyle hamile kalmıştı Dr buna demiş sen nasıl hamile kaldin

26 canım ama saten sıkıntı benim esimde o yüzden böyle bişey in olmayacağını düşünüyorum ama yine de bilemem bende bu yolla hamile kalan çok insan duydum hatta arkadaşım böyle hamile kalmıştı Dr buna demiş sen nasıl hamile kaldin
Sorun eşinde ise onun tedavisi de var onu da anlatayım sana Eniştem de sorun var kürtlerle tedavi gördü birazdan yazarım şimdi namaz kılmam gerekiyor simdi

Sorun eşinde ise onun tedavisi de var onu da anlatayım sana Eniştem de sorun var kürtlerle tedavi gördü birazdan yazarım şimdi namaz kılmam gerekiyor simdi
Merba ben geldim şimdi size sorunlarını söyleyeyim Eniştem de testis ve sperim sorunu vardı onun doktoru da normal hekim olduğu için ona bitki kürleri ve bir kaç tane normal vitamin olarak da ceviz nar ıspanak ve bol bol kırmızı et ile balık tüketmesi gerektiğine söyledi ve ayrıca 8 tane keçi boynuzunu yarım litre su ile kaynatıp sabah akşam içirtiyordu halam ve şimdi nur topu gibi bir oğulları var Rabbim sizlere de şifa etsin inşallah en kisa zamanda

Merba ben geldim şimdi size sorunlarını söyleyeyim Eniştem de testis ve sperim sorunu vardı onun doktoru da normal hekim olduğu için ona bitki kürleri ve bir kaç tane normal vitamin olarak da ceviz nar ıspanak ve bol bol kırmızı et ile balık tüketmesi gerektiğine söyledi ve ayrıca 8 tane keçi boynuzunu yarım litre su ile kaynatıp sabah akşam içirtiyordu halam ve şimdi nur topu gibi bir oğulları var Rabbim sizlere de şifa etsin inşallah en kisa zamanda
Saol canım onların hepsini uyguluyoruz ama o keçi boynuzunu ne kadar kullandı eşim ara ara kullandı ama ise yaramadı malesef

Saol canım onların hepsini uyguluyoruz ama o keçi boynuzunu ne kadar kullandı eşim ara ara kullandı ama ise yaramadı malesef
3 ay kullandı ama düzenli kullanması şart ayrıca incir kürünü yapıp ikinizde uygulayin muhakkak ki onun da dermani vardır yeterki sabır ile devam edin keçi boynuzunu ara ara değil 3 ay boyunca sabah akşam uygulaması şart ve her uyguladıktan sonra kontrole gitmesi lazım değerleri öğrenmeli her ay

3 ay kullandı ama düzenli kullanması şart ayrıca incir kürünü yapıp ikinizde uygulayin muhakkak ki onun da dermani vardır yeterki sabır ile devam edin keçi boynuzunu ara ara değil 3 ay boyunca sabah akşam uygulaması şart ve her uyguladıktan sonra kontrole gitmesi lazım değerleri öğrenmeli her ay
Ben bu ay tüp bebek yaptım sonucu ogrenmeme 3 gün kaldı eğer negatifse bı kaç ay normal yollardan denicez saten bu kürleri de uygulayacam bı kaç ay vücudum dinlensin eğer yine olmazsa tekrar tüp bebek yaptiricam teşekkürler canım

İlişkiden sonra ayağa kalkmayın ve bacak araniza ve belinize sıcak su torbasını koyun 2 3 saat yatin yumurtlama döneminizde kendinizi çok yoracak işler yapmayın dinlenin daha çok ve en önemlisi dua yattığınız yerden sürekli dua edin

Herkese merhaba 1 senelik evliyim iki aydır bebek düşünmeye başladık bugün de adetim başladı yani bu ay da olmadı folik asit kullanmaya başladım başka önerileriniz nedir bi de streste yapıyorum ister istemez

Keşke elimde olsa da yapmasam zaten çok stresli bi bünyem var ama bundan sonra yapmamaya çalışcam en büyük düşman zaten

Kizlar bebisbicin ugrasiyorum nasil neler yaparak kac gunde bir iliski ve ne kurler ilaclar kullanarak hamile kaldiniz bizede destek olurmusunuz lutfen

Tatlım inan bir formülü yok olay tamami ile sizde bitiyor.Eğer sen ve eşin doktora gitmiş gerekli test ve kontrolleri olmuşsanız sana tavsiyem şu Stres yapma, stresten uzak dur, sana çocuk soran olursa hayırlısı de geç. Hamileliği kolaylaştırmak için birkaç önerim daha var. Kendini sıcak tut, terliksiz gezme.İlişkiden sonra hemen ayağa kalkma, kalçanın altına kırlent koy bekle. Ben de yumurtlama günü vs çok dikkat ederdim ama ben geç döllenme yaşadım.Kısacası dua et, rabbim hayırlı zaman da hayırlı evlatlar nasip etsin.RABBİM dilerse hemen olur rabbim dilemezse 1 sene sonra olur.

Cevabınız o kadar güzel ve doğru ki herşey kısmet nasip Allah ne isterse nasıl isterse öyle olur biz tabi ki elimizden geleni yapıp bekleyeceğiz. Daha yeni yeni deniyoruz açıkçası uzun bir süre olmazsa tabi ki doktora gidicez eşimle ama şimdi doğal yöntemlerle deniyoruz sıcaklık konusunda mesela ilişkiden sonra hemen duş almamak gerekliymiş ve sıcak su olmaması lazım gibi şeyler de duydum bunlar doğru değil mi o zaman ayrıca cevabın İÇİN çok teşekkür ederim ☺️

Kizlar ocak ayinda hamile kaldim bin sukur kizim olcak nasipse ve artik olmuyor dedigim hic teste sarilmadigim adet gunumu bile unuttum o ay hamile kalmisim adet gunumde 1003 degerle kipkirmizi cift cizgiyle ogrendim

Kizlar ocak ayinda hamile kaldim bin sukur kizim olcak nasipse ve artik olmuyor dedigim hic teste sarilmadigim adet gunumu bile unuttum o ay hamile kalmisim adet gunumde 1003 degerle kipkirmizi cift cizgiyle ogrendim
Gözünüz aydın ne mutlu size .darısı bizlerin başına 16 aydır olmuyo Rabbim kısa sürede sağlıcakla bana ve isteyenlere nasip eylesin. Sağlıcakla kucağınıza alın İnşAllah evladınızı:emir_bebek::anneadayı::KK200:

X