Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak için neler denediniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayır bakınmasını söyledim bir kaç defa istekli değildi
Ben 1.5 yıllık evliyim tam 6 doktor değiştirdim ve en son gittiğim doktor önce eşinin sperm testini görelim sonra tedaviye başlayalım testi görmeden bir şey yapamam dedi. Testi yaptırdı. Eşimde sorun çıkmadı ben tedavi oluyorum şu anda. Doktor test istemedi mi sizden

Ben 1.5 yıllık evliyim tam 6 doktor değiştirdim ve en son gittiğim doktor önce eşinin sperm testini görelim sonra tedaviye başlayalım testi görmeden bir şey yapamam dedi. Testi yaptırdı. Eşimde sorun çıkmadı ben tedavi oluyorum şu anda. Doktor test istemedi mi sizden
Ben kontrole eşimle gitmedim doktorda eşinizle gelseydiniz test yapardik dedi yakin zamanda tekrar gideceğim kontrole eşimle beraber şu an adet dönemindeyim henuz olmadım

Merhaba hanımlar yeni üye olduma 2.5 senedir evliyim uzun süredir hamile kalmak istiyorum Allah isteyen herkeze nasip etsin doktora gittim şimdilik bi sorun yok ama ben çok kafama takiyorum😒 stres baş düşmanı ama elimde değil deneyip faydasını gördügünüz yöntemler var mı?
Ovulasyon testleri kullandın mı .. ben ovulasyon ile hamile kaldım.. instagramda bir gebenin günlüğü sayfasından destek aldım tavsiye ederim canım inşallah sağlıcakla hamile kalırsın 😍😍😍

Umudunuzu kaybetmeyin yokdan var eden Allah isterse öyle güzel olur ki☺
Orası öyle tabiki ama her ay negatifi görünce insanın umudu kırılıyor şimdi doktordan geldim tahlilimi gösterememiştim ultrasonda bişey görmedi adet olmazsan cuma günü gel dedi olursan da adetinin 3. Günü gel dedi

Orası öyle tabiki ama her ay negatifi görünce insanın umudu kırılıyor şimdi doktordan geldim tahlilimi gösterememiştim ultrasonda bişey görmedi adet olmazsan cuma günü gel dedi olursan da adetinin 3. Günü gel

Orası öyle tabiki ama her ay negatifi görünce insanın umudu kırılıyor şimdi doktordan geldim tahlilimi gösterememiştim ultrasonda bişey görmedi adet olmazsan cuma günü gel dedi olursan da adetinin 3. Günü gel dedi
İnanın aynı durumu bende yaşıyorum her ay iki gün önce leke olarak geldi adet olcağim sandım ama gelmedi umarim kısa zamanda olumlu sonuçlar alırız😊

İnanın aynı durumu bende yaşıyorum her ay iki gün önce leke olarak geldi adet olcağim sandım ama gelmedi umarim kısa zamanda olumlu sonuçlar alırız😊
Bide benim dün akıntım oldu afedersiniz peçeteye sildim baya geldi kan sandım çünkü ama böyle peçeteyi birleştirip açınca uzuyordı şeffafdı böyle yumurta akı gibi adet belirtisimi bu acaba

Bide benim dün akıntım oldu afedersiniz peçeteye sildim baya geldi kan sandım çünkü ama böyle peçeteyi birleştirip açınca uzuyordı şeffafdı böyle yumurta akı gibi adet belirtisimi bu acaba
Bu konuda tecrübeli değilim ama yerleşme kanı pembe ya da koyu kahve oluyormuş sizin anlattiğınız sanki daha çok adet belirtisine benziyor böyle bir durumu ilk defa mı yaşadınız🤔

Bu konuda tecrübeli değilim ama yerleşme kanı pembe ya da koyu kahve oluyormuş sizin anlattiğınız sanki daha çok adet belirtisine benziyor böyle bir durumu ilk defa mı yaşadınız🤔
Evet daha önce adetten önce akıntım olurdu hep ama sıvı bi şekilde olurdu böyle uzayan olmadı

X