Hamile kalmak için soğan kürü

Araya mesafe koymaya çalışıyorum bu defa da bir sorun mu var diyorlar, sebebini söylesem kıskançlık olarak adlandirilacak ama değil, bu bambaşka bir duygu, maalesef insanlar bunu anlamayacak kadar benciller.

Hanımlar merhaba, bende size bir şey danışmak istiyorum, umarım yardımcı olabilirsiniz, çünkü google da buna dair bir bilgi bulamadım, ben 4 yıldır evliyim ve bebeğimiz olmadi, yarım da küçük değil doğrusu, 43, 4 tüp bebek denemesi başarısız. Sogan suyu denemek istedim ve yeven ay yaptım. Bu ay adet günüm 8 şubat olmalıydı ama 6 şubatta önce kahverengi uzun bir akıntıdan sonra normal adet oldum. Bu arada adetten 12 gün önce bel,kaşık ağrısı goguslerde aşırı şiş ve hassasiyet başladı, o kadar kötüydum ki galiba bu sefer oldu dedim ama regl oldum. Regl ile birlikte tekrar sogan suyuna başladım fakat regl olmama rağmen goguslerim hala şiş ve yürürken bile ağrıyor, rahim kısmında baskı hissediyorum ve 2 gündür de kabiz ve gaz oluyor. Sogan suyu bana yan etki mi yapıyor acaba, neden böyle oluyordur, biraksam mi ne yapsam. Botle durumlar yaşayan varmi aranızda, yardım lütfen.
Belki vücut kendini alistiriyordur gebe kalmak için bellide olmaz

Kizlar yumurtlamami sizcee

Eklentiler

• IMG20240212124820.jpg
    IMG20240212124820.jpg
    126,5 KB · Görüntüleme: 34
Kizlar gebelkk testim boyle cikti ilk tek cizgiydi attim kenaraa sonra 2. Cizgi cikmis

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-23-00-16-33-22_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    Screenshot_2024-02-23-00-16-33-22_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 29
Pkos var bende biraz zayıfladım normale dönüyorum gibi ama hayıt kullanmıştım bi ara hormonlarım bozulmuştu şimdi soğan kürü kullanmayı düşünüyorum ama yine alt üst eder diye korkuyorum

Hanımlar merhaba, bende size bir şey danışmak istiyorum, umarım yardımcı olabilirsiniz, çünkü google da buna dair bir bilgi bulamadım, ben 4 yıldır evliyim ve bebeğimiz olmadi, yarım da küçük değil doğrusu, 43, 4 tüp bebek denemesi başarısız. Sogan suyu denemek istedim ve yeven ay yaptım. Bu ay adet günüm 8 şubat olmalıydı ama 6 şubatta önce kahverengi uzun bir akıntıdan sonra normal adet oldum. Bu arada adetten 12 gün önce bel,kaşık ağrısı goguslerde aşırı şiş ve hassasiyet başladı, o kadar kötüydum ki galiba bu sefer oldu dedim ama regl oldum. Regl ile birlikte tekrar sogan suyuna başladım fakat regl olmama rağmen goguslerim hala şiş ve yürürken bile ağrıyor, rahim kısmında baskı hissediyorum ve 2 gündür de kabiz ve gaz oluyor. Sogan suyu bana yan etki mi yapıyor acaba, neden böyle oluyordur, biraksam mi ne yapsam. Botle durumlar yaşayan varmi aranızda, yardım lütfen.

Ben de de aynı etkiyi yaptı galiba hormonlarımı bozdu sizde durumlar nedir ağrısız başıma dert açtımmmmm yürürken göğslerimi ağrıyor dururken bile kaşık ağrılarım var yumurtlama ile başladı benim de sizin durumlar ne şuan hormon testi va yaptırdınız mı

X