Hamile kalmak için soğan kürü

Canim bendede pko var o ayy neler yaptigini saati saatine anlatirmisin ben yumurtluyorum sen yumurtluyormuydun

Canim bendede pko var o ayy neler yaptigini saati saatine anlatirmisin ben yumurtluyorum sen yumurtluyormuydun
Günde 3 incir kurusu yemelisin ben kahvaltıdan sonra yiyordum eşim gece çalıştığından sabah 9 da kahvaltı yapıyorduk. Kahvaltıdan hemen sonra bir tatlı kaşığı pekmez içiyordum. Kahvaltıdan önce hayıt otu çayı içilmesi gerekiyo ama benim midem almadıgı için kahvaltıda çay yerine onu içiyordum. Demirim düşmesin diye çay kahve asla içmedim. Gazlı içecekelri bıraktım önceki iki ay soğan kürü yaptım (birer hafta)dedim agır gelir sabah öğle akşam üç öğündede sofraya soğanlı salatalar koydum. Ben mutfaktan çıkmam tezgahın üzerine çörek otu her gün koyuyordum gidip gelip agzıma tane tane atıyordum dier türlü çok agır gelir. Havucunhergün tüketmek gerekiyor. Bende el mecbur hem her gün havuçlu çorbalar yada yemekler yaptım birde her gün havuç tarator yaptım. Ayagıma iki kat çorap giydim yatarken bile çıkarmıyordum iki kat iç çamaşırı giydim. Çok zayıftım bunlar bana iki kilo aldırdı. Folik asit başladım nates q plus. Bunu günde bir tane uyurken alıyordum. Sabah kullandıgım iki takviye vardı biri çinkoydu yanlış hatırlamıyorsam dieri balık yağı onlara bakmam lazım. Akşam yemeğinden sonrada çay yerine hayıt otu tohumu demliyordum. Bu gece 11 12 civarı oluyordu. Sonr abi yerde belinize yakı yapıştırın yazmışlar baktım araştırdım belime yakı yaktım iğnedne bir gün önce üç gün yakı kaldı belimde (değiştirdim duş alırken tabiki) birde ben dört beş ay öncesinde her sabah kalkıp youtubedne plates dersleri açar yapardım polikistikte hareket çok önemli. Bunlardna önce ada çayı içiyordum adet düzenleyicidir oda. Maydonozuda suyuna koyabilirsin ben direkt yiyordum bir tane suya koyana kadar öğlen yemek hazırken çıkarıp tezgaha koyuyordum gidip gleip yiyordum. Birde hag çektirmeni öneririm

Yok canım suanlik ya işte uygulama kullaniyorum da yumurtlama gununden beri sol kasigima bicak saplanirmis gibi birden ağrı giriyo kist falanmi yapti acaba diye düşüyorum adete 9 gün var daha sen napiyosun sende yokmu bir gelisme
Canim uygulama dogru bilgi vermiyordurki ovulasyon testi kullan bence bendede yok bi gelisme yumurtlama gunumu bekliyorum

Benden sonra evlenenler hep hamile cok takiyorumm bendee
Takma desem kendimde beceremiyorum cnm ama yaşın geç olduğu iicn çok zamanın var önünde. Allahın izniyle olur. Insan ister istemez üzülüyor ve kafaya takıyor bende dahil ben çok takıyorum ama yapacak bişeyim olsaydı keşke sadece çabalıyorum

Hanımlar merhaba, bende size bir şey danışmak istiyorum, umarım yardımcı olabilirsiniz, çünkü google da buna dair bir bilgi bulamadım, ben 4 yıldır evliyim ve bebeğimiz olmadi, yarım da küçük değil doğrusu, 43, 4 tüp bebek denemesi başarısız. Sogan suyu denemek istedim ve yeven ay yaptım. Bu ay adet günüm 8 şubat olmalıydı ama 6 şubatta önce kahverengi uzun bir akıntıdan sonra normal adet oldum. Bu arada adetten 12 gün önce bel,kaşık ağrısı goguslerde aşırı şiş ve hassasiyet başladı, o kadar kötüydum ki galiba bu sefer oldu dedim ama regl oldum. Regl ile birlikte tekrar sogan suyuna başladım fakat regl olmama rağmen goguslerim hala şiş ve yürürken bile ağrıyor, rahim kısmında baskı hissediyorum ve 2 gündür de kabiz ve gaz oluyor. Sogan suyu bana yan etki mi yapıyor acaba, neden böyle oluyordur, biraksam mi ne yapsam. Botle durumlar yaşayan varmi aranızda, yardım lütfen.

Hanımlar merhaba, bende size bir şey danışmak istiyorum, umarım yardımcı olabilirsiniz, çünkü google da buna dair bir bilgi bulamadım, ben 4 yıldır evliyim ve bebeğimiz olmadi, yarım da küçük değil doğrusu, 43, 4 tüp bebek denemesi başarısız. Sogan suyu denemek istedim ve yeven ay yaptım. Bu ay adet günüm 8 şubat olmalıydı ama 6 şubatta önce kahverengi uzun bir akıntıdan sonra normal adet oldum. Bu arada adetten 12 gün önce bel,kaşık ağrısı goguslerde aşırı şiş ve hassasiyet başladı, o kadar kötüydum ki galiba bu sefer oldu dedim ama regl oldum. Regl ile birlikte tekrar sogan suyuna başladım fakat regl olmama rağmen goguslerim hala şiş ve yürürken bile ağrıyor, rahim kısmında baskı hissediyorum ve 2 gündür de kabiz ve gaz oluyor. Sogan suyu bana yan etki mi yapıyor acaba, neden böyle oluyordur, biraksam mi ne yapsam. Botle durumlar yaşayan varmi aranızda, yardım lütfen.
Amh mi dusuktu sizin

Bende yasadim sogan kurunden sonra ayni belirtileri oldu dedim ama bende regl olmustum

X