Hamile kalmak için

Goknurcelk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
85
40
27
Arkadaslar herkese merhaba esimle yaklask 5 aydr cocuk istiyoruz ama olmuyo 1 senelik evliyiz bnde mantar enfeksiyonu vardi ilaclarmi kullandm gecip gecmedigini bilmiyorum bu aralar yumurtlama donemindeyim insallah bu ay olur yanls anlaslmasn iliskide pozisyon onemlimi hangi pozisyon daha yararlı hamilelik icin acaba ?

Bende hamile kalmak.istiyorum cnm nasip olursa vakti zamani gelince olur.
Pozisyon erkek üstte kadin altta olarak iliskide belinizin altina bi krlent fln koyun sonra yada iliskiden hemen sonra ayaklarinizi duvara dogru yokuşa kaldirin havaya kaldirin yani öyle kolay olur spermlerin ilerlemesi .

Bende hamile kalmak.istiyorum cnm nasip olursa vakti zamani gelince olur.
Pozisyon erkek üstte kadin altta olarak iliskide belinizin altina bi krlent fln koyun sonra yada iliskiden hemen sonra ayaklarinizi duvara dogru yokuşa kaldirin havaya kaldirin yani öyle kolay olur spermlerin ilerlemesi .
Ins ikimizde hamiş oluruz Allah isteyen herkese nasip etsin

Rabbim tez vakitte sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah arkadaşım.

Bence enfeksiyondan emin olun derim önce çünkü gebelikte riskli olabilir Allah korusun.

Genelde erkek ustte olan poziyonlar diye yazıyor internette. Birde cok afedersin köpek pozisyonu dedikleri şekilde spermler rahme daha çabuk ulaşırmış. Internette araştırın güzel bilgiler var.

kizlar ben bu ay klomen kullandim doktora gittim kontrole 18 mm dedi 2 gun sonra ovulasyon testinde gordum yumurtlamyi ertesi gunde silindi catlama oldu 3 gun degerlendirdik . bugun ustunden 5 gun gecti adete 13 gun var . ama yumurtladiktan sonra kasik agrilarm bitmedi bugunde beyaz akintim geldi gaz sancim var kabizlik var agiz kurulugu ve yorgunta var acaba hamile olsam bu kadar erken belirti verrmi cok agrio

X