hamile kalmak istemiyorum lütfen yardımcın olun

eddoss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2024
18
0
16
merhaba ilk kez burayı kullanıyorum hemen olayı anlatıcam sizlere. bugün erkek arkadaşımla beraber cinsel ilişkiye girdik erkek arkadaşım kondomun içine boşaldı fakat penisini çıkartırken kondom içimde kaldı, içimden çıkarttım fakat acaba içime sperm girmiş midir? reşit değilim hamile kalmaktan çok korkuyorum bu durumda ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olun doğum kontrol mı kullanmalıyım veya başka birşey mi hiç bir fikrim yok lütfen yardımcı olun.

merhaba ilk kez burayı kullanıyorum hemen olayı anlatıcam sizlere. bugün erkek arkadaşımla beraber cinsel ilişkiye girdik erkek arkadaşım kondomun içine boşaldı fakat penisini çıkartırken kondom içimde kaldı, içimden çıkarttım fakat acaba içime sperm girmiş midir? reşit değilim hamile kalmaktan çok korkuyorum bu durumda ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olun doğum kontrol mı kullanmalıyım veya başka birşey mi hiç bir fikrim yok lütfen yardımcı olun.
Reşit değilsin ilişkiye giriyorsun ve hamile kalmamak için bizden yardım istiyorsun doğru mu anladım? Neyse bişey demiyorum

Acilen ertesi gün hapı al. Sonra da yaşı tutmayan “çocukla” ilişkiye giren pedofi sevgilini polise ver veya biz konuyu bildirip verelim.

İlişkiye girmemişsin istismara uğramışsın. Ailene söyle ve hemen şikayetçi olun..

O kadar yazık ediyorsun ki kendine bunu 5 sene içinde anlayacaksn.

Ertesi gün hapı ilk birkaç saatte alınmalı. Geciktirmeden alın. 500lira civarında ücreti, hazırlıklı olun.

Erkek arkadaşınız kaç yaşında? Ne kadardır birliktesiniz?

Erkek arkadasiniz çok agir bir suç işliyor. Umarım farkındasınızdır. Maalesef mahkeme sizin rızanızı da dinlemeyecek.

İstismara uğradığının farkında mısın? Gerçekten adam rızası var dediğinde fiziken haklı olacak ona yanıyorum. 🫢

Kaç yaşında erkek arkadaşın çok merak ettim

Ertesi gün hapı ilk birkaç saatte alınmalı. Geciktirmeden alın. 500lira civarında ücreti, hazırlıklı olun.

Erkek arkadaşınız kaç yaşında? Ne kadardır birliktesiniz?3 sene oldu. ben internette okuduğuma göre 48 ila 72 saat içerisinde de alınabildiği söyleniliyor acaba yarın öğlen alır almaz içsem fayda eder mi kesin bir sonuç alır mıyım
Kaç yaşında erkek arkadaşın çok merak ettim
16. 3 senedir beraberiz.

Acilen ertesi gün hapı al. Sonra da yaşı tutmayan “çocukla” ilişkiye giren pedofi sevgilini polise ver veya biz konuyu bildirip verelim.
ertesi gün hapı alacağım. bugün öğlen 2-3 gibi yaşandı yarın öğlen alıp içsem faydası olur mu veya işe yarar mı internetten araştırdım ama siz daha iyi bilirsiniz. ayrıca teşekkür ederim uyarılarınız için hepsini dikkate alıyorum

İstismara uğradığının farkında mısın? Gerçekten adam rızası var dediğinde fiziken haklı olacak ona yanıyorum. 🫢
gerçekten çok haklısınız genç yaşlarımda bir hata yaptım ve bu hatanın telafisi yok. bana yardımcı olabilir misiniz, hamile kalmamak icin ne yapmam gerekiyor ?

Erkek arkadasiniz çok agir bir suç işliyor. Umarım farkındasınızdır. Maalesef mahkeme sizin rızanızı da dinlemeyecek.
gerçekten çok haklısınız genç yaşlarımda bir hata yaptım ve bu hatanın telafisi yok. bana yardımcı olabilir misiniz, hamile kalmamak icin ne yapmam gerekiyor ?

Ah tatlım benim o kadar küçüksün ki…
İstersen 5 sene beraber ol ama erkekler bu devirde çok kötü. Seni seven dokunmadan da sever lütfen bunu kendine yapma. Lisede akran zorbalığı ne kadar kötü bir şey ve erkekler böyle seyleri övünmek için kalabalık gruplarda anlatıyorlar. Emimin çok güzel bir kızsındır seni seven beklemesini de bilmeli. Her şeyi çabuk tüketme önünde up uzun bir hayat var şuan sınavlara çalışman lazımken burda uğraştığın, dert ettiğin şeylere bak.
Böyle bir şey olursa ailenin ne kadar üzüleceğini düşün.
Seni gerçekten seviyorsa reşit olana kadar bekleyecektir. Lütfen sen de reşit olmadan birdaha yapma.
Ertesi gün hapı al iç bence bunu riske bırakacak bir durumda değilsin şuan.
Derslerine odaklan sadece🫶🏻

Hatta ertesi gün hapını gidip erkek arkadaşın alsın. O yükü sen taşıma zaten o ilacı alarak bir süre tüm hormonlarını alt üst edeceksin. Durumun ciddiyetini o da kavrasın tek üzülen sen olma

Hapı alacaksın sonra stres yapacaksın hap da hormonları bozacak regl çok çok gecikecek ölmek isteyeceksin filan.

Spiralle bile gebe kalabilen var. Hiçbir yöntem yüzde yüz korumaz. Olur da hamile kalırsam diye B planın olmayacaksa kürtaj ya da doğurup bakmak gibi. Sevişmeyeceksin.

Regline kaç gün var?

X