HAMİLE KALMAK İSTEYENLER BURAYA

Sizin tedaviniz bu değil demek ki ben size aynı tedaviyi uygulayın demiyorum gerçekten çare olacak insanlara da engel oldunuz neyse isteyen ulaşsın bana ben iyi niyetimle yardımcı olmak için buradayım
Kız bi tane çatlatma iğnesi var oviterelle. La havle 🤦🏻‍♀️ Keşke az bilgi verip reklam işini size verselerdi.

Tamam işte bende diyorum ki bana uygulanmadı ve doğru tedavi buymuş yaşadığım şeyi paylaştım ben sadece sizin tedaviniz sadece çatlatma değil demek ki arkadaşım da düşük yumurta rezerviydi ona farklı tedavi uygulandı ve oda hamile sizde gitmiş olsaydınız ona göre tedavi uygulardı ve benimle paylaşırdınız istediğim buydu hala doğru tedavi bulunamamış ki hamile değilsiniz ben de belki yardımcı olurum diye öneri de bulundum hepsi bu gitmek yada gitmemek sizin elinizde zorla gidin demiyorum ki belki size de doğru tedavi uygulanır ve sizde gebe kalırsınız ikimiz gibi diye yazdım neyse siz bilirsiniz

Tamam işte bende diyorum ki bana uygulanmadı ve doğru tedavi buymuş yaşadığım şeyi paylaştım ben sadece sizin tedaviniz sadece çatlatma değil demek ki arkadaşım da düşük yumurta rezerviydi ona farklı tedavi uygulandı ve oda hamile sizde gitmiş olsaydınız ona göre tedavi uygulardı ve benimle paylaşırdınız istediğim buydu hala doğru tedavi bulunamamış ki hamile değilsiniz ben de belki yardımcı olurum diye öneri de bulundum hepsi bu gitmek yada gitmemek sizin elinizde zorla gidin demiyorum ki belki size de doğru tedavi uygulanır ve sizde gebe kalırsınız ikimiz gibi diye yazdım neyse siz bilirsiniz
Bir tek doğru tedaviyi sizin doktor mu uyguluyor?

Bir tek doğru tedaviyi sizin doktor mu uyguluyor?
Sizin doktorunuz uygulamış olsa hamile olurdunuz öyle değil mi ben hamile kaldığım için doğru olan olduğunu düşünerek yazdım siz denemeye devam edin o zaman ama benim için doğru tedaviyi uygululayan tek doktor evet

Sizin doktorunuz uygulamış olsa hamile olurdunuz öyle değil mi ben hamile kaldığım için doğru olan olduğunu düşünerek yazdım siz denemeye devam edin o zaman ama benim için doğru tedaviyi uygululayan tek doktor evet
Yooo tup bebegin bile tutma kriteri yoktur. Yani cok sagli bi insanda bile tutmayabilir. Doktorla alakasi yok yani. Ustelik ben doktorumdan cok memnunum 🥰

Yooo tup bebegin bile tutma kriteri yoktur. Yani cok sagli bi insanda bile tutmayabilir. Doktorla alakasi yok yani. Ustelik ben doktorumdan cok memnunum 🥰
Şimdi bir arkadaş mesaj yazmış ilk kez forum başlığı açtım buradan yazmaya devam etmeyeceğim gerçekten deneyim ve tecrübem ile yardımcı olmak için yazdım tek istediğim de doğru tedavi ile hamile kalabilecek kişilere yardımcı olmak 🙏🏻 İsteyen herkese rabbim nasip etsin mesaj ile iletişim numaramı verip tüm süreci paylaşıp sonuçlarımı neler yaşadığımı da anlatarak yardımcı olmak isterim ne kadar zor bir bekleyiş olduğunu biliyorum bana da rahim filmi tüp bebek dendi bu ikisi oldukça maliyetli olduğu için genelde bu yola gidiliyor bu son çarelerden önce yapılacaklar var iki kişiyiz ikimize de çözüm sunulmadı ve bir kere ücret alıp sağlık ocağından kan ver diyen bir doktordan bahsediyorum reklama paraya ihtiyacı olsa hem daha pahalı olur hem anlaşmalı yerlerde kan aldırtırdı yada tüp bebeğe başlatırdı ikimiz de doğru tedavi ile kısa sürede hamile kaldık herkes bu mutlu anı yaşasın istiyorum hepsi bu ama iyi niyetle yazdığım bu yazıda böyle tepkiler almak üzdü neyse yardımcı olmak isterim isteyen mesaj atabilir size iyi günler insanlara güvenmeyi iyi niyete inanmayı ve iyi kalple hayata bakmayı denemenizi tavsiye ederim 🙏 umarım kısa sürede siz de bu mutluluğu yaşarsınız tekrar yazmayı unutmayın güzel haberi 🙏🏻🌸🤰

Gerçekten zerre bilgi sahibi değilsiniz. 🤣 Denemeye devam edicem. Doktorum da muhteşem inanır mısın istersen instagram vereyim Çünkü benimki prof ve ayrıntılı ultrasona gireceğin zaman da bakar sana. :KK70:

Gerçekten zerre bilgi sahibi değilsiniz. 🤣 Denemeye devam edicem. Doktorum da muhteşem inanır mısın istersen instagram vereyim Çünkü benimki prof ve ayrıntılı ultrasona gireceğin zaman da bakar sana. :KK70:
Bildiğim tek şey iki senelik koca kayıp işi bilmeyen ve para peşine koşan doktorlar yüzünden psikolojimin bozulduğu ve bu devirde iyi kalpli bir doktorun denk gelmesi en büyük şansım olduğu 🌸🙏🏻

Hocanın ismini sildim sadece amacım yaşadığım mutluluğu paylaşmak ve aynı mutluluğu yaşamak isteyen herkese ulaşmaktı peki doktoru gizledim iyi niyetime inanan olursa iletişim numarasını yada instagram hesabını paylaşsın iletişim kurduktan sonra silsin oldu mu böyle yapalım tüm sonuçlarımı sürecimi aktarayım bir kişiye bile yardımcı olabilsem bu mutluluğu yaşasa yeter bana beklemenin ve her defasında regl olduğunda yaşanan hüznü çaresizliği bizzat yaşadım Allah isteyen herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin sevgiler
Umut tacirliği yapmayın. Burdaki kadınlar her şeyin farkında. Reklamınızı burda yapmayın

Bildiğim tek şey iki senelik koca kayıp işi bilmeyen ve para peşine koşan doktorlar yüzünden psikolojimin bozulduğu ve bu devirde iyi kalpli bir doktorun denk gelmesi en büyük şansım olduğu 🌸🙏🏻
Peki siz özelden randevu oluşturmaya devam edin o halde. Tabii burda barınabilirseniz.

Ya deliriyorum bi de sıfır bilgi. Neymiş rahim filmi tüp bebek masraflıymış da bu doktor bi kez 350 tl alıyomuş. 🤦🏻‍♀️ Böyle bir şey olabilir mi ? 🤦🏻‍♀️
Hayır ne gibi çıkarım olacak ne kötü zihniyetli insanlarsınız ya verin iletişim numaranızı atayım tüm süreci o zaman yada çıkın açtığım forumdan bu kadar basit ne diye reklam yapayım hayatımda ilk kez tanıdığım bir insan

Hayır ne gibi çıkarım olacak ne kötü zihniyetli insanlarsınız ya verin iletişim numaranızı atayım tüm süreci o zaman yada çıkın açtığım forumdan bu kadar basit ne diye reklam yapayım hayatımda ilk kez tanıdığım bir insan
Çok gördük bunları. Forum kurallarını okuyun. Üslubumu bozmadığım sürece istediğim yere istediğim kadar yazabilirim. Mani olamazsınız.

Kotu habeeeer konu sahibi. Ben bir avukat olarak de beyi ttb’ye sikayet edecegim; cunku

“Hekimlik Meslek Etiği Kurallarının “Ticari Amaç ve Reklam Yasağı” başlıklı 11. maddesine göre de “Hekim, mesleğini uygularken reklam yapamaz, ticari reklamlara araç olamaz, çalışmalarına ticari bir görünüm veremez; insanları yanıltıcı, paniğe düşürücü, yanlış yönlendirici, meslektaşlar arasında haksız rekabete yol açıcı davranışlarda bulunamaz. Hekim, yayın araçlarıyla yapacağı duyurularda varsa, Tababet Uzmanlık Tüzüğü’ne göre kabul edilmiş olan uzmanlık alanını, çalışma gün ve saatlerini bildirebilir.””

X