HAMİLE KALMAK İSTEYENLER BURAYA

Kitap okumanızı önermiştim tekrarlıyorum
Dayanamıcam bazen iyi kalpliliğim tutuyor. Belki faydam dokunur.
Screenshot_20210314-192920_Google.jpg

Sen neden okumuyorsun?
Sen hitap kelimesi için bir samimiyetimiz olduğunu düşünmüyorum sadece hakkınızda bildiğim art niyetli ön yargılarınız bunları da kitap okuyarak yıkabilirsiniz bir öneri sadece ama siz önerilere oldukça kapalıydınız bunda da art niyet ararsınız size gelişim kitabı önerecektim ama onu da yapmayacağım 😀

Sen hitap kelimesi için bir samimiyetimiz olduğunu düşünmüyorum sadece hakkınızda bildiğim art niyetli ön yargılarınız bunları da kitap okuyarak yıkabilirsiniz bir öneri sadece ama siz önerilere oldukça kapalıydınız bunda da art niyet ararsınız size gelişim kitabı önerecektim ama onu da yapmayacağım 😀
Bu kadar ısrar edince samimileştik sandım. Sammimiyet kurduklarıma aşkısı derim zaten. :63:

Tek bildiğiniz Google kullanmak anlamını bile yazamıyorsunuz google yazıp resim paylaşmışsınız üzücü 😀
Ben o yöntemle öğrenilebildiğinden haberdar olmanız adına ss attım. Yazabilirim elbette. Psikolojik diplomatikliğinizi irdelerim burda sabaha kadar. Okuduğum kitaplar da bunun için yeter de artar.

Teşekkür ederim arkadaşım da yumurta rezervi düşükken erken menopoz dendi ve ikinci ay gebe kaldı izmirde iseniz ve bunca zor zamanlardan geçtiyseniz elimde iki tecrübe var ve hocanın yaklaşımı diğer hiçbir doktora benzemiyor fazlasıyla tecrübeli naif bilinçli ve para düşkünü hastaneler gibi yormuyor bence gidip deneyin ve bu yazdıklarınıza pişman olmanızı isterim zira bu mutluluğunu yaşamanızı cani gönülden isterim çok değil 350₺ ve gidince demek istediğimi emin olun anlayacaksınız hiçbir doktora benzemiyordu ne çıkarım olabilir ki bunu buradan paylaşmamın bir akrabalığım dahi yok ilk kez tedaviye gittim ve hamileyim hepsi bu
Yani reklamın da zekice hazırlanmış olanını severim. İyilik meleği gibi içimizi bayan bir üslupla yazmaya çalışıyorsunuz ama yemeyiz, siz buradaki kadınları saf sandınız galiba?
Hocanın ismini sildim sadece amacım yaşadığım mutluluğu paylaşmak ve aynı mutluluğu yaşamak isteyen herkese ulaşmaktı peki doktoru gizledim iyi niyetime inanan olursa iletişim numarasını yada instagram hesabını paylaşsın iletişim kurduktan sonra silsin oldu mu böyle yapalım tüm sonuçlarımı sürecimi aktarayım bir kişiye bile yardımcı olabilsem bu mutluluğu yaşasa yeter bana beklemenin ve her defasında regl olduğunda yaşanan hüznü çaresizliği bizzat yaşadım Allah isteyen herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin sevgiler
Israr 1
Gerçekten bu kalple çocuk sahibi olmayın zaten sildim ismi bu kadar basit yani
Hmmm maskeler düşüyooor 💃🏼💃🏼
Sizin doktorunuz uygulamış olsa hamile olurdunuz öyle değil mi ben hamile kaldığım için doğru olan olduğunu düşünerek yazdım siz denemeye devam edin o zaman ama benim için doğru tedaviyi uygululayan tek doktor evet
😩😩 şaka mısınız? Aynı tedavi herkeste farklı sonuçlar doğuruyorsa demek ki herkesteki problem farklı değil mi?? Pnömoni olunca antibiyotik verilirse düzelir, grip olunca verilirse düzelmez mesela, çünkü temeldeki problem tamamen farklı, ancak ikisi de ciğerleri tutan hastalıklar ve sonuçları ortak : nefes darlığı.

sizin tedaviniz işe yaradıysa demek ki tedavi probleme yönelikmiş işe yaramış. İnfertilitenin bilmem kaç yüz farklı sebebi varken, tek sabit tedavinin herkeste işe yarayacağını düşünecek kadar bilgisiz misiniz??
İyi tedaviler asla size sizin gibi kötü niyetle yaklaşmayacağım umarım tedavinize cevap alır o mutlu günü yaşarsınız ve sırf sizler gibi iki üç kötü algıyı seçenler yüzünden insanlara dokunmaktan vazgeçmeyeceğim gerçekten iyi olmak bu kadar zor değil yine yazıyorum iletişime geçebiliriz
Israr 1238488

kendimi selenayla konuşuyor gibi hissettim, aşırı yapmacık bir iyilik ve sakinlik, doğal durmadığı ortada.

reklam yapmayın, gidin deontoloji okuyun burada bize öğüt vereceğinize.

ve son olarak iyi uçuşlar size ✈️

Yani reklamın da zekice hazırlanmış olanını severim. İyilik meleği gibi içimizi bayan bir üslupla yazmaya çalışıyorsunuz ama yemeyiz, siz buradaki kadınları saf sandınız galiba?

Israr 1

😩😩 şaka mısınız? Aynı tedavi herkeste farklı sonuçlar doğuruyorsa demek ki herkesteki problem farklı değil mi?? Pnömoni olunca antibiyotik verilirse düzelir, grip olunca verilirse düzelmez mesela, çünkü temeldeki problem tamamen farklı, ancak ikisi de ciğerleri tutan hastalıklar ve sonuçları ortak : nefes darlığı.

sizin tedaviniz işe yaradıysa demek ki tedavi probleme yönelikmiş işe yaramış. İnfertilitenin bilmem kaç yüz farklı sebebi varken, tek sabit tedavinin herkeste işe yarayacağını düşünecek kadar bilgisiz misiniz??

Israr 1238488

kendimi selenayla konuşuyor gibi hissettim, aşırı yapmacık bir iyilik ve sakinlik, doğal durmadığı ortada.

Ha bu arada doktorum, bilginiz olsun 😉

Israr 1

Israr 1238488

İnsan sağlının sizler gibi doktorlara emanet edilmiş olması üzücü iyiki sizin hastanız değilim o zaman 😀 ben herkes çatlatma iğnesi mi yapsın demişim sizce çıkarımınız bu mu? Doktor olacak kadar bile kitap okuyamamışsınız yazık
Calcifer Calcifer kitap kulübünün linlini bırakır mısın? Bizim de bi faydamız olsun. 🥰

İnsan sağlının sizler gibi doktorlara emanet edilmiş olması üzücü iyiki sizin hastanız değilim o zaman 😀 ben herkes çatlatma iğnesi mi yapsın demişim sizce çıkarımınız bu mu? Doktor olacak kadar bile kitap okuyamamışsınız yazık
Diplomamı ve eğitimimi sorgulamak sizin haddinize değil, IQ sunu ortalamaya bile çekememiş bir insan olarak benim akademik başarımı sorgulamak sizi aşar.

unutmayın ki bizim de hasta seçme şansımız var ve sizin gibi bir insanla muhatap olmak istemem ben de. Kendime yazık.

ayrıca hastanede değiliz, şu anda bu forumda ben de herkes gibi bir üyeyim, doktor kimliğimle yazmadım o mesajı, mesleğimi belirtmemdeki amaç işin içinde olduğumu ve boşa konuşmadığımı belirtmekti, ama zaten bunu anlayabilecek donanımda olmadığınız ortada 😇😇

o yüzden doktorluğuma laf etmek haddinize değil, ağzınızı toplayınız ❤️

Merhaba bayanlar
Ben gebelik hakkında yardımcı olmak istiyorum
öncelikle doğru doktor kesinlikle birinci kural
İki sene boyunca saçma sapan tedaviler uygulandı fakat çözüme ulaşılamadı sonra Dr ** ile tanıştım ve sadece bir aylık kontrol ve doğru tedavi ile gebeyim tek ihtiyacım olan yumurtam çatlamıyormuş ve iğneden hemen sonra gebe kaldım lütfen ama lütfen ümitsizliğe kapılıp kendinizi üzmeyin bir arkadaşıma da yumurta rezervin düşük erken menopoz dendi ve oda aynı doktora gitti doğru tedavi ve izleme ile ikinci ayda gebe kaldı mutlaka doğru doktoru bulun zaman kaybı yaşamayın ve gereksiz üzülüp yıpranmayın yorumlarınızı lütfen paylaşsın sevgiler umarın dileyen herkes gebiş olur öptüm bayanlar 🌸🤰
Merhaba,
Cümlelerinizin hissiyatı yaşayan bir kadın değil de, bir hekimin reklamını yapmaya çalışan asistan gibi.
Diğer mesajlarınızı da okudum bu topik altında verdiğiniz... Dilerim biz yanılıyoruzdur ama bugün kadınlar kulübüne üye olmuşsunuz ve üye olur olmaz da bir hekimi övmeye başlamışsınız.
Burada kadınlar ciddi derecede manevi sıkıntılar yaşadığı, çevresinde kimseyle konuşamadığı için benzer dertleri olan kadınları bulup konuşmak istiyor. Lütfen siz de bu duygu durumundan faydalanmaya çalışmayın. Buradan size gelecek 3-5 hastayla ihya olmazsınız.

Dediğim gibi umarım bizler yanılıyoruzdur, ama bu platformda belli bir zaman geçirmiş kişilerin üslubu, tavrı ile reklam mı değil mi çok net beli oluyor.
Şayet doğruysa evladınızı sağlıkla kucağınıza alın, hekiminizin de değdiği hayat bol olsun. Şayet reklam amaçlıysa sizi Allah'a havale ediyorum.

Diplomamı ve eğitimimi sorgulamak sizin haddinize değil, IQ sunu ortalamaya bile çekememiş bir insan olarak benim akademik başarımı sorgulamak sizi aşar.

unutmayın ki bizim de hasta seçme şansımız var ve sizin gibi bir insanla muhatap olmak istemem ben de. Kendime yazık.

ayrıca hastanede değiliz, şu anda bu forumda ben de herkes gibi bir üyeyim, doktor kimliğimle yazmadım o mesajı, mesleğimi belirtmemdeki amaç işin içinde olduğumu ve boşa konuşmadığımı belirtmekti, ama zaten bunu anlayabilecek donanımda olmadığınız ortada 😇😇

o yüzden doktorluğuma laf etmek haddinize değil, ağzınızı toplayınız ❤️
Yazıklarınızı diplomanız ( ki inandırıcı değil ) onaylatmaya çalışmanız üzücü (sizin adınıza)

Merhaba,
Cümlelerinizin hissiyatı yaşayan bir kadın değil de, bir hekimin reklamını yapmaya çalışan asistan gibi.
Diğer mesajlarınızı da okudum bu topik altında verdiğiniz... Dilerim biz yanılıyoruzdur ama bugün kadınlar kulübüne üye olmuşsunuz ve üye olur olmaz da bir hekimi övmeye başlamışsınız.
Burada kadınlar ciddi derecede manevi sıkıntılar yaşadığı, çevresinde kimseyle konuşamadığı için benzer dertleri olan kadınları bulup konuşmak istiyor. Lütfen siz de bu duygu durumundan faydalanmaya çalışmayın. Buradan size gelecek 3-5 hastayla ihya olmazsınız.

Dediğim gibi umarım bizler yanılıyoruzdur, ama bu platformda belli bir zaman geçirmiş kişilerin üslubu, tavrı ile reklam mı değil mi çok net beli oluyor.
Şayet doğruysa evladınızı sağlıkla kucağınıza alın, hekiminizin de değdiği hayat bol olsun. Şayet reklam amaçlıysa sizi Allah'a havale ediyorum.
Doktor ismini yanlış algı düşüncesiyle sildim ben iki sene sonra ilk aydan hamile kalınca doktorun başarısı olduğunu düşünüyorum ve bu sebeple de paylaşmak istedim ama boşa zaman kaybı yaratmış oldum kendime zira bunu kötü niyetle yapmış insanlar yüzünden tüm içtenliğimle yazdığım bir yazı yersiz konulara geldi

Doktor ismini yanlış algı düşüncesiyle sildim ben iki sene sonra ilk aydan hamile kalınca doktorun başarısı olduğunu düşünüyorum ve bu sebeple de paylaşmak istedim ama boşa zaman kaybı yaratmış oldum kendime zira bunu kötü niyetle yapmış insanlar yüzünden tüm içtenliğimle yazdığım bir yazı yersiz konulara geldi
Evet belki de şanssızlığınız bu sitede reklam amaçlı bir çok gönderinin paylaşılması ve duygu durumlarımızdan faydalanmak istenmesi. Burada aylarca, yıllarca topik açmış, diğer kadınlarla yazışmış bir çok insan var. Foruma üye olup direkt "övgü" bazında içerik oluşturmanız, forum dinamiği nedeniyle irite edici oldu bu da doğrudan sizinle alakalı değil elbette, daha evvel bir çok kez bu tip reklam amaçlı gönderilere şahit olunduğu için.

Elbette çok da büyütülecek bir mesele değil ve siz zaten iyi niyetliyseniz, iyilik yap denize at balık bilmezse Halik bilir sözüyle teselli bulabilirsiniz.
İyi akşamlar

Evet belki de şanssızlığınız bu sitede reklam amaçlı bir çok gönderinin paylaşılması ve duygu durumlarımızdan faydalanmak istenmesi. Burada aylarca, yıllarca topik açmış, diğer kadınlarla yazışmış bir çok insan var. Foruma üye olup direkt "övgü" bazında içerik oluşturmanız, forum dinamiği nedeniyle irite edici oldu bu da doğrudan sizinle alakalı değil elbette, daha evvel bir çok kez bu tip reklam amaçlı gönderilere şahit olunduğu için.

Elbette çok da büyütülecek bir mesele değil ve siz zaten iyi niyetliyseniz, iyilik yap denize at balık bilmezse Halik bilir sözüyle teselli bulabilirsiniz.
İyi akşamlar
Çok teşekkür ederim yazınız için en azından bir kişi de olsa beni anlamanız mutlu etti gerçekten doktorun tecrübesinin ve maddi bakış açısının bir çok insanın zamanını çaldığını düşündüğüm için yazdım yaşadığım heyecanla da direk konuya girmiş oldum tabii yakın çevrem biliyor geçtiğim süreçleri burada en başından beri anlatıyor olmalıydım ama böyle bir sonuçla karşılaşacağımı bilemezdim çok zor günlerdi oyalandım yada belki doğru zaman bu zamandı rabbim bu zamanı bekledi ve doktor değişimi büyük tesadüftü belki böyleyse yine yanlış yönlendirmiş oluyorum ama ben yaşadığım süreci aktarmak istedim ve kalmak isteyen herkes için birşey yapmak paylaşmak istedim belki bende okusam bende aynı şeyi düşünürdüm

X