Gebeliğe Hazırlık Hamile kalmak istiyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet takvimine guwenme , yaniltiyo .cunku standart onlar .ne bilecek bizim vucudumuzu o ay hormonlarimiz yuksekmi alcakmi? Mesela bugun takvime gore benim yumurtlama gorunuyor ama tesaduf bugun dr kontrol um vardi , Daha kucuk yumurta, pzrtesi anca dedi tekrar kontrol e cagirdi.Ovulasyon test ile takip et yumurtlama ni bosuna kacirma koskoca bir ayi.
Tamam canım çok çok teşekkür ederim umarım işe yarar 🤲🏻

Bende 15aylik evliyim yaklasik 7 8 aydir deniyoruz hormin testi alltan muayenede yapildi temiz cikti olsaydi gebelige dair sktnti soylerlerdi ama sukurki yok bende merak ediyorum nedenini acaba fiziki olarakmi biseyieksik yapiyoruz c lifea basladim bende 10gundur bu ay insallah faydasi olur
canım merhaba bende c life aldım suan kargoda ınsallah faydasını görürsün bızımlede paylaşırmısın :anneadayı:

Merhaba kızlar. Temmuzda evlendim bebek istiyoruz fakat 6 aydır denemelerimiz sonuç vermedi sizce normal mi? Ayrıca hamile kalmak için önerdiğiniz bi yol var mı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler ❤️
Ben de temmuzda evlendim canım, son 2 aydır deniyoruz, Allah ikimize de nasip etsin bebiş sahibi olmayı 🙏🏻🌸

Ultrason ile baktı sadece kist vb bişey var mı diye çok sancılı regl dönemi geçiriyorum çünkü
Merhabalar..Sizi korkutmak istemem ama..5 yıl önce bende 6 aydır bebek sahibi olamıyoruz diye doktora gitmiştim. Tek sorunum çok ağrılı regl sancısı çekmem vardı..Herşey normal diyip göndermişlerdi. Meğer Endometriozis varmış bende.Ve 5 yıldır malesef hamile kalamadım. 1 Ameliyet 1 aşılama 3 tüp tedavi başarısız sonuçlandı. Çok beklemeyin mutlaka iyi bir doktora gidin. Birşeyin yok diyip gönderiyor doktorlar. Olan bize ve geçen yıllarımıza oluyor.

Merhabalar..Sizi korkutmak istemem ama..5 yıl önce bende 6 aydır bebek sahibi olamıyoruz diye doktora gitmiştim. Tek sorunum çok ağrılı regl sancısı çekmem vardı..Herşey normal diyip göndermişlerdi. Meğer Endometriozis varmış bende.Ve 5 yıldır malesef hamile kalamadım. 1 Ameliyet 1 aşılama 3 tüp tedavi başarısız sonuçlandı. Çok beklemeyin mutlaka iyi bir doktora gidin. Birşeyin yok diyip gönderiyor doktorlar. Olan bize ve geçen yıllarımıza oluyor.
Allah yardımcınız olsun umarım Rabbim bi evlat nasip etsin. Teşekkür ederim söylediğiniz için önümüzdeki aya gideceğim tekrar

X