Hamile kalmak

wsy06

Guru
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2013
37
3
34
Selam arkadaşlarım , sogan kürünü hamile kalmayı planlarken yada hamileyken yapabiliyormuyuz, hamile kalmak için ilaç yada bitki önerileriniz varmı ? Kitlerimden dolayı zor ihtimali denemeye çalışıyorum yardımlarınızı bekliyorum

Hayit kadin bitkisi olarak geciyo cnm hayit suyu kullanan ve hamile kalan kisiler duydum aktarlarda satiliyo deneyebilirsin

Hamile kalmadan içebilirsin ama hamile kaldıktan sonra soğan kürü yapılmıyor düşüğe sebep verdiği için. Adet bitiminden başlayıp 2 hafta iç sonra bırak. 3 ay kadar devam edebilirsin. Ben 1 ay zor dayandım soğanın tadından dolayı :KK43:

merhaba,
arkadaslar bende uzun bı aradan sonra tekrar forma gerı dondum.. fsh sevıyesınde yukseklık hormonlarda sıkıntı mıyon ve kıst sorunlarınız var ıse benım sıze tavsıyem emr kervan evenınglı sıvı ektrakt.. ıcerısınde serbetcı otu-hayıt tohumu-coban çantası-aslan pencesı-cıvan percemı gıbı bıtkı ozlerı mevcuttur.. duzenlı kullanımda cok memnun kalacaksınız.. deneyımler harıka... ozellıkle hamıle kalmak ısteyenlerın yardımcı harıka bır urundur..

X