Hamile kalmaya çalışırken aldatıldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim neler yaşadığımı, şartların ne olduğunu mecburiyetlerimi bilip bilmeden yargılayıcı konuşmayın. beni yargılayan herkese Allah bin beterini göstersin umarım. Ben buraya yargılanmak için yazmadım, tecrübe edinmiş insanlardan tavsiye istedim ki hayatımın geri kalanına umutla bakabileyim.
Beddua etmene gerek yok senin yaşadığının bin beterini yaşadım. Tecrube edindik ki burada sana tavsiye veriyoruz anlamamakta ısrar etmeye devam et. Yatağına başka adam al s.git diyen adam la sana daha ne tavsiye verelim ? Ne duymak istiyorsun . şu beddua yı bi dilinizden sökün atın bu ne ya insanlar sana burada şükür etki adamın yüzünü cocukdan önce görmüşsün diyor ne diyorsun sen ya insanlara iyilik yapmicankz kardeşim insan gibi yorum yapmayın bedduayı yersiniz.yaşadıklarının bin beterini YAŞAMA !umarım

Ben öğretmenim. Yani bir vasfım ve saygınlığım var. Beni tanımadan nasıl böyle şeyler söyleyebiliyorsunuz? Benim yaşadıklarımı bilip bilmeden yargılayarak konuşamazsınız. Ben yargılanmak için yazmadım. Benimle benzer şeyleri yaşayan kişilerin tavsiyeleri için buraya yazdım. Kendi aptal düşüncelerinizi ve egonuzu kendinize saklayın.
Keşke mesleğe başlamadan belli testler yapılsa da herkes öğretmen olamasa.

İnsan gibi tavsiye veriyoruz bedduayı yedim. Birde şöyle düşün önüne gelene beddua ediyorsunbelkide o yüzden vermiyordur Allah bide bu taraftan bak ! Belkide dönüpdolaşıp seni buluyor dur düşündünmü ???? Haksız yere edilen bedduanın ne olduğundan haberin varmı ??

Ben öğretmenim. Yani bir vasfım ve saygınlığım var.
Başka adamla yat kalk diyen adamla evlisiniz, üstüne çocuk yapmaya çalışıyorsunuz, ne vasfı, ne saygınlığı? Ruh sağlığınız yerinde değil ki saygınlık düşünecek durumunuz olsun.

Son düzenleme:
Yat kalk Allaha sukret boyle bi adamdan cocugun olacagina hic olmamasi daha iyi emin ol. Bunu yaşadıklarını annelik ve evlat özlemini hissederek insanlara nasil imrendigini anlayarak ve bir anne olarak yazıyorum. Is annelikle bitmiyo inanki baba ve eş faktoru cok onemli . Doguracagn cocuk boyle bi babayi hakedermi? Bence boyle bi babayi hicbi cocuk haketmez. Kimse boyle bi babasi olsun istemez. Yat kalk sukret inan ki birz zaman gecsin anlicaksin. Evet anne olmak cok guzel ama yavruna guzel bi aile ortami vermek herseyden daha onemli. Belkide bir sansın olur cocuk icin bilemezsin belki duzgun biriyle tanışırsın ve Allah senin anne olmana şans verir. Bu soylrdiklerimi lutfen mantığını kullanarak dusun. Cocugu esi anneligi herseyi es gec once.kendine deger ver... gerisi hallolacak.

Ben öğretmenim. Yani bir vasfım ve saygınlığım var. Beni tanımadan nasıl böyle şeyler söyleyebiliyorsunuz? Benim yaşadıklarımı bilip bilmeden yargılayarak konuşamazsınız. Ben yargılanmak için yazmadım. Benimle benzer şeyleri yaşayan kişilerin tavsiyeleri için buraya yazdım. Kendi aptal düşüncelerinizi ve egonuzu kendinize saklayın.
Ben bir meslekleri yok, calismiyorlar demedim, hayata dair bir uretimleri, vasiflari yok dedim. Öğretmen olup bir çocuk hayatini bu kadar düşünmüyorsanız daha da acı, hem de cok aci. Suan yaşadığın durum aldatilmak ve bir adam buldum onu kaybetmeyeyim cocuk dogurayim sonra bakarim deyip cocuk sahibi olmayi beklemek. Bunun nesine saygi duyayim? Siz bu insanla doguracaginiz o çocuğa nasil bir gelecek sunacaksiniz??? Eğer dogmamis bir çocuğun psikolojisini ve geleceğini düşünmüyorsaniz, ben de bir öğretmen olarak oyle guzel yargilarim ki, aklin şaşar! Sen degilsin düşündüğüm, çocuklar!!!

Sana başkasını yatağına al diyen adam için konu mu açtın en büyük kızgınlığı sana duydum
Allahtan biri alintilamis sagolun

Konu sahibesi,
Cocuk icin doktora gidin gerekirse yumurtalarinizi dondurun
Sonra da bosanin
Aldatmanin affi olmaz yaaa ne bileyim siz iyi niyet göstermişsiniz bir kere affetmişsiniz bu sefer lütfen tazminat da alıp def edin bu adami
Ayrica konu icerigi silmek ban sebebidir.

Benim neler yaşadığımı, şartların ne olduğunu mecburiyetlerimi bilip bilmeden yargılayıcı konuşmayın. beni yargılayan herkese Allah bin beterini göstersin umarım. Ben buraya yargılanmak için yazmadım, tecrübe edinmiş insanlardan tavsiye istedim ki hayatımın geri kalanına umutla bakabileyim.
Oooo beddualar havada uçuşuyor. Tecrübe sahibi kadınlar yazıyor Allahina şükret o pislikten kurtul. Ayrıca ogretmenmissiniz ya bu nasıl bir üslup çok uzucu

Arkadaşlar bırakın etsin beddua haksız yere yaptığı beddua nelere sebep oluyor bir önce onu öğrensin ❤

İç döküş.. bahaneler sunma.. beddua ve kapanış..
Dünyada kalan son sperm sahibi erkek kocanız kalmış gibi davranmanız akıllara zarar. Tamam, anne olmak hayattaki en ulvi amacınız olabilir, ama bu adamla olmuyor işte. Sürekli benim şartlarım benim şartlarım diyip durmuşsunuz. Ayakları üzerinde duran, mesleği olan bir kadının başkalarıyla düşüp kalkan bir adamdan ısrarla çocuk yapma hırsının nasıl bir açıklaması olabilir? Akıl tutulması.

BENİM HAYATIMI ŞARTLARIMI BİLMEDEN YARGILAYANLARA, KINAYANLARA BU SÖZÜM; ALLAH BİN BETERİNİ VERSİN BAKALIM SİZ NAPIYORSUNUZ!! BURAYA YARGILANMAK İÇİN YAZMADIM. KLAVYEDE BOŞANSAYDIN, KABUL ETMESEYDİN YAZMAK KOLAY. MAĞDURU FALAN DA OYNAMIYORUM. BU NASIL ACIDAN BESLENMEKTİR YA. GERÇEKTEN TİKSİNDİM İNSANLARDAN.
Kime ne anlatıyoruz ya. Devam '' benim göyneeeemi giyin. '' lere. Acıdan beslenen sizsiniz, kendi acınızdan besleniyorsunuz. Kazara mutlu olsanız huzursuz olursunuz. Öyle bir insansınız. Çözüm sunan mesajlara cevap yok, belli çöp kutusu olarak kullandınız burayı, az sinir boşaltıp garibe hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilmek için.

Bende geçmişe dönebilseydim asla affetmezdim. Ama anne olmak için katlanmak durumunda kaldım. Aslında mesela sadece anne olmak değil, kendimi eksik hissetmek. Kadınlığım elimden alınmış gibi.
Lütfen böyle konuşup saçmalamayın ne demek kadınlığınız elinizden al...mış..
Çevrenizde kadın demek anne demek mi illaki...saplantı haline getirmişsiniz adamı kendinizi eksik hissetmek değil kendinize doğruları söyleyin ,kurtulamıyorsanız gidin destek alın..

BENİM HAYATIMI ŞARTLARIMI BİLMEDEN YARGILAYANLARA, KINAYANLARA BU SÖZÜM; ALLAH BİN BETERİNİ VERSİN BAKALIM SİZ NAPIYORSUNUZ!! BURAYA YARGILANMAK İÇİN YAZMADIM. KLAVYEDE BOŞANSAYDIN, KABUL ETMESEYDİN YAZMAK KOLAY. MAĞDURU FALAN DA OYNAMIYORUM. BU NASIL ACIDAN BESLENMEKTİR YA. GERÇEKTEN TİKSİNDİM İNSANLARDAN.

seni aldatan adamdan tiksinmedin de bizden mi tiksindin :KK53:
tiksinme kriterine hayan kaldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X