Hamile kalmaya çalışıyorum, olmuyor :(

sars

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2021
5
3
23
Merhaba kizlar 2 yildir evliyim 1.5 yildir hamile kalmaya çalişyorum olmuyorum eşim ve ben doktora gittik bir sorun yok dedi
Ben bu arada epilepsi hastasiyim kulladiğim ilaçlar doktor bana onlarla hamile kalabilirsin hamile kalmana engel değil sizin de başiniza geldi mi ne yapmam lazım şimdiden teşekür ederim ☺️

21 yaşindayim eşim sperm testi yaptirdi gayet iyi çikti bana da yumurtaliklarda sorun yok dedi
Kuzum daha çok gençsin herşey normalse sende akışına bırak inan bana hiç dusunmedigin anda gelir bak bana çocuğun olmaz doğal yoldan dedi doktorlar esimdede bendede sorunlar var asilamalar tüp bebekler denedik senin yaşlarında kendimi harap ettim ne zaman artık 30 u geçtim ugrasmiycam bıktım dedim yemin ederim üç sefer hamile kaldım hemde normal yoldan sil aklindan

Merhaba kizlar 2 yildir evliyim 1.5 yildir hamile kalmaya çalişyorum olmuyorum eşim ve ben doktora gittik bir sorun yok dedi
Ben bu arada epilepsi hastasiyim kulladiğim ilaçlar doktor bana onlarla hamile kalabilirsin hamile kalmana engel değil sizin de başiniza geldi mi ne yapmam lazım şimdiden teşekür ederim ☺️
Merhaba kaldınız mı? Bende epilepsiyim ve bebek istiyorum

Merhaba
Anladığım kadarıyla sadece muayne olmuşsunuz
Muayneniz temiz eşinizde de sorun yoksa bi ileri tetkik rahim filmidir
Çektirdiniz mi ? Basit tıkanıklar veya daha ileri bir sıkıntı olabilir mutlaka baktırın
Onda da bir sorun yoksa akışına bırakın
21 yaş nedir ya ben o yaştayken akşam hangi cafeye gitsek nereyi gezsek diye düşünürdüm
Eşinizle gezin dolaşın sakında bu yaşta olmuyo diye tüp bebeğe kalkışmayın evliliğinizi yorarsınız
25 26 gibi bakarsınız çaresine bu işin tüp bebek olduktan sonra 42 43 e kadar yolu var kaldı ki zaten bi sorununuzda yokmuş

Seni o kadar iyi anlıyorum ki bende epilepsi hastasıyım bekarken depakin kullanıyordu . Doktorum neden bu kadar ağır ilaç vermişler sana dedi. İlacımı değiştirdik. 1 buçuk yıl boyunca korunduk. Korunmayı bıraktıktan sonra 5 ay boyunca olmadı. Doktor bir sıkıntı olmadığı söyledi. Gerekirse yumurtlama günlerini kendi tespit edip o günlerde ilişkiye girin diyecekti yada çatlatma iğnesi felan çok şükür hamileyim şimdi korkularım yine war ya kullandığım ilaçlar bebeğime zarar verirse nöroloji doktorum 9 ay boyunca folik asit kullanacaksın diyor kadın doğum doktoru asiri folik asit kullanımı otizm yol açar diyor. İnşallah sende hamile kalırsın kadın doğum doktoruna git yada evde ovülasyon testi alıp sen kontrol edersin.

X