Hamile miyi lütfen?

Düşükte olsa ihtimal var bir arkadaşım öyle hamile kalmıştı ama her şey gönlünce olsun 🙏

Bencede hamile değilim geri çekilmeyle 5 yıl boyunca korunan insanlar var. Hamile olma ihtimalimi düşünmek bile istemediğimden napacağımı bilmiyorum. Rabb’im isteyenlerw nasip etsin nolur dua edin ya
Ben de 8 yıl geri çekilmeyle korundum iki ay önce çocuk yapma kararı aldık şuan hamileyim. Yani 8 yıl olmadı ama bu demek değilki geri çekilme bir korunma yöntemidir. Bence istemiyorsanız diğer korunma yöntemleri ile ilişki yaşayın

Ben de 8 yıl geri çekilmeyle korundum iki ay önce çocuk yapma kararı aldık şuan hamileyim. Yani 8 yıl olmadı ama bu demek değilki geri çekilme bir korunma yöntemidir. Bence istemiyorsanız diğer korunma yöntemleri ile ilişki yaşayın
ama tıpkı sizin gibi ben de hamile kalmamış olabilirim dimi ?

ama tıpkı sizin gibi ben de hamile kalmamış olabilirim dimi ?
Ya ben bu konuda çok araştırma yapmadım açıkçası boşa sallamak istemem. Bence erkek arkadaşın kendinden eminse kiii zevk suyunu bile sildi yazmışsın diye hatırlıyorum tekrar okumadım. Bence hamile kalman çok zor yani. Test yapmadın mi hala

Ya ben bu konuda çok araştırma yapmadım açıkçası boşa sallamak istemem. Bence erkek arkadaşın kendinden eminse kiii zevk suyunu bile sildi yazmışsın diye hatırlıyorum tekrar okumadım. Bence hamile kalman çok zor yani. Test yapmadın mi hala
Yapmadım henüz korkuyorum size danışmak istedim önce

Hamile olsam bi belirti olmaz mıydı şimdiye kadar ilişkim ovulasyondan 2 gün önce oldu
belirti yaşamayan hamileler de var bununla belli olmaz hamile olup olmadığınız erken gebelik testi yapabilir veya kan verebilirsiniz bunu başka türlü kimse bilemez maalesef

X