Hamile miyi lütfen?

Polikistik var ama adetim düzenli çatlatma iğnesi aşılama denendi bu ay oldumu olmadı mı belli değil bekliyorum işte 🥹 kilom yok 1.59 boy 52 kilo vitamin vs herşey tam anlamadım neden olmuyor eşimin spermleri de iyi
Bende de pko var , ve benim kilomda biraz var . Maalesef zayıf insanlarında beslenme düzenini değiştirmesi gerekiyor araştırdığım kadarıyla . Birde ovülasyon testi denediniz mi yumurtlamayı hiç yakaladınız mı

Bende de pko var , ve benim kilomda biraz var . Maalesef zayıf insanlarında beslenme düzenini değiştirmesi gerekiyor araştırdığım kadarıyla . Birde ovülasyon testi denediniz mi yumurtlamayı hiç yakaladınız mı
Hiç bakmadım öyle ama bugün çatlatma iğnesi denendi 25 mm yumurta oldu ona nazaran sanırım olmamış olcak 🥹

Çekildi laparoskopiye de girdim hiçbir sorun yok 🥹 tek pco var
Bende doktora gittim sorun yok ama pcosa yatkınlığın var dedi folden pi diye bir takviye verdi üzerinde pcos ve adet düzensizliği için yazıyordu o takviyeyi araştır istersen 3 ay kullanmak gerekiyor gebe kalmayı kolaylaştırıyor dedi

Bende doktora gittim sorun yok ama pcosa yatkınlığın var dedi folden pi diye bir takviye verdi üzerinde pcos ve adet düzensizliği için yazıyordu o takviyeyi araştır istersen 3 ay kullanmak gerekiyor gebe kalmayı kolaylaştırıyor dedi
resmî var mı görsem size zahmet nasıl kullanıyorsunuz

resmî var mı görsem size zahmet nasıl kullanıyorsunuz
Bak bu canım günde bir tane tok karnına demişti alırsan söyler eczacı, ben bir ay kullandım eşimle biraz sıkıntılıydık yenisini almamıştım

Eklentiler

• folden-pi-tablet-30-lu-28973.jpeg
    folden-pi-tablet-30-lu-28973.jpeg
    17 KB · Görüntüleme: 9
X