hamile miyim acaba

evet canım kesın sonuc kan bakalım sızlrle paylasıcam ınsallah bu arada sen de hamıle mısın

3 şubat gibi ama umarım o güzel haberi alırım ve isteyen herkes de alır

kaydirigubbakcemile2 bende canım 3 şubatta hastalanacağım bu aya tedavi gördüm klomen ve çatlama iğnesi oldum şimdilerde kasıklarımda batma var ve sürekli gazım var inşallah birbirimize güzel haberler veririz

kızlar bugun gıdıcem bakalım kan vermeye ınsallah hamıleyımdır yalnız çok gaz var şişkinlik de yemedıgım halde kılo veremıyorum alıyorum sankı hergun tartılıyorum ,bı arkadasım bununla ılgılı kendısnın de hamılelıgın ılk zamanlarında kılo artısı belkı şişkinlik yaşadığını sonrasında eskı halıne dondugunu bulantılardan dolayı kılo verdıgını soyledı ılk zamanlarda hormonların farklı bı duruma ayak uyabılmesı ıcın yaptıgı bır tepkı mı oluyor boyle yasayn var mı aranızda cunku sınır bozucu bır durum benım acımdan

kızlar sonucu aldım hamileyim doktorum progesteron verdı önlem amaçlı dedı darısı diğer arkadaşların başına

hemen hemen o belirtilerin hepsi bende de var.
bu sabah test yaptım negatif.
adetim 4 gün geçti.. olsaydı silikde olsa çıkardı heralde. :gitme:
adetime 9 gün kala az bişey kan geldi . yerleşme kanaması diye umutlanmıştım demekki değilmiş (
keşke bende bugun bu müjdeli haberi buraya yazabilseydim mafoldumben

Son düzenleme:
kızlar sonucu aldım hamileyim doktorum progesteron verdı önlem amaçlı dedı darısı diğer arkadaşların başına

ay canım hayırlı olsun tebrikler günün kaç gün geçmişti tüm belirtilerini yazabilirmisin sana zahmet
kaydirigubbakcemile2zemuszemus

bende de pek belirti yok ama çok kötü bi bel ağrım var deli ediyo benii şubatn 1 veye 2 sinde adet olmam gerek gögüslerimde bi değişiklik yok bu bel ağrısınn nedeni nedir lütfen bana yardımcı olun bende hamiş olmak istiyoruummmsenağlama:uhm:

k ızlarr hepinize teşekkür ederim daha bekliyorum test yapmadım hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum

mrb arkadaslar ben aranıza yenı katıldım. Gebeliğin ılk belırtılerını arastırıken kesfettım burayı cok guzel bı sıte. Hepiniz duygularınızıı o kadar guzel ıfade etmıssınız kı sankı yan komsumla muhabbet eder gıbı hıssettım kendımı:1rolleyes: ben daha bır aylık evlıyım bu ay diğerlerınden cok farklı gectıgı ıcın dedım yoksa hemen hamılemı kaldım:roflol: Allah cumlemıze hayrılsını versın. ya benım bu ay karnımda cok ılgınc bı derecede gerılme var ve süreklı ıcım gecıo bulantılar eslıgınde...:sm_confused: en son 10 ocakta mens oldum ve adetıme daha 7 gun var farzedelım kı gebeyım bu kadar cabukmu belırtı olur mu kı ? kafam karıstı ben bıyologum bılgı acısından bazı seyler yeterlı olmuomus duygulara anlam veremıyosunzu bunun ıcınde en ıyı ılac bu duyguları yasayanlarla konusmak...kaydirigubbakcemile5

Benim adetime 4-5 gün var daha. ama karnımda ara ara sancı birde gerilme var. gerinemiyorum mesela... acaba bişey varmıdır böyle olan oldu mu hiç? adet gecikmeden tetsi yapsam olur mu?

cnm aynılarıda bendede var öteki başlığada yazdım 5 gün var deli gibi tatlı istio cnm ama kasıklarım ve belimde kasılma gibi ağrılar var sendede varmı

aynen benimde canım nasıl tatlı çekiyo ne kadar çiklata yesem doymuyorum :) sürekli dğeil ama zaman oluyo özellikle sağ tarafta oluyo.

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım:) 8 aylık evliyim çocuk yapmaya yeni karar verdik ve benim son adetim 25 mayıs da oldu yumurtlama günümü hesapladım internetten 5 ile 10 haziran arasıydı bu zamanlar ilişkiye girdik fakat birkaç yerde okudum döllenme olduğunda lekelenme oluyomuş bende olmadı lekelenme ama şuan 3.hafta oldu yumurtlama dönemim geçeli kasıklarım ağrıyo midem bulanıyo sudan bile bulanıyo yorgun hissediyorum hep kendimi haftaya adet günüm yaklaşıyo geççince test yapcam ama bu lekelenme beni biraz düşündürüyo acaba döllenme olmadımı ben kendimi psikolojikmenmi öyle hissediyorum anlamadım

canım seninle gecen ay aynı anda adet olmuşuz ve aynı anlarda hemen hemen ilişki yaşamışız.ve benimde ilk korunmasız beraberliğim sen bu ay 24 demi adet olman gerekli

ben yinede pek umutlanmak istemiyorum çünkü adet sancısı gibi sancılarda oluyor arada..belkide adet günüm yaklaştı diye böyleyim...çünkü benim adet olmadan önce hep midem bulanır...ama allah bilir çocuk isteyen herkesin inş çocuğu olur evliliğimde yeni yaşımızda genç olur elbek inş...

burada çok yazılar okudum çok kişiler gördüm hamile belirtisi olupta heyecanlanan ve sonrada olmadığını öğrenipte hayal kırıklığı yaşayan...Bu yüzden arkadaşlar kendimizi çok kaptırıpta ben kesin hamileyimdir deyipte kadırmayalım testler pozitif çıkana kadarr..sonra çok üzülüyorlar öyle olmak istemiyorum..birde eşlerimize söyleyip onlarıda heyecanlandırıyoruz onlarda seviniyorlar.
Hamile olmadığımızı öğrenince adam kendinde de sorun var sanıp şüpheye kapılıyor çok gördüm burda öyle..bu yüzden hemen eşlere söyleyip aile içi huzuruda bozmayalım üzmeyelim birbirimizitest pozitif çıkınca zaten öğrenecek eşler ozaman sevinmek daha güzelll...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…