hamile miyim acaba

aramıza hoşgeldin canım endişe edilecek bişe yok yumurta çatlama kanaması, yerleşme kanaması gibi şeyler illaki her kadında olacak diye bişe yok o yüzden ümidini hemen kaybetme derim benimde ilk korunmasız ayım ve adet tarihim 22 haziran sizinkine yakın yani inşallah hamileyizdir hepimiz :)))
Siteye yeni gelenler ve hamile kalmayı bekleyenler yeni hayatımıza beraber başlayalım
bu konuya girsenize orada adet günlerini takip ediyor vs. liste oluşturduk bi çoğumuz 22 haziran ve ona yakın tarihleri takip edip bir sürü şeyler paylaşıyoruz

:):):):) teşekkürler mehtap evet haberdar olalım birbirimizden iyi olur...hakkımızda hayırlısı neyse o olsun

slm arkadaşlar,

bende hamile kalmayı bekleyenlerdenim. şöyle bi durum var;

benim adetin geçen hafat perşembe bitti ve dün tekrar başladı. ama son 2 adyrı bitmeyen bir bel ağrısı ve kasık batması yaşıyorum. ayrıca geçen hafta pazar günü kaşar peynirden tiksindim. midemde yanma var çok fena ve tuvalete rahat çıkamıyorum. ellerimde ve ayaklarımda ara ara karıncalanmalar oluyo sürekli uykum var yorgunum felaket bacak ağrım oluyo. bugünde göbeğimde batmalar oldu. çok ilginç bi şekilde karnım büyüyo hatta geçenlerde annem dediki " o ne göbek öyle" iştahım çok açık :))) yani kilo alıyorum desem sadece karın şiş. ama dediğim gibi geçen hafta b,ten adetim bu cuma tekrar başladı ne bu şimdi anlamadım öfff ne uzun yazdım hee :))

acaba gecen haftaki adetin üstüne görme falanmıydı acep? şimdikide hamilelikte ara ara olan şu tehlike kanamalarındandır belki. hemen bi test yap bence canım belirtilerin gebeliğe benziyo çünkü. bende ilk kaşar peynirinden tiksinmiştim hamile olduğumu bilmeden ilginç değilmi ve ilk göbeğim büyümüştü

yaaaaaaaaaa :)

ama benim geçen haftaki normal adetimdi gerçi bitmesine yakın kahve rengiye dönüşmüştü .. idarardan çıkar mı eğer bebek varsa :kedi: :kedi:
böyle bi kötü koktu kaşar peynir ısırınca direk çıkardım azımdan attım o derece yani sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni şimdikide biraz yoğun ama karnımıniçinde hafiften acıma var

mehtap bende listede olmak istiyorum ama nasıl oluyor bilmiyorum canım yardım edermisin..teşekkürler

aynen öleydi benimde şimdi 13. haftaya girmek üzereyim. son adetimden şüphe etmemiştim ama sonlara doğru vardı kahverengilikler. birde ani hareketlerde karnımın içi acıyodu. bi ara kistten bile şüphe etmiştim ne safım. uykudan gözümü acamayınca test yaptım bide ne görim iki çizgi. umuyorum rabbim seninde gönlüne göre versin canım. ama dediğim gibi gebe olabilirsin dikkatli ol.

mehtap bende listede olmak istiyorum ama nasıl oluyor bilmiyorum canım yardım edermisin..teşekkürler
özlem evet olabilir bende peynire karşı hassasım bu aralar hatta bu sabah kahvaltı yaparken eşim peynir yiyordu öyle kötü koktuki bana önünden alıp tabağı çöpe atasım geldii...:) hatta içimden diyorum nasıl yiyiyor bunu allah günah yazmasın çok pis geldi kokusu...

şimdi eşimi aradım gelirken test al diye :))) bakalım inşallah çıkar :)) ay heycanlandım bak şimdi :)))opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

sen hamile misin ?????

şimdi eşimi aradım gelirken test al diye :))) bakalım inşallah çıkar :)) ay heycanlandım bak şimdi :)))opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

hadi bol şans canım ama sakın dayanamayıp aksamdan yapma bekle sabah ilk idrarla yap garanti olsun. ayrıca gece 12 den sonra mümkünse idrara çıkma testten iyice emin olursn. yarın sabah haberlerini bekliyoruz.:teytey:

hadi bol şans canım ama sakın dayanamayıp aksamdan yapma bekle sabah ilk idrarla yap garanti olsun. ayrıca gece 12 den sonra mümkünse idrara çıkma testten iyice emin olursn. yarın sabah haberlerini bekliyoruz.:teytey:

tamam ay_dolu çooook teşekkür ederim :)) yarın haberdar edeceğim seni :))) kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile

hayır değilim ancak yumurtlama günümü hesapladım netten o gün ilişkiye girdik yumurtlama günümden 3 hafta geçti ve 24 haziranda adet olmazsam test yapıcam senin adetin geçtimi özlem???

hmmmm,

yok benim adetim geçmedi ama bende olağan üstü bi durum var :)) geçen hafta adetim bitmişti ancak dün tekrar başladı. ama bende bitmek bilmeyen bel ağrısı ve kasık ağrısı var .. ayrıca karnımın içi, göbek deliğimin etrafında acıma hissi var. ve kilo almıyorum ama karnım büyüyo sürekli yorgunum, zor uyanıyorum ve bacaklarım ağrıyo

hayır değilim ancak yumurtlama günümü hesapladım netten o gün ilişkiye girdik yumurtlama günümden 3 hafta geçti ve 24 haziranda adet olmazsam test yapıcam senin adetin geçtimi özlem???
evet canım önceki yazdıklarını okudum özlem olabilir üstüne görmüşsündür büyük ihtimal inşşşşş hamilesindir bize haberlerini verr...

evet canım önceki yazdıklarını okudum özlem olabilir üstüne görmüşsündür büyük ihtimal inşşşşş hamilesindir bize haberlerini verr...
aynı durum bendede var işde...belim kalınlaştı kasıklarımda batmalar varr...tiksinmeler halsizlik bıraksalar akşama kadar aytarım oderce hiç kalkmadan..sabahlarıda zor kalkıyorum..canım hakkımızda hayırloısıı:):):) ssen yarın test yap güzel haberlerin gelir inşşş

ben 24 haziranı beklemekteyimmm:):):):) inş ozamanda ben güzel haberler veririm:)

yarın sabah ilk idrarımla yapıcam bakalım inşallah güzel haberler veririm sizeee :)))

seninde güzel haberlerini bekliyorum yakutummm,dilerim bu ay kavuşuruz nazlı bebeklerimize :))) şu an bunu yazarken bile belim fena sızlıyooooo

evet inşallahhhh :)
eğer hamile olursam bu duruma en çok kaynanam ve görümcem üzülecek hiççç istemiyolar çocuğumuz olsunn...yüz ifadelerini merak ediyorum bakalım onlarmı sevinecek bizmi:enbuyukkk:

evet inşallahhhh :)
eğer hamile olursam bu duruma en çok kaynanam ve görümcem üzülecek hiççç istemiyolar çocuğumuz olsunn...yüz ifadelerini merak ediyorum bakalım onlarmı sevinecek bizmi:enbuyukkk:

rabbim kimseyi evlat hasretine düşürmesin canım, inşallah senden de benden de güzel haberler alırızzzzz olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…