Hamile miyim acil yardım başına gelenler yazabilir mi ?

Ayy al bizden de o kadar kayınvalidem gel kızım kalsın bu burda tek başına dedi beni aldılar 2 gün Allah razı olsun onlarda kaldım şimdi de anneme geldim anneme anlatamıyorum kavga ettiğimizi de bizde az uz kavga etmedik bende çok ağır konuştum o yüzden oda alacak acısını biliyorum 😂
ahaaaan gördün ne ey kayınvalide :KK71: ayy bende kendi anneme anlatamıyorum her şeyi kayınvalideme derim oda sağ olsun hep benden yana olur :KK55: öyle de hoşuma gidiyor ki bu tavrı :super: valla erkeklere verilen en güzel cevap umursamamazlık bence . Ben 1 yıldır evliyim bunu yeni anladım ve herkese de tavsiye ederim :KK54:

ahaaaan gördün ne ey kayınvalide :KK71: ayy bende kendi anneme anlatamıyorum her şeyi kayınvalideme derim oda sağ olsun hep benden yana olur :KK55: öyle de hoşuma gidiyor ki bu tavrı :super: valla erkeklere verilen en güzel cevap umursamamazlık bence . Ben 1 yıldır evliyim bunu yeni anladım ve herkese de tavsiye ederim :KK54:
Aynen aynen bende 1 buçuk yıllık evliyim sağolsun kötülüğünü de gördüm ama bu yaklaşımı inan unutturdu 😁

Merhaba arkadaşlar benim bugün adet olmam gerekiyordu herhangi bir adet belirtim yok ama halsizlik ve bacaklarımda kopacak gibi ağrı var ve duygusalım arada sinirliyim ruh halim değişiyor şeffaf alıntı geldi bugün adet belirtisi mi hamilelik mi bilemedim test yapmak için erken aranızda bu belirtileri yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var nı
Akıntı her zaman olan biseydir hamilelikte böyle bir belirti yok.bu arada 3.hamileligim.bacagim falan da hiç ağrımadi.adet belirtileriyle hamilelik belirtileri çok benzer.erken yumurtladiysaniz gebelik testinde şu an çikar.ben adetimden bir gün önce silik çizgi ile öğrendim.allah gönlünüze göre versin

Tuğba hanım sizde şeffaf akıntı mı beyaz akıntı mı vardı
Kızlar bende cuma günü çatlatma iğnesi oldum bugın 6 gğn bitti benden beyaz akıntı , sumuk akıntı geliyor ve adt olcakmıs gibiyim ve arada da kaşık agrııs geliyor hayır olsun ins bu Ay hamıleyimdir çatlatma iğnesi ikinci denemem

X