hamile miyim değil miyim anlayamadım adet olduktan sonra hamile olduğunu öğrenen var mı?

Nasıldı canım anlatır mısın
Kimyasalda canım 505 çıktı değerim dr dinlen bakalım haftaya tekrar dedi iki gün sonra aşırı kanamam başladı çok yoğun ve sancılıydı adet ağrısı gibi değildi parça parça kanamam oluyordu kimyasaldan sonra adetlerim düzene girdi ama nedendir bilmiyorum

Kimyasalda canım 505 çıktı değerim dr dinlen bakalım haftaya tekrar dedi iki gün sonra aşırı kanamam başladı çok yoğun ve sancılıydı adet ağrısı gibi değildi parça parça kanamam oluyordu kimyasaldan sonra adetlerim düzene girdi ama nedendir bilmiyorum
Rahim temizleniyomus ondandır belki canım bakalım bende yarın öğrenicem

Amin inşallah :) benim suan biraz zor geçiyor ama inşallah geçecek bu günler. Bir haftadır bulantı vardı yemeden içmeden kesildim nerdeyse. Dün söylemesi ayıptır kustum.
Aman kuzum bebeğin sağlıklı olsun da çekersin ve elbet biter bu günler

Evet adet gibiydi. Tek fark ilk önce kahverengi leke gelmesi sonra pembe kanlı akıntı oldu aradan bir saat geçmeden yoğun kanamam olmuştu. Ikinci günde bi kere yoğun kanadı sonra durdu. Sonra 3 gün azar azar kanama olmuştu. Yani toplamda 5 gün yaptı normalde de adetim 5 gün sürerdi. Ben kanamanın şeklinden dolayı çok şüphelenmistim çünkü adet gibi olsa da farklıydı.. şüphelerimde yanılmamışım :) nerdeyse iki aylık oldu bebeğim. üstüne gormeseydim daha erken öğrenirdim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Cnm rabbim sağlıcakla bebeğine kavuştursun bende aynı senin gibi regl oldum aynısı normalde 7 gun sürer iki gün parca parca şeyler geldi dr kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsin dedi kan sonucu 2.o ama sürekli bi kasik agrisi ve mide bulantısı baş dönmesi ayak üşümesi sık idrar ve idrar köpürme si bakalım neler olucak

Cnm rabbim sağlıcakla bebeğine kavuştursun bende aynı senin gibi regl oldum aynısı normalde 7 gun sürer iki gün parca parca şeyler geldi dr kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsin dedi kan sonucu 2.o ama sürekli bi kasik agrisi ve mide bulantısı baş dönmesi ayak üşümesi sık idrar ve idrar köpürme si bakalım neler olucak
Canım bende adet gördüm parçalı hemde ama suan gebeliğim ilerliyor fakat progesteronum cokkkk düşük dr sağlıksız olacak büyük ihtimalle dedi sende tekrar kanına baktır istersen

Ah be kuzum bat i bekliyorum 10 aralık sabredece m nasip hayırlısı diyelim
Daha da varmış canım hayırlısı insallah senin için bana da dua eder misin bebeğimi kaybetme olasılığım çok yüksek düşük yapcam galiba umarım öyle olmaZ

Hakkında hayırlısı neyse o olsun. İnşallah bebeğin tutunmuştur

X