HAmile miyim durumu yaşayan var mı

Nerminnnnm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
39
6
23
Kızlar yardım edin. Daha önce belirtmiştim hamilelik belirtilerimvar mide bulantısı aşırı. Baş ağrım. Kasık bel yumurtalık agrım. İki gündür karnım şişti. Ki benim karnım dümdüz yani normalin ötesinde düz çok zayıfım. Aç karınaydım en önemlisi fotoyu çektim. Halsizlik uyku hali gün içinde ama gece sıfor uyku sabaha kadar enerjik ve uykusuzum. İlk kez bunları yaşadım. Adet fünüm kasım 4’dü ama ben 1 hafta adet olurum 3 gün sürdü açık pembe su gibi kıvamı ve hemen kesildi leke gibi oluyor ya normalde bittiğine yakın olmadı. Bide kaç gündür vajinaödan akıntı değilde şeffaf bildiğimiz su geliyor kokusuz ama su gibi resmen. Test yaptım kan 1.2. Eczaneden aldım idrar trsti negatif. Böyle bi durum yaşayn oldu mu. Kan testini ayın 14’ü idrar testini bugün yaptım.

Eklentiler

• 6FA60979-8C58-43B0-81CE-27556B9D5BB9.jpeg
    6FA60979-8C58-43B0-81CE-27556B9D5BB9.jpeg
    90,5 KB · Görüntüleme: 597
test yapmışsınız yokmuş işte, karnınız şiş diye testlere inanmayıp yorum mu yapalım. iç hastalıkları uzmanımıyız biz?
Hahahha çok güldüm bu yoruma ya😅😅 Şaka bi yana kan tahlili verip doktora görünmekte fayda var çok geçmiş olsun kalbinizden geçen gibi olsun🙏🏻😍

Kasım 4 kan geldi pembe ve akışkan sadece 3 gün sürdü hemen kesildi bende normalde 1 hafta sürer.
4 kasımdaki yerleşme kanaması olsa şimdiye testte çıkardı heralde canım. Adetten önce çok ağrı kesici içince benşm de öyle oluyor. Sen en iyisi yarın kan ver🌸

X