Hamile miyim? Düzensizlik mi?

vns35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2024
10
5
Merhaba hanımlar, 1 gün arayla aynı markaya ait iki test yaptım ve sonuç bu şekilde çıktı. İlk yaptığımda silik çizgi varken 2. Testte tek çizgi var. Sizce hamile miyim? Bu arada adet olmam gereken gün üzerinden 15 gün geçti. Daha önce Ekim ayında da 13 gün gecikmeli adet olmuştum. Kasım ayında ise zamanında oldu. Düzensizlik mi yoksa hamilelik mi bilemedim 🙄

Eklentiler

• b9425da0-6070-47b3-b8dd-2f440c2eb75a.jpeg
    b9425da0-6070-47b3-b8dd-2f440c2eb75a.jpeg
    23 KB · Görüntüleme: 153
Merhaba hanımlar, 1 gün arayla aynı markaya ait iki test yaptım ve sonuç bu şekilde çıktı. İlk yaptığımda silik çizgi varken 2. Testte tek çizgi var. Sizce hamile miyim? Bu arada adet olmam gereken gün üzerinden 15 gün geçti. Daha önce Ekim ayında da 13 gün gecikmeli adet olmuştum. Kasım ayında ise zamanında oldu. Düzensizlik mi yoksa hamilelik mi bilemedim 🙄
Var gibi görünüyor belki adet olmadan geç yumurtlama olmuştur. Daha önce de adet gecikmesi oluyor muydu? Acaba yumurtlamaniz da mı düzensiz ondan sordum. Bence üç gün sonra daha net bir çizgi görürseniz emin olabilirsiniz. Beklemek çok zor oluyor ama üç günde netleşiyor. Bu arada sabah ilk idrarla yapılınca test daha iyi sonuç veriyor

belirtileriniz nelerdir acaba bende 13 gun oldu gecikme 10.gun de kan verdim negatjf ama hala olmadim

Var gibi görünüyor belki adet olmadan geç yumurtlama olmuştur. Daha önce de adet gecikmesi oluyor muydu? Acaba yumurtlamaniz da mı düzensiz ondan sordum. Bence üç gün sonra daha net bir çizgi görürseniz emin olabilirsiniz. Beklemek çok zor oluyor ama üç günde netleşiyor. Bu arada sabah ilk idrarla yapılınca test daha iyi sonuç veriyor
7 aylık evliyim normalde de çok düzenli değildi ancak evlendikten sonra daha gecikmeli adet olmaya başladım. Testin ikisinide sabah ilk idrarla yaptım. Psikolojik mi bilmiyorum ama mideme yumruk yemişim gibi bir his var. Ara ara karın ağrısı yaşıyorum, adet olacakmışım gibi. Başka bir belirtimde yok

belirtileriniz nelerdir acaba bende 13 gun oldu gecikme 10.gun de kan verdim negatjf ama hala olmasim
Mide bulantısı, koku hassasiyeti vs yaşamıyorum. Ara ara karnım ağrıyor regl olacakmışım gibi. Bariz bir belirti yaşamıyorum şuan
Bende de kremsi akıntı ve arada hafif kasik agrisi batma gibi bende bu ay hic belieti yasamadimm sonucu haber verirseniz sevinirim test pozitif gibi duruyo da hic belli olmaz bence kan verin

belirtileriniz nelerdir acaba bende 13 gun oldu gecikme 10.gun de kan verdim negatjf ama hala olmasim

Bende de kremsi akıntı ve arada hafif kasik agrisi batma gibi bende bu ay hic belieti yasamadimm sonucu haber verirseniz sevinirim test pozitif gibi duruyo da hic belli olmaz bence kan verin
Tabi haber veririm. Birkaç gün içerisinde kan testi yaptıracağım. Allah gönlünüze göre versin 🌻

7 aylık evliyim normalde de çok düzenli değildi ancak evlendikten sonra daha gecikmeli adet olmaya başladım. Testin ikisinide sabah ilk idrarla yaptım. Psikolojik mi bilmiyorum ama mideme yumruk yemişim gibi bir his var. Ara ara karın ağrısı yaşıyorum, adet olacakmışım gibi. Başka bir belirtimde yok
Zaten şuan belirtiler için baya erken. Ben birden fazla düşük yaptığım için fark ettiğim bir belirti vardı, midemde gaz oluyordu sanki gazlı bir şey içmişim gibi. Adet oluyor gibi karın ağrısı da belirti olabilir. Duzensizlik olduğu için belki geç döllenme olmuş olabilir diye düşünüyorum, siz iki veya üç gün sonra testi tekrar yapın. Genelde testler pek yanılmıyor. Yaptığım testlerin hepsi her zaman doğru gösterdi herhalde 50 tane falan yapmisimdir 😅

Zaten şuan belirtiler için baya erken. Ben birden fazla düşük yaptığım için fark ettiğim bir belirti vardı, midemde gaz oluyordu sanki gazlı bir şey içmişim gibi. Adet oluyor gibi karın ağrısı da belirti olabilir. Duzensizlik olduğu için belki geç döllenme olmuş olabilir diye düşünüyorum, siz iki veya üç gün sonra testi tekrar yapın. Genelde testler pek yanılmıyor. Yaptığım testlerin hepsi her zaman doğru gösterdi herhalde 50 tane falan yapmisimdir 😅
2 gündür birsürü yazı okudum ve videolar izliyorum. İlkinde silik çizgi ikincide daha koyu olması beklenirmiş. Daha soluk yada tamamen kaybolduğunda ise kimyasal gebelik olabiliyormuş🙄 birkaç gün sonra kan testi yaptıracağım bakalım ne çıkacak

2 gündür birsürü yazı okudum ve videolar izliyorum. İlkinde silik çizgi ikincide daha koyu olması beklenirmiş. Daha soluk yada tamamen kaybolduğunda ise kimyasal gebelik olabiliyormuş🙄 birkaç gün sonra kan testi yaptıracağım bakalım ne çıkacak
Bence kafanızı bunlarla doldurmayın ben de yaptım zamanında ondan diyorum 🥲😅 damdan düşenin halini anlarim 😅 kimyasal gebelik veya düşük falan olacaksa oluyor birşeyler. Nasipte kısmette varsa, kaderde yazılıysa isteseniz de engel olamıyorsunuz iyi veya kötü.🙏 Yine de sizi çok iyi anlıyorum, kimyasal gebelik ve düşükler geçirdim 4-5 defa. Bir ton yazı okudum video izledim. Daha sonra hiç test yapmadığım, hamile kalmayı planlamadigim düşünmediğim bir ayda hamile olduğumu öğrendim. Şok oldum. O zamana kadar hiç bebegi veya keseyi gormemistim ultrasonda. ilk defa o zaman gördüm. Yine de doktorum genetik test yaptırtmıştı, kan pıhtılaşması olabileceğini söyleyip iğne kullanmamı tavsiye etti 7. Haftada falan başladık iğneye. (Düşükler 5-6. Haftalarda oldu hep.) Ama eminim ve çok iyi anladım ki Allah nasip etmek istemeseydi etmezdi. Dini inançtan da bağımsız olarak bir şey olacaksa yaşanacaksa ona hiçbir şey engel olmuyor. bu teslimiyet belki biraz sizi de rahatlatır🙏 belki bebeğiniz olacaktır bence şimdilik pozitif düşünün, kan testi verince de gebelik testi alıp yeniden daha belirgin olmuş mu bakabilirsiniz. Kan testi yapacaksınız ama onunla kiyaslayabileceginiz bir veri yok. İki gün sonra tekrar vermeniz gerekecek. En iyi kıyaslamayi gebelik testiyle yapabilirsiniz, yine aynı şekilde uygulayıp sabah ilk idrarla. Uzun oldu kusura bakmayın 🙏😇

Merhaba, kan testi sonucunu haber vermemi rica etmiştiniz. Kan testide pozitif çıktı🥰 sizde bir gelişme var mı
Hayirlisi olsun insallah kucaginiza saglikla mutlulukla alirsiniz insallah ben hala beklemedeyim gecikmenin 16.gunundeyim 10.gunde kan da negatifti belirtilerime iki gundur gogus uclarim dokununca hafif sizliyo bu da eklendi hala beklemedeyim idrar testi bile yapmiyorum

Hayirlisi olsun insallah kucaginiza saglikla mutlulukla alirsiniz insallah ben hala beklemedeyim gecikmenin 16.gunundeyim 10.gunde kan da negatifti belirtilerime iki gundur gogus uclarim dokununca hafif sizliyo bu da eklendi hala beklemedeyim idrar testi bile yapmiyorum
Çok teşekkür ederim🌸 inşallah herşey gönlünüze göre olur. Hakkınızda hayırlısı olsun

Ben 2.ci teste de gölge görüyorum. En iyisi kan ver varsa kesin çıkar. Allah gönlüne göre versin.
meraba bn yumurtalık gununde 3 dega ılıskı oldu 5 ncı gun gogus hassasıyetı uykusuzluk koku hassasıyetı vrdı snra vajınmdakı sag taraftakı tup galıba agrıyordu gectı agrısı daha snra sadece gogus hassasıyetı be vajınmagrıtordu bıde kahvrngı kucuk pıhtı gıbı leke vardı dunde dus aldım bugunde afedersnz ıdrarı yaprkn kahverengı sumuksu galıba leke vrdı yerlesme kanamasımı

Merhaba, kan testi sonucunu haber vermemi rica etmiştiniz. Kan testide pozitif çıktı🥰 sizde bir gelişme var mı
Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin.bnmde adetimin 4.günü hiçbir belirtim yok ama testim biraz pembemsi cıktı acaba pozitif mi yoksa bn mi öyle olmasını istediğim için öyle görüyürom🙄
IMG_0413.jpeg
IMG_0413.jpeg

X