hamile miyim gördüğümüzde cevap verin lütfen

üstüne adet görme dediğiniz yoğun be pıhtılı bir kanama mı yoksa hani kahverengi-pembe akıntı mı

bugün sabah soğan suyu içtim birkaç saat sonra da yoğun kırmızı renkli adetimi oldum yine de nolur nolmaz erken gebelik testi aldım ve sonuç negatif çıktı aradan 2-3 saat geçince de negatifti ışıkla falan baktım her yerden yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim tekrar

arkadaşlar merhaba 22 mayıs son adet tarihim 14 haziran da korunmalı ilişki yaşadım ama kondomun dibinden sızma olduğunu farkettik herhangi bir yırtık yoktu ama anlayamadım ilk defa böyle bir şey gördük (benim sıvımda olabilirdi) korktuğum için 1 saat içinde ella hapı aldım ama şuan adetim 7 gün gecikti ilişkiden 12 gün sonra erken gebelik testi yaptım negatif çıktı sizce testi tekrarlıyım mı yoksa beklemeli miyim? bir de adet söktürücü olarak ne kullanabilirim? stres yapıyorum stres yaptıkça midem bulannıyor sonra bulanmayı hamilelikle bağdaştırıyorum şüpheli ilişkiden 15 gün sonra mide bulantısı başlar mı ya

Ay banada bir yardımcı olun adetim her ay düzenli bir şekilde olur Mayıs 24 te adetim başlamıştı ve 27 de bitti . Bu ay 21 inde olmam gerekirken olmadım ve gidip test yaptım ikinci çizgi silik çıktı arkadaşım hamile değilsin dedi ama içimi korku sardı. iki gün sonra tekrar test yaptım bu defada saniyeler sonra ikinci çizgi silik çıktı ve hala adet olmadım hastaneyede gidemedim. iki yavrum var ve hamilelik istemiyorum kaç gündür berbat bir haldeyim bu arada geçen hafta idrar yaparken yanma ağrı koyu renkte idrarımı yapmakta zorlanıyordum 3 gün sürdü yada bunun yüzünden bir gecikme olabilir mi şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:
buradan okuyup araştırdıklarım kadar biliyorum ama ilk beş dakika içinde silik çizgi çıkarsa hamileymişsiniz. iki üç gün sonra tekrar test yapın çizgi koyulaşırsa hamileliğiniz kesinleşiyormuş. çocuk istemiyorsanız bir şekilde doktordan randevu alıp kürtaj yaptırın bence söz konusu hamilelik değil başka bir hastalık da olabilir onun için doktora gidin muhakkak

Reactions: zls
adetiniz 7 gün geciktiyse ve hala olmadıysanız testi tekrarlayabilirsiniz bence. eğer negatif çıkarsa soğan suyu için birkaç saat içinde söktürüyor adeti. ya da tarlusal vb haplar da adet söktürücü olarak geçiyor gecikmeniz strese bağlıdır büyük ihtimalle

Test yaptım 7 gün gecikmeyle ilişki üstünden de 15 gün geçmişti negatif gördüm ama hala adet olamiyorum

Kan testi verin orda çıkar hamileyseniz de evlenirsiniz madem bu kadar sevecek kadar ilişkiniz var herhalde beyfendi tek taş alıp evlilik de teklif eder.

Canım böyle tedirgin olacağına doğum kontrol hapı kullan düzenli o zaman böyle bir risk kalmaz

Hayir hamile değilsin ayrıca içine bosalmadgi sürece gebe kalmak milyonda bir ihtimal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…