Hamile miyim korkuyorum

Erha9111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2023
12
2
23
Merhaba şüpheli ilişkimin üstünden üç ay geçti,ilişki dediğim doğru düzgün bir ilişki dahi yok ortada. Üç aydır adetlerimi zamanında oldum. Şüphem geçmediği için dört kez farklı zamanlarda test yaptım son testimi üç dört gün önce yaptım negatif.
Şu an sonraki adetime 9 gün var göğüslerim acıyor daha önce göğüslerim asla acımazdı psikolojik mi yaşıyorum hamile miyim anlamadım yardım edin.

Üç adet geçmiş testler de negatifse gebelik yok, olsa şimdiye belli olurdu adetten önce göğüs hasssasiyeti olur zaten normal yani

Merhaba şüpheli ilişkimin üstünden üç ay geçti,ilişki dediğim doğru düzgün bir ilişki dahi yok ortada. Üç aydır adetlerimi zamanında oldum. Şüphem geçmediği için dört kez farklı zamanlarda test yaptım son testimi üç dört gün önce yaptım negatif.
Şu an sonraki adetime 9 gün var göğüslerim acıyor daha önce göğüslerim asla acımazdı psikolojik mi yaşıyorum hamile miyim anlamadım yardım edin.
Trolmüsünüz ? Hayır değilseniz durum vahim ..

Üç ay geçtiyse yavaştan karnınız bile çıkmaya başlamalı hertürlü anlarsın

Üç adet geçmiş testler de negatifse gebelik yok, olsa şimdiye belli olurdu adetten önce göğüs hasssasiyeti olur zaten normal yani
Testte çıkardı değil mi, artık o kadar paranoyak oldum ki belirti hissetmeye başladım kendi kendime. Normalde asla göğüs hassasiyeti hissetmem psikolojik mi bilmiyorum ondan korktum

Testte çıkardı değil mi, artık o kadar paranoyak oldum ki belirti hissetmeye başladım kendi kendime. Normalde asla göğüs hassasiyeti hissetmem psikolojik mi bilmiyorum ondan korktum
Yoo gebelik testlerinde çıkmaz hamileyseniz. Gebelik testleri şaka amaçlı üretilmiştir asla gebelik belirlemez. Siz adet görüyorum dediğiniz için ben eminim hamilesiniz.

Korkmak bi çözüm getirmiyor buna. İstenmeyen gebeliklerde yasal kürtaj hakkı 10 haftayla sınırlı. Böyle bir süpheniz varsa ki bence hamile değilsiniz, en net çözüm bi jinekoloğa görünmek.

Yoo gebelik testlerinde çıkmaz hamileyseniz. Gebelik testleri şaka amaçlı üretilmiştir asla gebelik belirlemez. Siz adet görüyorum dediğiniz için ben eminim hamilesiniz.
Saçmaladığımın farkındayım sadece ne yapacağımı bilemediğim için birilerine sormak konuşmak istedim kusura bakmayın

Korkmak bi çözüm getirmiyor buna. İstenmeyen gebeliklerde yasal kürtaj hakkı 10 haftayla sınırlı. Böyle bir süpheniz varsa ki bence hamile değilsiniz, en net çözüm bi jinekoloğa görünmek.
12 hafta geçti ilişkinin üstünden adet olunca ve testlerle hamile olduğumu düşünmedim belirti hissedince ürktüm sormak istedim

Değilim sadece korkuyorum lütfen anlayın adet görüp defalarca hamileliğini anlamamış kadınlar varmış
Bu çok düşük bir ihtimal ve her ay adet olan hamile kadınlar çok nadir vardır daha çok adet kanamasına benzemeyen yerleşme kanaması görürler oda 2 gün 3 gün sürer durur. Siz 3 ay peş peşe. Yoğun yoğun adet olmuşsunuz böyle yoğun yoğun hamile biri adet görse zaten düşük yapar. Sen gayette adet oluyosun hamile değilsin burda hiç okumuyormusun hamile kalma olayı öyle kolay değil kafana takma..

Bu çok düşük bir ihtimal ve her ay adet olan hamile kadınlar çok nadir vardır daha çok adet kanamasına benzemeyen yerleşme kanaması görürler oda 2 gün 3 gün sürer durur. Siz 3 ay peş peşe. Yoğun yoğun adet olmuşsunuz böyle yoğun yoğun hamile biri adet görse zaten düşük yapar. Sen gayette adet oluyosun hamile değilsin burda hiç okumuyormusun hamile kalma olayı öyle kolay değil kafana takma..
Çok teşekkür ederim, içime su serpildi. Mutlu yıllarınız olsun.

Bu zamanda düzenli ilişki yaşadığı halde çoğu kişi gebe kalamıyor sen tam ahlamıyla yaşamamışsın bile ayrıca 12 haftalık gebelik hayli hayli testte çıkar 3 ay boyunca çıkmamışsa demekki gebelik yoktur bu kadar net yani ..insanlar 10 günlük gebe iken bile testte görebiliyor yani bilinçlenmeniz için detay verdim..

Canim düzgün ilişki daha yok ortada diyosun üstüne üç ay adet goruyosun ve testlerin negatif , yani burda biri sana hamilesin dese inanirmsn? Bu yasadigin belirtileri aslnda hep yasiyosun ama pek kendini dinlemedigin icin ciddiye almiyosun sal kendini, boyle bisey mümkün değil, hamile olman imkansiz yok, hamile değilsin yasadigin belirtiler ya kisst ya stres yada adet belirtisi başka açıklaması yokkk, yillarca hergun duzenli iliskiyle hamile kalamayan insanlar var sen gelmissin duzgun iliski yok hamilemiyim adet gördüğün halde hemde , allahaskina kimsenin akliyla oynamayin

Yaaa ilişkimin üstünden 1 hafta geçti ve içime boşalmadı ama gelme ihmali de olabşlir o an görmedim bilmiyorum kan geldi hafif 2 gün sonra ama yerleşme o kadar çabuk olabilir mi herhangi bi belirti yok sadece mide bulantısı oluyor arada ?????

X