Hamile miyim lütfen yardım edin 🥺

Monaroosaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2022
21
1
23
28 aralıkta yani 8-9 gün önce ilişki yaşadım bir kere boşalma oldu ve prezervatif vardı boşalmadan önce içimden çıkardı zaten sonra çok kontrol ettim delik var mı diye hiçbir şey yoktu ama arkadaşım çıkarırken eline bulaşmış mıdır diye bi endişelendim parmağını sokmadı ama klitorise dokundu sonra tekrar ilişkiye girdik yine prezervatifle bu sefer daha boşalmadan ilişkiyi bitirdik ilişkiden sonra bıçak saplanır gibi hafif kasık ağrıları başladı beyaz akıntım ilişkiden önce de vardı hala arada devam ediyor idrar yolu enfeksiyonum da var ama şuanki o mu bilmiyorum onun dışında bugün uyku hali başladı ama geç uyuduğum için olabilir bilmiyorum kabızlık da var çok korkuyorum yardım edin

28 aralıkta yani 8-9 gün önce ilişki yaşadım bir kere boşalma oldu ve prezervatif vardı boşalmadan önce içimden çıkardı zaten sonra çok kontrol ettim delik var mı diye hiçbir şey yoktu ama arkadaşım çıkarırken eline bulaşmış mıdır diye bi endişelendim parmağını sokmadı ama klitorise dokundu sonra tekrar ilişkiye girdik yine prezervatifle bu sefer daha boşalmadan ilişkiyi bitirdik ilişkiden sonra bıçak saplanır gibi hafif kasık ağrıları başladı beyaz akıntım ilişkiden önce de vardı hala arada devam ediyor idrar yolu enfeksiyonum da var ama şuanki o mu bilmiyorum onun dışında bugün uyku hali başladı ama geç uyuduğum için olabilir bilmiyorum kabızlık da var çok korkuyorum yardım edin
yaşadıklarınız tabiki idrar yolu enfeksiyonundan prezervatifle üstelik içinize boşalmamışken hamilelik imkansıza yakın. uyku yorgunluk halini de enfeksiyon yapıyordur büyük ihtimalle. bol bol su için, kabak çekirdeği, maydanoz ve zeytinyağlı yiyin, kabızlık da dahil sıkıntılarınız azalır. geçmiş olsun

Ama enfeksiyon önceden vardı şimdi var mı bilmiyorum olursa napcam bilmiyorum hiç çaresiz kaldım belki de kafamda kuruyorum

Ama enfeksiyon önceden vardı şimdi var mı bilmiyorum olursa napcam bilmiyorum hiç çaresiz kaldım belki de kafamda kuruyorum
enfeksiyon tedavi edilmediyse artmıştır. dediğiniz şekilde hamilelik gerçekten çok zor. siz yumurtlama döneminde olacaksınız da partnerizin prezervatiften eline bulaşmış olabilecek sperm klitoristen içeriye kadar gidecek dee orda hazır olan yumurtayı bulacak daa dölleyecek bir de 1.5-2 haftada böyle belirti verecek :/ siz ikna olduysanız test yapın

Doğru çok haklısınız ama yaşım küçük 21 yaşındayım ailem duysa öldürür beni korkuyorum o yüzden ama dediğiniz gibi zor ama şu belirtilerin olması çok sinir bozucu 🥺

Doğru çok haklısınız ama yaşım küçük 21 yaşındayım ailem duysa öldürür beni korkuyorum o yüzden ama dediğiniz gibi zor ama şu belirtilerin olması çok sinir bozucu 🥺
Keşke yapmadan bunları düşünseniz son pişmanlık fayda etmiyor bu korkunu dikkate alarak bi daha yapma

Hamile değilsiniz
3 aylık hafile olsan da uyku hali olmayabilir bir haftada mümkün değil.
Herkesi yanlış yonlendiriceksin.
Belirti maaşı sinir bozucu demişsin ne belirtisi yahu uyuyorum hamilemiyim nedir yani.

Hamile değilsiniz
3 aylık hafile olsan da uyku hali olmayabilir bir haftada mümkün değil.
Herkesi yanlış yonlendiriceksin.
Belirti maaşı sinir bozucu demişsin ne belirtisi yahu uyuyorum hamilemiyim nedir yani.
Uyku dışında kasık ağrısı ve beyaz akıntı var o yüzden dedim

X