Hamile miyim lütfen yardımcı olun

Asyaerennp

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2021
14
2
Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Boşalma oldu fakat vajina bölgeme gelmedi ve çok dikkat ettik korunmasız olduğu için ama yine de korkup ertesi günü Ella hapı kullandım. 24 Ağustosta son reglimi oldum 4 Eylülde ilişkiye girdim ve şu an yaklaşık 15 gündür adet gecikmesi yaşıyorum. Ella’yı da 12 saat içinde almıştım. Korkup 2 kere idrar testi yaptım ikisi de negatif çıktı. Çok stres yapıyorum aynı durumu yaşayanlar varsa yardımcı olabilir mi? 15 gün gecikme nornal mi

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Boşalma oldu fakat vajina bölgeme gelmedi ve çok dikkat ettik korunmasız olduğu için ama yine de korkup ertesi günü Ella hapı kullandım. 24 Ağustosta son reglimi oldum 4 Eylülde ilişkiye girdim ve şu an yaklaşık 15 gündür adet gecikmesi yaşıyorum. Ella’yı da 12 saat içinde almıştım. Korkup 2 kere idrar testi yaptım ikisi de negatif çıktı. Çok stres yapıyorum aynı durumu yaşayanlar varsa yardımcı olabilir mi? 15 gün gecikme nornal mi
Elladan sonra 40 gün gecikmesi bile normal :) onu içmek yerine korunsan daha iyi olur gelecekte başını ağrıtabilir

Ela hapını bilip kullanmanız yerine, düzgün korunmayı bilseydiniz keşke . Bu kadar stres yapıp hormonların da alt üst olmazdı ..

Erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Boşalma oldu fakat vajina bölgeme gelmedi ve çok dikkat ettik korunmasız olduğu için ama yine de korkup ertesi günü Ella hapı kullandım. 24 Ağustosta son reglimi oldum 4 Eylülde ilişkiye girdim ve şu an yaklaşık 15 gündür adet gecikmesi yaşıyorum. Ella’yı da 12 saat içinde almıştım. Korkup 2 kere idrar testi yaptım ikisi de negatif çıktı. Çok stres yapıyorum aynı durumu yaşayanlar varsa yardımcı olabilir mi? 15 gün gecikme nornal ar kanama

Ara kanama oldu mu?
Ara kanama yaptı mı pekı ilaç ?

X